دیزل ژنراتور قیمت نحوه انتخاب مشخصات فنی گازوئیلی

در واقع می‌توان تنها عیب همین دستگاه‌ها را دست دوم بودن و این‌که توسط فرد دیگری آیتم استفاده قرار گرفته‌اند، د

توسط NEWSCENTERALS در 28 شهریور 1401
در واقع می‌توان تنها عیب همین دستگاه‌ها را دست دوم بودن و این‌که توسط فرد دیگری آیتم استفاده قرار گرفته‌اند، در حیث گرفت. براین اساس لازم میباشد تا به شرایط فعلی موتور دیزل، تاریخچه آن و محل خریداری اعتنا داشت. مهمترین بخش دیزل ژنراتور که تمام قدرت مکانیکی آیتم نیاز ژنراتور را برای حرکت مهیا می‌کند، موتور دیزل می‌باشد. عمومی در حالی‌که تولید و نوع همواره آن قدرها هم اهمیت نیست، هنگامی که کارخانه‌ای تصمیم می گیرد که به ماشین‌آلات به کار گیری شده اتکا کند، پیشینه و دارای تولید کننده ژنراتور مسلما اهمیت دارد. ساختمان‌های عمومی که جدا الکتریسیته ممکن هست خطر یا خسارات جبران ناپذیری بیافریند. کارگزاری ژنراتورها می بایست در محلی دور از خانه‌های مسکونی باشد (برای کاهش آلودگی صوتی و هوا در محل سکونت). رتبه حرارت بالا باعث خاموش شدن یا خراب شدن ژنراتور در زمان ارتقاء بیش از حد حرارت می‌شود. این موقعیت عموماً در خطوط انتقال گاز، صنایع کشتیرانی، پروژه های عمرانی، صنعت های نفت و گاز، استخراج معادن و… کاربرد دارد. بسیاری از وسایل نقلیه عمومی تبارک مانند کشتی‌ها، قطارها از دیزل ژنراتورها به جهت تامین روشنایی و همچنین تامین نیروی محرکه خویش به کارگیری می‌کنند. ولی همین دستگاه چگونه کار می‌کند؟ در عنوان‌های بعدی این گزینه را نیز برایتان شرح می‌دهیم. وجود کارکنان حیاتی تجربه و دارای داشتن علم فنی به روز در شناخت مهندسی دیزل ژنراتور و کانال های حاذق تأمین قطعات اصلی، همین مجموعه را قادر به ارائه کل خدمات پشتیبانی و تعمیرات مهم جهت گونه های دیزل ژنراتورکرده است. آپشن‎‌ها که اصلی مجوز ساخت و کوپله دیزل ژنراتور همپا است، می‌توانید از خدمات مجموعه‌ی آبیاران استفاده کنید. در همین نوشته قصد داریم درباره نمایندگی، روش خرید، عامل ها اثرگذار در قیمت، مشخصات فنی و برندهای دارای اسمو رسم دیزل ژنراتور وولو کلام کنیم. یکی از از نکته ها حساس در دوران خرید کردن هر دستگاهی از گزاره ژنراتورهای دیزلی کامینز توجه به مشخصات فنی دستگاه است. مشخصات فنی ژنراتورهای دیزلی شامل مشخصات موتور، دینام، کنترل پنل، کانوپی یا این که گیرنده صدا، مارک تولید کننده دستگاه و قطعات آن است. موتور دیزل از بخش‌های مضاعف اصلی همین دستگاه است و میزان مرغوب بودن آن بر روی کارایی و قدرت آن به شدت تاثیرگذار است. دینام ژنراتورهای دیزلی کامینز حیاتی چهار سیم، سه فاز و 60 هرتز فرکانس هستند. در دست گرفتن پنل هم به تیتر یکی از از بخش‌های فنی ظاهری این دستگاه روی ژنراتور کارگزاری می گردد و دارای روشن شدن ژنراتور به طور مداد داده ها واجب را سناریو می‌دهد.

چگونگی تعیین میزان دیزل ژنراتورها

دیزل ژنراتور حیاتی قلب تپنده ولوو پنتا یک عدد از بهترین و با کیفیت ترین موتوهای دیزلی موجود در دنیا می باشد. موتورهای مارک ولوو به رخ دریایی و صنعتی کاربرد دارا‌هستند و در سه تیپ TD،TAD وTWD موجود می باشند. موتورهای سری TWD نسل جدید موتورهای ولوو می باشند و زیاد کم مصرف و پیشرفته طراحی و تولید شده اند و برای مصارف مهم اقتدار بالا و مولد کوچک فراوان مناسب می باشند. سرویس پاک کننده هوا شامل پاکسازی اجزای اهمیت فیلتر می باشد که گرد و غبار وارد شده به پاک کننده هوا را نگه می دارد. موقعیت گرفتگی فیلتر، کنترلی برای جراحت به نصیب های اصلی فیلتر می باشد در چنین شرایطی لازم می باشد که فیلتر در اختیار گرفتن را پاکسازی شود. همینطور پنجره ها یا شبکه های ورودی هوای نو و تخلیه هوای گرم را بازرسی نمایید تا مطمئن گردید بسته یا این که مسدود نشده اند.
  • به همین رخ که موتور اصلی مصرف دیزل موجب ایجاد انرژی مکانیکی می شود.
  • لذا می بایست راندمان بارهای مصرفی موتوری، هم در محاسبات، اقتدار مصرفی لحاظ گردد تا اقتدار الکتریکی مصرفی ارزیابی شود.
  • پارامتر های متفاوتی وجود دارا‌هستند که مقدار مصرف سوخت دیزل ژنراتور را ذیل تاثیر قرار می دهند.
  • بلوک های کلیدی یک دیزل ژنراتور یک موتور احتراق داخلی و یک دینام است.
دیزل ژنراتور همکار رزاق حساس سوابق ای ۲۵ ساله در اشکال موتور های صفر و کار کرده همینطور تعمیرات مهم تیمی رشته ای کار می‌کنند. در ارزش یک دیزل ژنراتور عوامل متمایز همچون کمپانی ارائه دهنده محصول به تیتر برند تولید کننده آن و همچنین گارانتی جنس از تاثیر گذار ترین عامل ها هستند. سفارش ما کمک گرفتن از مشاوران خبو قبل از مبادرت به خرید دیزل ژنراتور است. استعمال از چهارچوب Structure مطلوب جهت رادیاتور در کوپله دیزل ژنراتور جهت تحمل وزن و جابجا نشدن آن در طول عمر دیزل ژنراتور . از همین ملحقات می اقتدار به منبع اگزوز کم صدا، باک سوخت اضافی، انواع کانوپی دیزل ژنراتور، تابلو کنترلر ها و …… اشاره نمود. در جواب به سوال دیزل ژنراتور یا این که موتور برق دیزل چیست بایستی بگوئیم که اهمیت رشد بشر و نیاز به استعمال انرژی الکتریکی در حالت های متفاوت ، پس از اختراع موتور های درون سوز و تولید آلترناتورها ، گونه های ژنراتورهای الکتریسیته طراحی و ساخت شد . همان طور که از نام دیزل ژنراتور معلوم است، همین دستگاه از دو قسمت اصلی تشکیل شده است. مولدهایی هم وجود دارند که از گاز شهری ویا بنزین به جهت ساخت الکتریسیته استعمال می‌کنند. پمپ انژکتور، رادیاتور، توربو شارژ، استارت و اتوماتیک استارت، سوزن انژکتور، ریل سوخت و پمپ دستی گازوئیل از دیگر اجزای دارای در بخش موتور دیزل ژنراتور می باشند. در مغازه دشت نور دیزل آن‌گاه از یک تعیین مطمئن می‌توانید آسوده تصور باشید که افراد مجربی نصب و راه‌اندازی دستگاه شما را انجام می‌دهند. این شرکت طی شش عصر رکورددار ایجاد پرسرعت ترین موتورهای دیزل می باشد و همین امر موجب شهرت دیزل ژنراتور پرکینز شد. ، فرآیندی مستمر هست که در افزایش قدمت اثر گذار و کارکرد درست دستگاه ژنراتور نقش به‌سزایی ایفا می‌کند.

رگولاتور ولتاژ

هرچه عرصه قوی‌تر و سیم طولانی‌تر باشد، مقدار جریان القاشده عمده می‌شود. ژنراتورهای مدرن با قرار دادن یکسری آهنربای بزرگ و قادر در یک خوشه در اطراف محور چرخشی مرکزی فعالیت می‌کنند. مولدهای میدان مغناطیسی ممکن هست آهنربا یا الکترومغناطیس همیشگی باشند، اما باید یک میدان مغناطیسی تولید نمایند که چرخش موتور باعث آن می‌شود. دیزل ژنراتور اضطراری، در بیمارستان ها بیشترین و مهمترین کاربرد را دارند. همین دیزل ها طوری برنامه ریزی می شوند که زمانی الکتریسیته قطع می شود؛ آنگاه از دو یا این که سه ثانیه به شکل خودکار آغاز به کار کرده و برق مورد نیاز را تامین می نمایند. علاوه بر بیمارستان ها، هتل ها، مرکزها نظامی، فروشگاه های بزرگ، صنایع، نمایشگاه ها و … هم از همین جور دیزل ژنراتور ها استفاده می کنند.

مولد دایم (Continuous)

در صورتی که بار اضافی به دستگاه وارد شود همین غلط صادر می شود که در این وضعیت دستگاه داغ می نماید و راندمان آن به شدت ذیل می آید . پس از پیدایش همین خطا برخلاف خطای shut down دستگاه به شتاب خاموش نمی شود، بلکه نخست سیستم خنک شدن دستگاه به رویکرد می افتد و سپس دستگاه خاموش می شود. شما دوستان خوب می توانید به جهت مطالعه عمده در مورد دیگر موتور های برق به مقاله درباره موتور الکتریسیته و اشکال آن مراجعه نمایید. زمانه سنج می تواند در جهت ارتقاء طول عمر ژنراتور، به فعالیت گرفته شود. بدون شک دقت داشته باشید که از قرار گرفتن مواد اشتعال زا در کنار دیزل ژنراتور پرهیز شود.

موتور برق

در شرایط جدا الکتریسیته شهری به رخ مداد مبادرت به تامین الکتریسیته مشترکین می کند. مطلقا به سیستم تهویه اعتنا کافی را داشته باشید چون گازهای سمی ساخت شده باید به شیوه‌ی درستی از محیط بیرون شوند و دیگری در اختیار گرفتن کردن دمای موتور است چون در شکل افزایش دمای موتور، دستگاه زخم چشم و از ارتفاع عمر آن کم می‌شود. رویه اندازی ژنراتور را می قدرت حساس به کار گیری از یک شروع برقی انجام بخشید که از نحوه آن همین پارامترها سهل وآسان تر و سرعت بالا خیس ظاهر می شوند. یک ژنراتور مطلوب برای موتور تزریق زخمی رویکرد اندازی کنید، عملکرد، پایداری و بدون جراحت به تجهیزات الکتریکی را تضمین می کند. یکی از نکات حساس در تعمیر و مراقبت دیزل ژنراتورها سیستم سوخت می باشد. گازوئیل در مدت هنگامی یک ساله در معرض آلودگی و خوردگی قرار می گیرد، بنابراین استعمال و تمرین اصلی نظم دیزل ژنراتور ها به جهت مصرف سوخت ذخیره شده قبل از باز‌نگری رفتن پیشنهاد می گردد. فیلترهای سوخت می بایست در مسافت های زمانی معلوم شده به برهان بخار آبی که در مخزن سوخت عده شده و متراکم می شود تخلیه گردد.در شکل عدم به کارگیری از سوخت و ردوبدل آن در عرض سه تا شش ماه، ممکن هست به طور منظم آزمایش و پرداخت سوخت مورد نیاز باشد. این بخش علاوه براینکه باتری را شارژ می‌کند، میزان شارژ آن را نیز نشان دیتا که توان آن اصلی اقتدار خروجی ژنراتور متناسب می‌باشد. شما کار کشته هستید تا برای بهبود و ارتقای عملکرد دستگاه‌های خود به ما ژنراتور دیزل اعتماد کرده و طی تماس تلفنی مشاوره رایگانی از متخصصان و کارشناسان مجرب ما به دست آورید. برای صرفه جویی در هزینه و انتخاب خوب تر حتمی می باشد نکاتی را هنگام گزینش و خرید ژنراتور نظر کنید.

سهند ژنراتور ایرانیان

اگر دیزل ژنراتور باید حیاتی قدرت ۱۰۰ ٪ استفاده شود، نباید بیش از ۵۰۰ ساعت در سال عمل کند و ژنراتور نباید بیش از حد بارگذاری شود. دیزل ژنراتور پرکینز از رنج توان ۱۰ کاوا تا ۲۲۵۰ کاوا تولید می گردد. این مجموعه جهت رفاه درحال حاضر خریداران گرامی اقدام به واردات دیزل ژنراتور پرکینز فابریک اهمیت پلاک پرکینز انگلستان در انواع ظرفیت ها اساسی ۱۲۰۰ ساعت یا این که یک سال گارانتی و ۱۰ سال سرویس ها پس از فروش و تامین قطعات نموده است. همین دیزل ژنراتورها دارای تابلو الکتریسیته دستی و تابلو برق امرجنسی ATS قابل عرضه می باشند. شرکت شکوه صنعت به‌دلیل عرضه مستقیم محصولات از کارخانه و حذف واسطه‌ها، قیمت مطلوب و واقعی را به مشتریان ارائه می‌کنند و از نظارت سودهای بیشتر در فروش دوری می‌کنند. قیمت خرید کردن سایت منبع هم‌چنین به کار شرکت‌های تولید کننده و وضعیت ترخیص رسمی کالاهای مربوط به این فیلد کاری از گمرکات بستگی داشته و می‌تواند نمونه‌هایی حساس قیمت مناسب را برای عرضه در بازار مهیا کند. ژنراتور اساسا به دستگاهی اطلاق می شود که در مسیر یک سلسله پروسه مکانیکی و فیزیکی و طی روند القای الکترومغناطیسی انرژی مکانیکی را به نیروی برق تبدیل و برق تولید می‌کند. بدیهی میباشد اهمیت اعتنا به نیاز روزافزون به این نیرو در مکان‌های مختلف، کاربرد ژنراتورها نیز در اکنون ارتقاء چشمگیری است. خنک‌کردن اجزای ولتاژ در دیزل ژنراتور، یکی‌از مسائل پراهمیت در کار حیاتی همین دستگاه محسوب می‌شود. از پاراگراف همین شرکت‌ها می‌توان بهشرکت زرآباشاره کرد که پس از تأسیس در سال ۱۳۵۱ تا به امروز توانسته میباشد خدمات ارزنده‌ای را به مصرف کنندگان دیزل ژنراتورها ارائه کند. از سوی دیگر، سوخت دیزل همین دستگاه به برهان ضرورت در بهره وری، حائز مهم است. این سوخت میباشد که وظیفه تحریک ژنراتور را پس از احتراق، بر عهده خواهد داشت، آغاز احتراق سوخت، موجب حرکت محور مرکزی می شود و در نهایت، انرژی مکانیکی حساس امداد دینام به انرژی الکتریکی تبدیل شده و دیزل ژنراتور را به عمل می افتد.

آسان ژنراتور

ژنراتور ها در مکان و شرایط های متفاوت آیتم بهره‌برداری قرار می‌گیرند. و حساس توجه به نیاز مصرف کننده می‌تواند به چندین نصیب متعدد تقسیم شوند. از این پس برج پارک زندگی نیز به وسیله دیزل ژنراتور ولوو ۴۵۰ کاوآ ایجاد شرکت آکسا و . از همین پس برج دهکده المپیک نیز به وسیله دیزل ژنراتور ولوو ۴۱۵ کاوآ ایجاد کمپانی آکسا و . از این پس سوله ملن هف اتریش در جمهوری اسلامی ایران نیز به وسیله دیزل ژنراتور پرکینز ۹۰۰ کاوآ ساخت کمپانی آکسا و . ژنراتور الکتریسیته اشکال دیگری نیز دارد که می‌توانید متناسب با نیازتان از آن ها به کارگیری نمایید. تفاوت محصولات در یک برند، عموما”به تفاوت در اقتدار اسمی و اقتدار ضروری آن ها گشوده می گردد. درصورتیکه به دنبال میزان مرغوب بودن اجزای دیزل ژنراتور هستید، برندهایی اروپایی برای تعیین بهترند و درصورتیکه قیمت نیز مهم است، به دنبال دیزل ژنراتورهای چینی و ایرانی باشید. بها دیزل ژنراتورها بسته به مدل برند، کیفیت، میزان قدرت، تعداد دیزل، گشتاور، و مقدار چرخش موتور بر حسب دور در دقیقه متغییر است و علاوه بر این توربو شارژ بودن آن نیز بر قیمت دیزل ژنراتور تأثیر دارد. به طور معمول بها دیزل ژنراتور اثبات نمی باشد و ممکن می باشد کلیدی نوسان نرخ بازار، نرخ آن تغییر تحول کند. دیزل ژنراتور های تک فازمعمولا در اقتدار های ذیل ودیزل ژنراتور های سه فازدر قدرت های گوناگون ساخته میشوند. در دیزل ژنراتور ها اجزای مکانیکی بسیاری وجود دارااست که دائما در حالا فعالیت و حرکت می باشند لذا برای کارایی خوبتر نیاز است که اجزا روغن کاری شوند. موتورها می‌توانند اصلی تمام طیف عصاره سوخت تجمیع شده کار نمایند از گاز طبیعی، الکل،گازوئیل، گاز چوب تا روغن‌های سوخت از روغن دیزل تا سوخت‌های رسوبی. مشاوره فنی در انتخاب دیزل ژنراتور در مدارهای اساسی تابلو خازنی و یوپی اس. رابین ژنراتور نمایندگی فروش دیزل ژنراتور پرکینز در توان های مختلف از 7.2 تا 550 کیلووات در سراسر مرزوبوم می باشد. ۲- نوع رنگ قطعات فلزی شامل شاسی، فریم تابلو، کوپله دیزل ژنراتور (استفاده از رنگ پودری الکترواستاتیک یا رنگهای متفرقه). این شرکتها موتور دیزل و ژنراتور خویش را از برندهای ذکر شده در بالا به صورت جداگانه خریداری نموده و آنها را کوپل مینمایند. در قسمت موتور از برند آمریکایی کاترپیلار تا مارک های اروپایی پرکینز ، دویتس ، کامینز و . همچنین شرکت های نوظهور چینی مثل لوول و یا حتی یک‌سری کمپانی ایرانی هم در این بازار حضور دارند. گارانتی ژنراتور در هنگام خرید نکته دیگری است که خریدار می بایست نسبت به آن توجه نماید. گارانتی ها معمولا از شش ماه تا 1سال و از ساعت ها کارکرد 400 تا 1000 ساعت (هر کدام که زودتر فرا برسد) به وسیله فروشندگان ارائه می‌شود. در ولتاژ 400 ولت (سه فاز) هم برای تبدیل کاوا KVA به آمپر AMP فرمول معمولی دیگری وجود دارد. با دکان دشت نور دیزل تماس بگیرید تا بتوانید کلیدی کارشناسان متبحر ما در این زمینه مشورت داشته باشید. همانطور که پیش از این اشاره مختصری در باب دیزل ژنراتور ولوو داشتیم، همین کمپانی سازنده یک عدد از برگزیدگان کمپانی های تولیدکننده دیزل ژنراتور میباشد که محصولات خود را اهمیت کیفیت بسیار بالا به بازار جهانی عرضه می کند. از زمانه تاسیس و شروع عمل این کمپانی نزدیک به 150 سال می گذرد و محل شروع به عمل همین شرکت، مرز و بوم سوئیس است. کمپانی ولوو آوازه خود را از تولید موتورهای دریایی به دست آوردن کرده و رفته رفته اساسی گذشت زمان محصولات متنوعی همچون دیزل ژنراتور را ساخت کرده که دوچندان موردتوجه مصرف کنندگان قرار گرفته است. سیستم اگزوز نه‌تنها صدای ناشی از اشتعال را کاهش میدهد بلکه گازهای سمی تولیدشده بوسیله موتور ژنراتورو گازهای خروجی از سیلندر را به‌سمت بیرون جهت دهی می‌کند.
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن