در سال 2008 لوبیا سبز, قهوه, راه اندازی فنجان جو یک جواجازه می دهد آمریکایی ها به خرید خدمات اعضای مستقر در خارج از کشور بعدی خود را در فنجان قهوه و ارسال یک پیام شخصی به راست از دستگاه تلفن همراه خود را! در حال حاضر در آن 12 سال با بیش از 2 میلیون فنجان قهوه و پیام های تحویل داده فنجان جو یک جو اجازه خواهد داد که gifters به دور خود $2.50 COJ خرید و یا یک مقدار کمک مالی انتخاب خود را به صلیب سرخ آمریکا در والتر رید ارتش ملی مرکز پزشکی برای کمک به مبارزه خود را در برابر coronavirus.

“این است که همه دست در عرشه لحظه” گفت: Jason عراقی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت سبز دانه های قهوه. “به عنوان یک شرکت ما اولین اقدام برای اطمینان از ایمنی از اعضای تیم ما در هر دو شرکت و در محل ما در کافه ها در سراسر جهان است. بسیاری از شرکت های پله و پیدا کردن راه هایی برای کمک در مبارزه با COVID-19.”

“به دلیل حمایت امریکا از خدمات اعضای عمیقا ریشه دوانده در شرکت ما DNA ما رسیده به صلیب سرخ آمریکا در والتر رید ارتش ملی مرکز پزشکی به دیدن آنچه که آنها مورد نیاز است. علاوه بر اجازه دادن به مشتریان آنلاین به دور خود فنجان جو یک جو و قهوه خرید کارت ما خواهد بود با اهدای بخشی از سود از ما در فروشگاه آمازون به والتر رید به عنوان به خوبی.”

“بالاخره 20 سال و 10 میلیون فنجان قهوه در خدمت به آمریکا و اعضای خدمات در مناطق جنگی در سراسر جهان به ما آموخت چگونه یک فنجان قهوه داغ می توانید تفاوت را در روز کسی. ما در حال ارسال قهوه و لوازم به والتر رید برای کمک به نگه داشتن همه رفتن. ما در این با هم و ما فقط رفتن را از طریق آن دریافت کنید اگر ما با هم کار کنند. ما مفتخر به انجام بخشی از ما.”

برای اطلاعات لطفا www.cupofjoeforajoe.com و یا ایمیل info@elevategourmetbrands.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de