ضد Vax دکتر تضعیف COVID-19 دیدگاه در مونتانا

By کاتلین مک لافلین, قیصر سلامت نیوز

حتی به مونتانا آغاز می شود یک کاهش تدریجی stay-در-خانه محدودیت های در نظر گرفته شده برای جلوگیری از گسترش این coronavirus شکاف سیاسی آن برجسته است و ایجاد راهپیمایی در یک جامعه در گوشه شمال غربی از دولت است.

Flathead County health عضو هیئت مدیره که رهبری جنبش را به بی اعتبار کردن حفاظتی ایمنی سفارشات و تطهیر این ویروس است که در حال حاضر این موضوع از دو رقابت دادخواست—یکی به اخراج او از کار و دیگری برای نگه داشتن او.

هنگامی که کمیسیون در این شهرستان مورد 104,000 مردم منصوب دکتر آنی Bukacek به سلامت مدیره در ژانویه آنها ممکن است شناخته شده اند آنها را به سیاسی لانه زنبور. “دکتر ” آنی” را به عنوان او شناخته شده در Flathead دره شناخته شده است و صریح حریف از واکسیناسیون.

سپس به عنوان coronavirus به مونتانا و بحران عمیقتر در اینجا و در سراسر کشور او یک پیشرو صوتی به صورت محلی و در این سیاسی دولت بنفش علیه دولت محدودیت برای جلوگیری از گسترش آن.

در یک کثیرالانتشار تصویری ارسال شده در اجتماعی, رسانه های Bukacek شک و تردید بیش از رسمی COVID-19 مرگ عوارض گفته متخصصان پزشکی تحت فشار بودند تا به ویژگی غیر COVID مرگ و میر به ویروس. در بسیاری از جوامع از جمله شهر نیویورک گرچه مرگ و میر ناشی از این ویروس در حال حاضر در نظر گرفته شده که در ابتدا undercounted. بسیاری از کارشناسان بهداشت عمومی می گویند تاریخی مقایسه نشان می دهد که شمارش در سراسر کشور هنوز هم کم بها دادن به COVID-19 مرگ و میر.

در Facebook صفحه Bukacek اغلب ارسال شده انتقادات از لیبریا استیو بولاک stay-at-home سفارشات بیان آنها نیست بر اساس علم است. Bukacek نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر برای این داستان. اما در آوریل 25, فقط چند روز پس از فرماندار اعلام کرد دولت آغاز خواهد شد, کاهش محدودیت های که او با اعتبار صاف COVID-19 منحنی Bukacek نوشت: “من مشتاقانه دعا ما بیدار ماندن به عنوان فرمانداران بازگشت آزادی آنها هرگز حق را به دور در وهله اول است.”

همه این ممکن است به نظر می رسد فقط یکی دیگر از حاشیه واکنش علیه بهداشت عمومی مقررات اما Bukacek منتقدان می گویند او دارای قدرت و اقتدار به عنوان یک عضو از شهرستان بهداشت مدیره که مدیریت محلی پاسخ به شیوع بیماری از جمله قرنطینه و جداسازی سفارشات به علاوه دستورات مربوط به کسب و کار و مدارس. آنها می گویند اقدامات او خطر زندگی می کند.

او انتقادات نیز آینه های رو به رشد جنبش است که نصب شده و تظاهرات در سراسر ایالات متحده است. در حالی که نظرسنجی ها نشان می دهد اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها حمایت کرده اند stay-at-home بخشنامه ها و اقدامات دیگر به سرعت گسترش ویروس با صدای بلند اعتراضات محقق از مونتانا به میشیگان به کنتاکی. سلامت کارگران و دیگران به نوبه خود در حال مقابله با داعش است.

این مبارزه بیش از اجتماعی فاصله برجسته موجود شکاف سیاسی در کشور ما که در حال حاضر گرفته شده در لبه بیشتر داده های اقتصادی و زندگی یا مرگ مفاهیم برای همه.

این Flathead, دره کوچک از این مبارزه است. آن را دروازه ورود به پارک ملی گلیشر ساخت آن را به یک پناهگاه برای گردشگران مرفه و بازنشستگان. آن را نیز عمدتا سفید مردم در یک نقطه مرزی دو شرکت بزرگ آمریکایی های بومی رزرو. و از آن شده است مکرر اغلب تمایلی پناهگاه برای بحث سیاسی گاهی اوقات مارک یک پناهگاه برای سفید supremacists و ضد دولتی شدند.

در سال 2010 جناح راست پاستور چاک بالدوین نقل مکان کرد و از فلوریدا به بخشداری شهرستان میزولا و ساخته شده است پس با آزادی یاران که به مبارزه طلبیده coronavirus بهداشت عمومی سفارشات زود برگزار شد و فرد در خدمات کلیسا.

هر چند مونتانا شده است یکی از کشورهای آمار حداقل سخت COVID-19 با تایید caseload کمتر از 500 و 16 و میر به عنوان از آوریل 5 در یک جمعیت از 1 میلیون Flathead County تا به حال موارد بیشتر از همه به جز سه نفر از دولت 56 شهرستانهای استان است. از جمعه این شهرستان گزارش شده بود 37 مورد.

در کلسپل که در آن حدود 24,000 مردم زندگی می کنند بسیاری از کارکنان مراقبت های بهداشتی از ترس Bukacek ضد اجتماعی-فاصله حرکت می تواند خطر خود را از زندگی و سلامت بیماران خود را.

خطر برای جامعه ما این است که او در یک موقعیت از قدرت به عنوان یک پزشک و رای گیری از اعضای هیئت مدیره است که نظارت جامعه ما سلامت درمانگاه.

جوآن Driscoll, Kalispell, پرستار, پزشک

جوآن Driscoll, یک پزشک پرستار که مشغول به کار در مراقبت های بهداشتی در کلسپل برای 20 سال گفت: تظاهرات و اطلاعات نادرست گسترش Bukacek ایجاد کرده اند گسترده اضطراب در جامعه است.

“خطر برای جامعه ما این است که او در یک موقعیت از قدرت به عنوان یک پزشک و رای گیری از اعضای هیئت مدیره است که نظارت جامعه ما کلینیک سلامت” گفت: Driscoll. “با نادیده گرفتن حکم از در خانه ماندن و اجتناب از جمعیت او با اقدامات گفتن مردم در آن حکم—که در حال مسطح ما منحنی و نگه داشتن ما در بیمارستان های تحت کنترل در اشتباه هستند. که مضر به من و سایر مراقبت های بهداشتی کارگران به عنوان ما می بینیم بیشتر و بیشتر مردم با این ویروس آلوده.”

محلی دهندگان را آغاز کرده اند درخواست درایو برای حذف او از سلامت هیئت مدیره—تلاش است که تا کنون کشیده شده بیش از 2.300 امضا. رقابت دادخواست به نگه داشتن او در هیئت مدیره را به دست آورد بیش از 4500 امضا. مقامات محلی قرار داده اند این موضوع را در دستور کار خود برای بحث و گفتگو هر چند یکی از شهرستان کمیسر گفت: Flathead, فانوس دریایی , روزنامه او پشیمان انتصاب او.

گروه های حقوق بشر از ترس Bukacek و واکنش در برابر COVID-19 محدودیت استخدام جدید پیروان به سمت راست. ساکنان Kalispell در حال حاضر گزارش شده است که شب جمعه “جامعه کروز” از خودروهای راهپیمایی پایین کشیدن اصلی شامل نمایش مؤتلفه پرچم در یک شهرستان که در مرز کانادا و نبود یک دولت در طول جنگ داخلی.

“برای بسیاری از مردم آن را احساس می کند مانند او از جایی آمده بیش از چند هفته گذشته گفت:” تراویس McAdam از مونتانا حقوق بشر شبکه. “واقعیت این است که او دارای یک سابقه طولانی کار در این راست ترین محافل و نسبتا شناخته شده مقدار به خصوص برای سازمان های که در اطراف قوه مقننه است.”

Cherilyn DeVries از عشق در اینجا زندگی می کند ضد تبعیض وکالت در Whitefish یک جامعه کوچکتر در Flathead County است که اب و هوای سفید supremacist ترول طوفان گفت: مردم نیاز به صحبت کردن در برابر ضد علم و ضد بهداشت عمومی پیام های در حال پخش در منطقه است.

“در حال حاضر او عمدا ایجاد جنجال” DeVries گفت: از Bukacek. “او در تلاش است به گودال مردم در برابر هر یک از دیگر. او تلاش برای بدست آوردن مردم را به دیدن بیمارستان و وزارت بهداشت به عنوان دشمن این که خیلی از افرادی که شما در حال رفتن به رفتن به صرفه جویی در زندگی خود.”

قیصر سلامت نیوز (KHN غیر انتفاعی, اخبار, خدمات پوشش مسائل مربوط به سلامت. این یک سرمقاله مستقل برنامه از قیصر بنیاد خانواده است که با وابسته نیست و Kaiser Permanente.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر