میشل اوباما دیوانه است در “ما مردمی نیست تهمت رای دهندگان: “که من تروما’

تیاو فصل برتر از فردا همه دسترسی درام خوب مبارزه با تصور یک جهان که در آن تهمت هرگز انتخاب شود که تمام بدی از چهار سال گذشته صرفا یک خواب بد رنج می برد توسط لیبرال شیکاگو وکیل دایان Lockhart, بازی های برگزار شده توسط Christine Baranski. (این روابط به جدید میشل اوباما, مستند من قسم می خورم. فقط قطع در آن وجود دارد.)

رها از خواب بیدار در حال حاضر روز است که در آن هیلاری کلینتون مسئول و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چیزی بیش از یک تبلیغ کابل news channel او بازگو مناجات جنایات ملت تحمل او در “داستانی” کابوس MAGA سناریو. پس از او پس از اتمام او سر در گم همکار می پرسد: “که در آن بودند و اوباما در این همه؟” در درخشان, برش, deadpan, لاکهارت اعلام کرد: “آنها تا به حال به طور کلی مقابله با Netflix بکشد.”

این درست است که رئیس جمهور و بانوی اول نبوده است ظاهر عمومی و ظاهر عصبانی و ارقام برخی از رود یا می خواست آنها را به در #مقاومت در سال های پس از مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 انتخابات. که Netflix معامله اشاره شده—و طلبه در این مبارزه خوب ممکن است در میان آنها بیشتر قابل رویت عمومی مواجه سهم در حال توسعه و انتشار مستند سیاسی مانند آمریکا کارخانه و آزمایشی اردوگاه زیر زمین بالاتر تولید بنر.

انتشار شدن این چهار محور در اطراف میشل اوباما رویداد تور کتاب و مکالمه سری در حمایت از پرفروشترین خاطرات باید به جلب آن مقدار عادلانه از کنجکاو چشم, آیا از کسانی که ولع مصرف دلتنگ آرامش از 90 دقیقه صرف در جهان از اوباما و یا کسانی که تجزیه آن برای ارسال پیام و یا انتقاد از تهمت و دولت فعلی انبار باروت فرهنگی آب و هوا.

کارگردانی شده توسط نادیا Hallgren, تبدیل ارائه می دهد برخی از آن. اما در اغلب موارد آن علاقه است چگونه میشل اوباما احساس می کند در مورد کسانی که انتظارات از او.

در حالی که سفر در کشور و با در نظر گرفتن دمای چگونه شهروندان و یا حداقل طرفداران او احساس در مورد همه چیز—”انرژی وجود دارد این است که بسیار بهتر از آنچه ما می بینیم. من آرزو می کنم مردم آن را احساس می کنید به شدت به این دلیل این کشور خوب است. مردم خوب هستند. افراد مناسب و معقول هستند.”—او هایش با نقش او را در رفتن به جلو در هدایت یک راه را از طریق آن.

به عنوان اولین سیاه و سفید بانوی اول او می داند که چگونه تجربه خود را در کاخ سفید و انتظارات خود را قرار داده و سپس تحت تاثیر عمومی نقش بخواهد او را به زندگی می کنند در حال حاضر. چلیپا از آن همه است که زندگی خود را گرفته و از او برای هشت سال یک سرویس است که او افتخار است و بزرگترین شادی زندگی حرفه ای او. اما در حال حاضر که زندگی او ظاهر خود را دوباره چه او با آن انجام دهید ؟

“هر حرکت شما را در هر گردش چشمی تجزيه و تحليل است,” او گفت: از وقت خود را در کاخ سفید است. “شما باید از این دنیا در حال تماشای هر حرکت شما را. زندگی شما نیست مال دیگر….کل ایده انجام این سفر در مورد قادر بودن به زمان به واقع منعکس کننده برای کشف کردن آنچه که فقط برای من اتفاق افتاده ؟ این وحشت لحظه ای از این کاملا به من امتیوی برای اولین بار در یک مدت زمان طولانی است.”

در لحظات خصوصی و عمومی در طول صحنه مصاحبه با امثال گیل King, Stephen Colbert و ریس ویترسپون او هایش با بسیاری از آنچه که همه ما در حال دست و پنجه نرم با به عنوان یک کشور: آنچه در آن است که او می خواهد برای تبدیل شدن به ؟

قابل توجه و برخی ممکن است استدلال می کنند که ناامید کننده ترین چیزی که در مورد تبدیل شدن این است که این عناوین هستند و چند دور بین.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن معمولی اشاره شده از اولین دقیقه و خلق و خوی از کشور, نمره فیلم تمام مکالمات آن را تا حدود دو-سوم از طریق این فیلم که او آدرس خود احساسات منفی در مورد خود 2016 پیروزی به طور مستقیم. دو بار او در مورد چقدر دردناک است برای او که رای دهندگان روشن نیست که برای رای دادن به هیلاری کلینتون خواستار تصمیم به رای دادن دردناک تر به او نسبت به کسانی که رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“در آن طول می کشد برخی از انرژی برای بالا رفتن و ما خسته از آن است. زیرا هنگامی که شما برای اولین بار, سیاه, چیز…,” او گفت: ارجاع, حکایات از تبدیل شدن به کتاب است. “پس از ترک کاخ سفید و من نوشتن در مورد چگونه درد آن را به نشستن در آن [تحلیف] مرحله. بسیاری از ما مردمی رای دادن نیست. آن را تقریبا مانند یک سیلی.”

“من درک می کنم کسانی که رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن” او ادامه داد. “افرادی که رای دادن نیست و در همه, جوان, مردم, زنان, که زمانی که شما فکر می کنم, مرد, مردم, فکر می کنم این یک بازی است. آن را فقط در این انتخابات است. هر midterm. هر بار که باراک نیست و کنگره او نیاز بود که از آنجا که ما مردمی را نشان نمی دهد. پس از همه, که, کار, آنها فقط نمی تواند به زحمت رای دادن در همه. که من از تروما است.”

باید آن را هیچ جای تعجب است که در حال تبدیل شدن نیست یک مغلوب ساختن پیشی جستن-هجوم حمله آگهی هر چند برخی ممکن است می خواستم که. حتی اگر او را آزاد از نمایشنامه proprieties از کاخ سفید و در حال حاضر صحبت کردن معمولی بیشتر و آزادانه تر از او تا به حال به عنوان بانوی اول این دقیقا بخشی از میشل اوباما نام تجاری برای انجام این کار است.

که در آن تبدیل شدن به نشان می دهد ارزش خود را پس از آن است که در داستان های شخصی است که کشف بیشتر در مورد آنچه در زندگی واقعا مانند کسانی که هشت سال برای یک زن سیاه و سفید و کنده از ابهام به نمایندگی از مهم ترین پیشرفت برای آمریکایی های آفریقایی تبار در ایالات متحده تاریخ سیاسی.

اولیه حکایت نشان می دهد آنچه که او روز گذشته در کاخ سفید بود که استرس زا برای دلایل شما نمی خواهد انتظار: دخترش ساشا و مالیا می خواستم به یکی از آخرین sleepover با دوستان خود. او تا به حال یک جهنم از زمان پاکسازی خانه روز بعد. “من گفتم:” بیدار شو! این Trumps می آیند. شما باید دریافت کنید. دریافت کنید!'”

“من در تلاش برای گریه چون اگر من راه رفتن از وجود دارد گريه آنها در حال رفتن به می گویند من گریه برای یک دلیل متفاوت,” او گفت:. هنگامی که او در نیروی هوایی یکی او sobbed برای 30 دقیقه. “آزادی از هشت سال تلاش برای انجام همه چیز کاملا.”

در آن طول می کشد برخی از انرژی برای بالا رفتن و ما خسته از آن است.

نیز وجود دارد یک داستان جالب در مورد چای او با لورا بوش در میان انتخابات و افتتاح. کاخ سفید butlers, بیشتر مردان مسن تر از رنگ در خدمت آنها کل زمان لباس پوشیدن و به nines در tuxedos. در حال حاضر او تا به حال تحقق یک موقعیت منحصر به فرد او در مقایسه با سایر بانوان اول.

او در حال رفتن به بالا بردن توان دو جوان سیاه پوست که در خانه است. او نمی توانست سیاه و سفید مردان لباس پوشیدن در tuxedos خدمت به آنها. که تصویر او می خواست آنها را در زندگی خود را. یکی از اولین اقدامات بود که به شل کارکنان خدمات لباس کد و وظایف روزانه.

“من بانوی اول سابق ایالات متحده آمریکا و همچنین از نوادگان بردگان” او گفت:. “این مهم است که به نگه داشتن آن حقیقت در سمت راست وجود دارد. من پدر بزرگ مادر بزرگ در اسارت. مردم آموخته اند به این باور در نهایت حقارت از مردم به دلیل رنگ پوست خود را.”

زبان به طور گسترده تر در مورد تجربه خود را به عنوان اولین سیاه و سفید بانوی اول, او گفت:, “شما امیدوارم که مردم بیشتر آماده برای ما از شاید آنها بودند.”

این بار او تا به حال به انجام هر روز در زمان تلفات shouldering بهترین و بدترین کشور ارائه شده بود. بالا و پایین شد ، او به یاد می آورد یک روز که حال هر دو. در صبح او با حضور در مراسم تشییع جنازه از مردان و زنانی که کشته شدند در طول یک مطالعه کتاب مقدس در چارلستون. در زمان بازگشت به دی سی که شب ازدواج, برابری برای همه گذشت در دیوان عالی کشور است.

از داخل کاخ سفید که تا به حال روشن شده است تا مانند یک رنگین کمان او می تواند بشنود جامعه همجنسگرایان جشن در خارج از چمن در پنسیلوانیا Ave. او نیاز به یک بخشی از آن احساس عشق به خصوص بعد از آن روز یکی از تنها بار او کشیده رتبه در امنیت داشتن فقط کوتاه از بحران و خواستار به ترک خانه و رفتن به خارج.

درخواست تجدید نظر از تبدیل شدن این است که اساسا چه درخواست تجدید نظر از تور کتاب در وهله اول. اوباما مغناطیسی, جذاب, قصه گو, فوق العاده خنده دار و قادر به اعطای فقط مقدار مناسب از دسترسی خصوصی به زندگی او را به احساس می کنید مانند شما در حال گرفتن به او را می دانم—به خصوص با او بیشتر گاه به گاه سبک مکالمه خارج از کاخ سفید است.

آن را به موقع و در عین حال خسته کننده است. آن زمان هنگامی که مردم می خواهند پاسخ و انتقادات تند و نجات. اما میشل اوباما فقط بالا بردن سوال در گفت و گو با یک ملت در تلاش برای کشف کردن آنچه در این هشت سال که دولت به معنای چگونه به مقابله با ناخرسندی از سمت راست در حال حاضر که در آن ما از اینجا بروید.

“باراک و من علاقه مند هستند که در خط مقدم برای همیشه” او گفت:. “نه حتی برای آن بسیار طولانی تر است. ما رو این پلت فرم. اگر شما به خدا اعتقاد دارند خدا به ما این پلت فرم برای یک دلیل پس بیایید آن را هدر ندهید.”

که پلت فرم شروع می شود جریان در Netflix بکشد در مارس 6.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر