سوزان کالینز جونی ارنست و مارتا McSally دفاع از Obamacare به آنها رای قضات که کشتن آن

هجوم عمومی-دستورالعمل های بهداشتی و قرار دادن سناتورها در خطر ابتلا به بالا بردن علاقه قاضی به دومین دادگاه در زمین میچ مک کانل رفتار مانند یک مرد می داند که وقت خود را در حال اجرا است. او در حال حاضر پر شده برخی از 200 فدرال judgeships با جوان Federalist جامعه مورد تایید اصولگرایان آماده کردن خود برای لغو قانون مراقبت مقرون به صرفه.

با انتخابات به دنبال iffy برای رئیس جمهور مجلس نمایندگان آمریکا کاهش یافته است و همه تظاهر بی طرفانه قوه قضاییه در عجله خود را به ضرب و شتم ساعت. در یک استان با حضور در کمیته قضایی مجلس سنا جلسه صبح روز چهارشنبه 37 ساله کنتاکی منطقه قاضی جاستین واکر یک مک کانل های مورد علاقه که سطل آشغال Obamacare در ده ها تن از حضور در فاکس نیوز در دفاع از خود دنباله از نظرات حزبی از جمله تماس با تصمیم دیوان عالی کشور به رعایت ACA “فاجعه بار” و “غیرقابل دفاع” و تمسخر رئیس دادگستری رابرتز منطق حاکم آن مالیات به عنوان “بدترین کلمات” دست پایین.

“چرا در وسط یک بیماری همه گیر خواهد ما حمایت از یک نامزد که مراقبت های بهداشتی و دور از میلیون ها نفر از مردم” خواسته کالیفرنیا از حزب دموکرات دایان فاینستاین. “این نقش یک قاضی برای اظهار نظر کردن در بهداشت و درمان-مراقبت از سیاست” واکر پاسخ داد: عقب افتادن در استاندارد دوج که اگر از بالا به DC مدار دادگاه او را احترام مقدم و “رفتن به جایی که قانون منجر می شود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر