در بازگشت به عقب بخش در دوشنبه شب فاکس نیوز, ستاره Sean Hannity—که بارها تشویق ضد خاموش کردن تظاهرات در برابر coronavirus stay-at-home سفارشات—التماس کرد با تظاهر به نگه داشتن تفنگ خود را و تاکتیکی دنده در خانه.

صدها نفر از معترضان بسیاری مسلح با اسلحه swarmed میشیگان ساختمان کاپیتول پنج شنبه گذشته به راه آهن در برابر دولت ادامه داد: پناهگاه در محل سفارشات در میان همه گیر. تصاویری از اسلحه toting معترضان طوفان و تراکم امور خارجه مجلس نمایندگان را برانگیخته دو حزبی انتقاد هر چند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آنها را به نام “مردم بسیار خوب.”

صحبت کردن با مهمان مکرر دن richard shaw در روز دوشنبه Hannity—که به تازگی gushed بیش تظاهرات—groused که نزد تظاهرکنندگان بسته بندی تفنگ و لباس پوشیدن و در لباس نظامی دنده یک “انحراف” به پیام واقعی از بازگشایی اقتصاد است.

هیچ کس است “بزرگتر مدافع” متمم دوم از او است Hannity گفت: اما هنوز هم او لعنتی تظاهرکنندگان برای اتخاذ یک “شبه نظامیان نگاه” این ادعا که آن را “خطرناک” و “قرار می دهد پلیس در خطر است.”

“هیچ کس نباید تلاش برای ارعاب مقامات” Hannity اضافه شده است. “خدای ناکرده چیزی اتفاق می افتد—آنها در حال رفتن به بعد از همه ما مطیع قانون متمم دوم مردم است.”

پس از richard shaw گفت که او نمی به طور کامل موافق با روباه میزبان به عنوان “مردم خسته” Hannity جامعی که “هیچ کس برای رفتن به آنها را بشنود” چرا که آنها نشان زور در برابر اجرای قانون و مقامات دولتی.

Richard shaw relented تا حدودی گفت که او احساس کردند که “لیبرال رسانه” خواهد سعی کنید به رنگ مسلح معترضین را به عنوان یک “دیوانه دسته از دیوانه.” در همان زمان او اصرار آنها ایستاده بودند تا برای قانون اساسی و منشور حقوق باعث Hannity دوباره به محکوم کردن اپتیک از آن همه است.

“این یک حواس پرتی هر چند” نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن میزبان گفت. “من هرگز به کسی حقوق. اما این حواس پرتی.”

بعد از آن در برنامه مطرح او همان سوال به ایسنا همکاران Tammy بروس و مایک هاکبی درخواست هر دو آنها را اگر آنها احساس مسلح معترضان ایجاد یک “محیط خشن که در آن هیچ کس نمی تواند شما را بشنود.”

“من موافقم” هاکبی پاسخ داد. “فقط به این دلیل وجود دارد برخی از چیزهایی که ما می توانید انجام دهید این بدان معنی نیست که ما باید انجام دهیم.”

“من آرزو می کنم من گفت که” Hannity گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de