وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos اعلام کرد که حدود 1.4 میلیارد دلار بودجه اضافی خواهد شد به کارگردانی به اقلیت خدمت موسسات (MSIs) از جمله تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها (HBCUs) و Tribally کنترل کالج ها و دانشگاه ها (TCCUs) و همچنین موسسات خدمت دانش آموزان کم درآمد برای کمک به اطمینان از یادگیری همچنان در طول coronavirus ملی اضطراری است. این بودجه بخشی از آموزش عالی امداد اورژانس (HEER) صندوق مجاز توسط Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) قانونامضا و به قانون توسط رئیس جمهور Donald J. Trump کمتر از پنج هفته پیش.

“این دولت متعهد به موفقیت HBCUs اقلیت خدمت موسسات و دانش آموزان آنها خدمت می کنند. هر نهاد منحصر به فرد است و بخش مهمی از این کشور را آموزشی پارچه” گفت: وزیر DeVos. “با ارائه پشتیبانی های اضافی برای این نهادهای مهم ما می تواند کمک به اطمینان حاصل شود آنها از ظهور این بحران قوی تر از قبل. من را تشویق این موسسات مثل همه دیگران به استفاده از این بودجه برای ارائه کمک های مالی اضطراری به دانش آموزان در طول این زمان به چالش کشیدن و به گسترش برنامه های آموزش از راه دور و ساخت این ظرفیت است. این بار به چالش کشیدن اما اگر ما این فرصت را برای تبدیل آموزش عالی برای دیدار با خواسته های قرن 21 ملت ما دانش آموزان و آموزش عالی به عنوان یک کل خواهد بود بهتر است برای آن.”

موسسات ممکن است استفاده از این کمک های مالی برای پوشش هزینه های فن آوری مرتبط با انتقال به آموزش از راه دور کمک های مالی برای پوشش هزینه های حضور و غیاب برای دانشجویان و اعضای هیات علمی و کارکنان آموزش. علاوه بر این وجوه ممکن است مورد استفاده برای پوشش هزینه های عملیاتی مانند از دست رفته درآمد حاصل از بازپرداخت برای قبل از هزینه و حقوق و دستمزد.

این بودجه اضافی تخصیص به MSIs از جمله HBCUs و TCCUs و موسسات واجد شرایط برای تقویت نهادهای برنامه (SIP) نمایندگی 7.5 درصد از کلی موبائل lg بودجه و یا در حدود 1 میلیارد دلار. این کمک های مالی ارائه شده است در بالای اولیه موبائل lg صندوق تخصیص اعلام کرد در اوایل در ماه آوریل است. HBCUs برای مثال خواهد شد و در مجموع دریافت اضافی $577 میلیون دلار از طریق جوایز امروز اعلام کرد. این مقدار در بالای $353 میلیون مقدار که گروه را به خود اختصاص داده HBCUs از طریق موبائل lg صندوق پیش از آن در ماه. TCCUs دریافت خواهد کرد بیش از 50 میلیون دلار در این دور از موبائل lg بودجه آوردن مجموع تخصیص به TCCUs تحت این صندوق برای $65 میلیون.

به موبائل lg صندوق همچنین مجموعه کنار 2.5 درصد از موبائل lg صندوق ($349 میلیون دلار) به آدرس بزرگترین نیازهای برآورده نشده مربوط به coronavirus اولویت دادن به مدارس است که اختصاص داده شده حداقل $500,000 از صندوق. بخش استقرار این بودجه به اطمینان حاصل شود که هر واجد شرایط عمومی و خصوصی غیر انتفاعی موسسه را دریافت حداقل $500,000 در مراقبت عمل امداد رسانی کمک های مالی.

به منظور دسترسی به این منابع مالی موسسات واجد شرایط باید ثبت نام گواهینامه و قرارداد و مدارک است که آنها را با استفاده از اعتبارات خود را مطابق با مراقبت عمل می کنند و دیگر قابل اجرا قانون فدرال است. مدارس باید تا آگوست ، 1 در سال 2020 به درخواست برای کمک های مالی. گواهینامه و توافق نامه و موبائل lg صندوق تخصیص جداول توسط موسسه موجود در دفتر تحصیلات دانشگاهی را مراقبت قانون سایت.

این بخش گرفته شده است اقدام سریع برای حمایت از آموزش عالی دانش آموزان از شروع شیوع کروناویروس. کالج ها و دانشگاه ها داده شد فوری نظارتی انعطاف پذیری تا دانش آموزان آموزش می تواند ادامه آنلاین. تحت رهبری رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گروه همچنین ارائه وام دانشجویی کمک به ده ها میلیون نفر از وام گیرندگان با تنظیم تمام فدرال برگزار دانشجویی وام نرخ بهره به صفر درصد و اجازه می دهد وام به تاخیر در پرداخت ها به مدت 60 روز بدون بهره. مراقبت عمل گسترش آن منافع به مدت شش ماه. این بخش نیز متوقف تمام دستمزد فدرال garnishments و مجموعه اقدامات برای وام گیرندگان با فدرال برگزار وام به طور پیش فرض. علاوه بر این گروه ساخته شده 6.2 میلیارد دلار در دسترس برای پول نقد اضطراری کمک های مالی برای آموزش عالی دانش آموزان پس از 6.2 میلیارد دلار اختصاص داده شده به موسسات آموزش عالی برای اطمینان از یادگیری همچنان ادامه دارد. این گروه همچنین پرداخت 7 میلیون دلار به دانشگاه گالودت و 13 میلیون دلار به دانشگاه هاوارد مطابق با مراقبت عمل می کنند که اختصاص این بودجه برای کمک به منحصر به فرد این موسسات رسیدگی به چالش های مرتبط با کوروناویروس.

بخش همچنان برای به روز رسانی www.ed.gov/coronavirus با اطلاعات در COVID-19 برای دانش آموزان مربیان و رهبران محلی.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد COVID-19 لطفا بازدید از وب سایت های زیر:
coronavirus.gov, cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/index.html و usa.gov/coronavirus.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de