حزب الله را متهم آلمان از دادن به آمریکا و اسرائیل با ممنوعیت

رهبر جنبش حزب الله لبنان را متهم آلمان از kowtowing به آمریکا و اسرائیل منافع جدید خود را با ممنوعیت شیعه سازمان است. او می گوید حزب الله نبوده است فعال در اروپا در سال است.

آلمان “تسلیم به آمریکا خواهد شد” وقتی آن تصمیم به ممنوعیت لبنان گروه شیعه حزب الله و جنبش رهبر گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی روز دوشنبه در اولین اظهار نظر عمومی بر این ممنوعیت پس از آن بود که هفته گذشته اعلام کرد.

آلمان “متمایل به تصمیم دولت آمریکا” رهبر حسن نصرالله گفت.

“این بخشی از آمریکا و اسرائیل و جنگ با جنبش های مقاومت در منطقه,” او گفت:, و اضافه کرد که آلمان نمی ارائه هر گونه مدرکی برای ادعاهای خود علیه ایران-حمایت جنبش است.

“هنگامی که ما می گویند ما نمی فعال در آلمان ما که 100% صادق,” او گفت:.

در مارس 30, مقامات آلمانی اعلام کرد طرفدار ایران و جنبش یک “شیعه تروریستی سازمان” منع آن از هر گونه فعالیت در خاک آلمان. پلیس همچنین انجام حملات به مساجد و سازمان های مرتبط به این گروه است.

“تمام حملات وحشیانه به مساجد و سازمان ها محکوم است,” او گفت:. “وجود دارد هیچ نیازی نیست برای چنین وحشیانه شیوه های دیگر نسبت به ارائه اعتبار به آمریکایی ها است.”

ادامه مطلب: نرم افزار-شبه نظامیان ایرانی: چگونه خودمختار هستند ؟

بیشتر کشورهای انتظار می رود به دنبال

با وجود خشم خود را نصرالله گفت: تصمیم آلمان شده است.

“این تصمیم دولت آلمان انتظار بود و انتظار داریم دیگر کشورهای اروپایی به دنبال” نصرالله گفت. رهبر ادعا کرد حزب الله شده بود در اروپا فعال برای مدت زمان طولانی.

حزب الله در سال 1982 تاسیس شد و در طول جنگ داخلی لبنان. گروه مبارزه خونین دیگر در جنگ با اسرائیل در سال 2006. جنبش و تامین و آموزش دیده توسط ایران از آن تساوی از حمایت این کشور از جامعه شیعه می باشد.

آمریکا و اسرائیل به مدت طولانی در نظر گرفته شده حزب الله به عنوان یک سازمان تروریستی است. مانند اتحادیه اروپا و آلمان قبلا تنها ممنوع شاخه نظامی در حالی که در ادامه به قبول آن به عنوان یک نیروی سیاسی است. حزب الله یک قدرت بزرگ در لبنان مجلس.

kp/aw (dpa رویترز)

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر