Lucinda ویلیامز در قتل تهمت عضو شورای نظارت مدت و نوشتن برخی از قدرتمند ترین موسیقی هنوز

Bad اخبار بر روی صفحه نمایش تلویزیون / خبر بد در مجلات / خبر بد در روزنامه / خبر بد در آسانسور.

بنابراین شروع می شود Lucinda ویلیامز “خبر بد بلوز” از او فوق العاده آلبوم جدید خوب روح بهتر فرشتگان. طبق معمول او خواندن ذهن ما احساسات ما روح ما است. ویلیامز آلبوم جدید است که پر از تاریکی آن را احساس می کند ساخته شده برای جهان کنونی ما از اجتماعی فاصله و غضب. وجود دارد آهنگ از یاس, روابط سوء استفاده—گذشته یکی با دوست پسر سابق (“Wakin ” بالا”) و یکی دیگر با ما رئیس جمهور فعلی (“انسان بدون روح” “شما نمی توانید حکومت من” “خبر بد بلوز است.”). ایجاد یک لیست کوتاه از زندگی بزرگترین ترانه سرایان; برای من او باعث می شود آن را در هر زمان.

ما در حال زندگی در زمان رنجور اما فقط او می داند که چگونه به نوشتن یک Lucinda Williams آهنگ در مورد آن. فقط به عنوان وودی گاتری انجام گیتار مورد گفت: “این ماشین را می کشد فاشیست” ویلیامز آماده برای نبرد, هم, حتی اگر او نیاید برخی از طرفداران. او در صحبت با من از طریق تلفن از قرنطینه تبعید در نشویل.

چگونه خلق و خوی خود را در این روز ؟

در واقع خیلی خوب است. روز من پر شده اند با انجام پرس و من در حال حاضر انجام می شود سه نفر از کسانی که فیلم همه چیز. من در واقع احساس خوب است. من خود اشتغالی تا زمانی که من در جاده ها, من استفاده می شود برای بودن در خانه. من از یک نوع indoorsy فرد به هر حال.

آیا شما پیدا کردن آن را تکان دهنده از رفتن به فروشگاه مواد غذایی و دیدن همه با ماسک?

من در سمت چپ خانه از مارس 9.

مرسی.

من تا دیر وقت بیدار بمانم تا اواخر طوری که باعث کوتاه شدن روز در سمت راست وجود دارد. من گوشی, مصاحبه, چک کنم ایمیل من و رها کردن شراب. ما فقط نقل مکان به این خانه کوچک در شرق نشویل بنابراین من شده است به دنبال آنلاین برای حوله و ملافه و مسائل. است که می تواند تا دو یا سه ساعت در سمت راست وجود دارد. یا من انجام پازل جدول کلمات متقاطع آنلاین. سپس قبل از اینکه من شروع به فکر کردن در مورد شام و پس از آن ما منظور از تحویل مکان هایی مانند Uber می خورد. من مطمئن شوید که به نکته راننده زیادی است. پس ما باید شام و پس از آن ما تصمیم می گیرید آنچه که ما در حال رفتن به سازمان دیده بان در Netflix بکشد. در حال حاضر ما در حال تماشای آمریکایی ها.

اولین آهنگ خود را در آلبوم جدید من واقعا متصل شد “خبر بد بلوز است.” آن را به من یاد دیلن را “همه چیز خراب شده است.”

آن را نمی کند? من می دانم! شما اولین کسی گفت که! من کاملا فکر بود که! من به یاد داشته باشید گفت که در استودیو. وجود دارد یک دیلن پرنیان به آن است. این آهنگ احتمالا در ناخودآگاه من و مغز من جایی.

وقتی که شما اول شروع می شد آواز دیلن را پوشش می دهد, در باشگاه, راست?

آره. او قهرمان من پس از این زمان من برای اولین بار کشف کرد او زمانی که من 12 سال در سال 1965. من تا به حال افتخار انجام حدود 10 نشان می دهد با او و ون موریسون.

هر جالب گفتگو با دیلن?

شما می دانید چه ؟ من تا به حال این است که ما می تواند نشستن در اطراف همه با هم صحبت کردن و در پایان شب و حلق آویز کردن—من و ون و باب. آن را چیزی شبیه به آن. باب آمد تا به من برای اولین بار شب قبل از اولین بار نشان می دهد و گفت: “سلام.” او بسیار شیرین است. و سپس من تو را دیدم هرگز او را دوباره. او فقط می خواهد به نگه داشتن به خود و پس از ترک نشان می دهد. و ون نگه داشته برای خودش. من به یاد داشته باشید یکی از بچه ها در وان گروه به من گفتن “من نمی دانم که چگونه خیلی بیشتر از این من را می کنند. من ممکن است مجبور به ترک گروه است.” کسانی که بچه ها هرگز نمی دانستند که آیا رفتن آنها به اخراج از یک شب به بعد. مردم راه رفتن بر روی پوسته. چیزی که تمام چیزی بود که من فکر کردم آن خواهد بود. آن را به من فهماند که این نیست که در آن من می خواهم به. من نمی خواهم به مانند آن تا کنون—که در آن هیچ کس با داشتن سرگرم کننده است. این همه بزرگ عرصه است. اما ایستاده و گوش دادن به ون بخوان—آن را به ارزش آن را فقط برای آن است. او همیشه من دیگر قهرمان. من فقط پرستش ، هر دو از آنها ،

شما که پوشش زیبا از “تلاش برای رسیدن به بهشت.”

با تشکر از شما. من عاشق این آهنگ.

آیا باب همیشه می گویند هر چیزی به شما در مورد آن ؟

هیچ. ما به سختی رد و بدل شده در سه کلمه. ما بحث راه بازگشت در دهه 70 زمانی که من بازی در عامیانه شهر. من تا به آواز خواندن چند آهنگ را قبل از این گروه رفت. دیلن در آمد و او حلق آویز کردن در نوار. او وجود دارد برای دیدن تام Pacheco. آنها می دانستند که هر یک از دیگر از Woodstock. صاحب اصلی معرفی شهرستان وجود دارد, این پسر ایتالیایی به نام مایک Porco. من صحبت شده بود به باب و بدون تحقق آن او بود. و مایک در این لهجه گفت: “این یک بابی. بابی دیلن.” من در شوک بود. من هنوز هم واقعا جوان و من هر آلبوم ، باب گفت: “در تماس باشید. ما در حال رفتن به رفتن در جاده ها به زودی.” آن زمان در اطراف او جمع آوری مردم به رفتن در نورد تندر Revue. اما پس از آن او همیشه چیزی از یک معما.

شاید در حال حاضر وجود دارد افرادی که خود را Lucinda ویلیامز داستان در مورد برخی از آنها صحبت به شما در یک بار.

اوه آره. من مطمئن هستم. اما واقعا من نزدیک.

اما باید وجود داشته باشد یک خطر در افراد شناسایی بیش از حد به شدت با برخی از آهنگ های خود را از آنجا که شما باید تمام این تاریکی آهنگ مورد خودکشی و دل شکستگی. در واقع, وجود دارد, آهنگ های در روح خوب بهتر از فرشتگان است که به عنوان تیره هر که من تا کنون شنیده ام.

به خوبی همه چیز را بدست بسیار بد است.

بله و این در نوشته شده بود قبل از آنها واقعا بد است. من به دنبال در “Wakin’ Up”:

Doin’ سرعت توپ

در زیرزمین

هنوز هم در ذهن من نمی توانید به پاک کردن آن

که شیطان از او

او تا به حال به تعقیب آن

او انداخت پانچ

من به نوعی آن را از دست رفته

من باید تو تقسیم

فکر کردم من می تواند آن را تعمیر

کشیده آشپزخانه

صندلی را از زیر من

او کشیده مو

و سپس به او لگد بر من

چیزی که بعد از من قسم می خورم او می خواهد به بوسه من

آره بعد از این همه

او می خواهد به piss on me

(خنده حضار)

چه شد که در مورد ؟

(خنده) من در یک رابطه آزاردهنده است. این چیزی است که بود. که من صحبت کردن در مورد آن. من فکر کردم در مورد اینکه آیا من باید آن را در آلبوم یا نه به دلیل آن است که بسیار شدید است. که گام دیگری برای من فقط پرتاب درب را باز و اجازه دهید مردم آن را ببینید.

آیا شما برای رفتن به خصوص در یک مکان تاریک برای نوشتن آن است ؟

آره اما من رفته ام وجود دارد قبل از. دردناک ترین آهنگ ها برای من ناراحت هستند. آنها را به من گریه. این بیشتر از چیزی عصبانی.

چه ساخته شده شما گریه ؟

یکی که واقعا ساخته شده من گریه برای برخی از این دلیل بود “بزرگ سیاه و سفید قطار.” آن را بسیار ساده آهنگ نگاه کردن به آن از خارج است. این آهنگ نوشتم در مورد از دست دادن پدر من ساخته شده من گریه.

“شیرین جهان” باعث می شود من گریه. من از دست کسی که به خودکشی و این آهنگ.

Oh, i’m sorry. بسیاری از مردم به من گفت که آنها از دست داده ام کسی که راه و آهنگ به آنها کمک کرد.

و در حال حاضر آهنگ های جدید خود را مانند “خبر بد بلوز” و یا “انسان بدون روح” هستند مانند purgation برای راه بسیاری از ما احساس.

اینها برخی از مهمترین و خود توانمند سازی آهنگ من نوشته شده است. این احساس خوب به آواز خواندن “Wakin ” بالا” و یا “شما نمی توانید حکومت من است.” من عاشق آواز این آهنگ. از آن رو که راک چیزی که بلوز چیز. این تعجب آور برای من است که من یک آلبوم ساخته شده است که برای تلفن های موبایل مانند این. حتی زمانی که من خیلی جوان تر و گوش دادن به باب دیلن و لئونارد کوهن و بوفالو اسپرینگفیلد و Byrds من هم گوش دادن به کرم و درب. و سپس من به واقعا سخت و لبه Delta Blues مسائل مانند رابرت جانسون. بنابراین هر زمان که من نوشتن در مورد شیطان آن را از می آید که بلوز مسائل است. آن همه ملزم به بیرون آمدن در این راه است. مردم می پرسند “چه آمده است؟” و من می گویم آن همیشه وجود دارد. من امیدوارم که “انسان بدون روح” می توانید زنده ماندن فراتر از مغلوب ساختن پیشی جستن. من نمی دانم که چرا آن را نمی خواهد چرا که در خالی را پر کنید. ما تا به حال به مبارزه با آن شخص پس از یک روز.

من امیدوارم که “انسان بدون روح” می توانید زنده ماندن فراتر از مغلوب ساختن پیشی جستن. من نمی دانم که چرا آن را نمی خواهد چرا که در خالی را پر کنید. ما تا به حال به مبارزه با آن شخص پس از یک روز.

آیا شما شده است به گفتگو با دیگر آهنگسازان در مورد پاسخ به تغییرات در جهان است ؟

چون من نبوده است در هر نقطه.

حتی در تلفن?

هیچ. من واقعا نمی خواهم صحبت کردن در تلفن که بسیار.

آه.

I don’t mind, مانند, در حال حاضر صحبت کردن به شما. من احتمالا بیشتر از آن آنلاین در Facebook کمی با دیگر هنرمندان است.

آیا شما علاقه مند در جوانتر هنرمندان ؟

بله من بسیار علاقه مند است. من شده است گوش دادن به آخرین جنگ با مواد مخدر آلبوم و من کاملا در عشق با آن است. من شده است گوش دادن به شارون Van Etten, نه تازه ترین آلبوم اما قبل از.

آیا ما هنوز وجود دارد?

آره. من دوست دارم که آلبوم.

آیا شما هر گونه خوش بینی در مورد آینده ؟

من انجام می دهم چرا که این نوع از شخص من هستم. شاید مردم بیدار هستند. اگر شما نگاهی به تاریخ به بار آورده است که مردم با هم بودند این بار که خیلی بد بودند. مردم هم با تهمت بدتر و بدتر و بدتر. زمانی که جنبش حقوق مدنی اتفاق افتاده است اوضاع بدتر و بدتر و بدتر. نفر شدن بدون محاکمه اعدام. و سپس آن را به یک جنبش. جنگ ویتنام تحت فشار قرار دادند و مردم را به رفتن به خیابان و نشان می دهد. و سپس مردم رو از نوع تنبل و از خود راضی. و در حال حاضر مردم در حال گرفتن واقعا عصبانی کردن. این بسیار ساده است: مردم نیاز به رای و مردم را به رای آبی مهم نیست که.

این بسیار ساده است: مردم نیاز به رای و مردم را به رای آبی مهم نیست که.

مسیر شما خیلی غیر معمول است. شما واقعا پیدا کردن موفقیت تا زمانی که شما در چهل سالگی خود و حتی پس از آن شما به طور مداوم تا به حال به خود را ثابت کند.

من از یک نوع ناهنجاری در حال حاضر. مردم می گویند “من نمی توانم باور کنم که 67 سال قرار می دهد از یک آلبوم بود.” آنها سعی می کنند به همه ظریف در مورد آن. آنها می گویند: “بسیاری از هنرمندان در این زمان در زندگی در حال کاهش است اما نه شما. شما چه ویژگی است که به?” من, مثل, من نمی دانم. من فکر نمی کنم در آن شرایط است. من هنوز همان فرد است. شاید به این خاطر من نیست که کودکان و نوجوانان. من نمی دانم. من شده است در همان مسیر است. من فکر می کنم زنان مانند Chrissie Hynde و Patti Smith. وجود ندارد بسیاری از زنان در جهان سنگ به هر حال. بیشتر از آن است که خیلی جوانان گرا اما سپس به دلیل نوع موسیقی من واقعا نمی باید به نگرانی در مورد آن. من فقط از نوع نونهالان و انجام آنچه که من انجام.

که احتمالا به همین دلیل من تصمیم گرفتم برای تبدیل شدن به یک واقعا خوب ترانه سرا چرا که راه من نمی باید به نگرانی در مورد چگونه من می خوانم و یا چگونه نگاه می کنم و یا هر چیزی. اگر من قادر به نوشتن آنها قادر نخواهد بود برای نگاهی که از من دور. پس از آن من خواهد بود قادر به رقابت با مردان است. سپس من آهنگسازی را تغییر داد و دلیل اصلی آن این است که من از دلبر و تام [Overby] و من ازدواج کردم و درست در این زمان من کمی عسل شد آلبوم میاد بیرون و نگهداری آنها میپرسند: “آیا شما هنوز هم قادر به نوشتن آهنگ ها?”—این واقعا مسخره است. و من تا به حال به توضیح “بله من هنوز هم به نوشتن آهنگ ها, من فقط باید به شعبه برای چیزهای مختلف برای نوشتن در مورد.” این چیزی است که من می خواستم برای انجام دهید. من نمی خواهم به نوشتن در مورد عشق نا فرجام برای بقیه زندگی من است.

نوشتن در مورد تهمت است مانند نوشتن در مورد یک رابطه آزاردهنده است.

شما می دانید چه ؟ حق با شماست. اگر من ممکن است می گویند شما بسیار باهوش. هیچ کس دیگری گفته است که قبل از. آن را واقعا در حال آمدن است از یک مکان مشابه.

آیا شما گرفته هر جرم برای این آهنگ جدید از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان?

من یک پسر عموی خود که یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی. من هیچ ایده چه چیزی اتفاق افتاده است به او و یا چگونه او وجود دارد. پدر بزرگ ما بود که یک سوسیالیست دموکرات و او احتمالا نورد در قبر او. چه اتفاقی افتاده است ؟

این یک کیش شخصیت جوهر از فاشیسم است.

کاملا. پسر عموی من می گوید: “او رئیس جمهور است. او اشتباه می کند مانند هر دیگر رئیس جمهور و پس از آن او تلاش می کند تا آنها را حل کنند.” چه جهنم نوع جواب است ؟ آنها لازم نیست که هر پاسخ.

که مرا به یاد: آخرین باری که من دیدم شما انجام, شما با بازی وودی گاتری را “I ain’t Got No خانه” با حذف آیه در مورد “پیر مرد مغلوب ساختن پیشی جستن.” [فرد تهمت بود وودی گاتری را صاحبخانه.] آیا شما شده است فکر کردن در مورد که به تازگی ؟

بله, به ویژه هنگامی که من این بازخورد از افرادی که به من بگویید که من باید فقط خفه شو و بخوان و اقامت در خارج از این مسائل است. وجود دارد یک مقاله در نیویورک تایمز به نام “کسی یافت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روح؟” و من فکر کردم من خدا را شنیدند آهنگ من? بنابراین ما ارسال شده را در Facebook صفحه همراه با یک لینک به آهنگ “مرد بدون روح” و من خدای شما نمی خواهد باور برخی از پاسخ. یکی از آنها گفت: “Lucinda نوشت که آهنگ” شفقت.’ من فکر می کردم او یک فرد دلسوز. او حق ندارد به نوشتن یک ترانه بود.'” شخص دیگری گفت: “من استفاده می شود به یک فن از موسیقی او اما دیگر نه.” شخص دیگری گفت: “او باید فقط خفه شو و جلوگیری از صحبت کردن در مورد سیاست است.” برخی از این واقعا به معنی. کسی گفت: “او برای تلفن های موبایل مانند او را از داشتن یک حمله قلبی در حالی که او آواز خواندن.” من در مورد برای رسیدن به میانه از آن پس شوهر من نوشت: بیانیه ای. این مرا شگفت زده کرد و این برایم ناراحت کننده است. این مردم بودند که طرفداران موسیقی من. شوهر من فکر کردم من تا به حال عضو شورای نظارت مدت.

من حدس می زنم طبیعی است اما اگر آنها در حال رفتن به بیرون آمدن از چوب در حال حاضر. من می دانستم که من از قرار دادن این آلبوم که این بود که واقعی نیست ظریف است. این است که حق را در صورت خود را. اگر جاوا مردم فشار دکمه اگر آنها نمی خواهی آن را دوست دارم پس از آن می شود. در همان زمان آن را احساس واقعا رهایی بخش. من می خواستم هرگز به هم زدن مردم بر سر مانند Pussy Riot حتی اگر من فکر می کنم آنها بزرگ است. در حال حاضر من فکر می کردم “من بهتر است انتظار بیشتر از این است.” اگر چه آنها گفت وودی گاتری “خفه شو و آواز می خوانند؟” من می توانم نوشتن در مورد هر جهنم من می خواهم به نوشتن در مورد.

خوب ما قطعا زندگی در زمان رنجور بنابراین هنرمندان باید پاسخ دهند.

آره من کلمه مورد علاقه در حال حاضر است “dystopian.” من نمی توانم این را به مردم احساس بد است اما من یک هنرمند اولین و مهمترین. این راه من از بیان خودم. آن شروع می شود وجود دارد. سپس من سعی کنید به آن را خوش طعم برای افراد دیگر. چیزهایی که مردم فشار دکمه که آیا آن را مثبت یا منفی است. در هر صورت حداقل آن را هل دکمه. وجود دارد هیچ چیز بدتر از بی تفاوتی.

دیوید Yaffe یک استاد علوم انسانی در سیراکیوز. او نویسنده اخیرا از بی پروا دختر: یک پرتره از جونی میچل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort analsu tesisatçısıowpornhubyoupornsex geschichtenbrazzershd pornoxnxxgratis pornoxnxxmobil ödeme bozdurmasmm panel