پورشه موزه باز کردن دوباره

بعدی پنج شنبه, مارس 12 سال 2020 پورشه موزه را باز درهای خود را دوباره. به منظور جلوگیری از گسترش این ویروس تاج آن بسته شده است را به عموم پس از 14 مارس و در نتیجه برای کل هشت هفته. راه اندازی مجدد از موزه عملیات خواهد بود در خط با الزامات دولت فدرال و ایالت بادن-وورتمبرگ برای حفاظت در برابر عفونت با کوروناویروس. این شامل یک سیستم هدایت در کل ساختمان برای اطمینان از حداقل فاصله از 1.50 متر بین بازدید کنندگان است.

“ما همچنین ارائه ماسک های صورت و مواد ضد عفونی کننده” می افزاید: آخیم Stejskal رئیس میراث فرهنگی و موزه پورشه. “ما در انجام به طور منظم شغلی آموزش ایمنی برای کارکنان مربوط به بهداشت و انجام توصیه.” در سراسر موزه, ساختمان, تعداد بازدید کنندگان محدود است توسط یک کنترل ورودی. ساعات بدون تغییر باقی می ماند – سه شنبه تا یکشنبه از 9 به 18. موزه تور و برنامه های آموزشی را نمی توان ارائه شده در این لحظه. این و پز مناطق نیز بسته باقی می ماند. “ما در حال گسترش اعتبار سالانه بلیط های دو ماه توسط این مدت از موزه بسته شدن طول تاج بحران” اعلام آخیم Stejskal.

در طول بسته شدن پورشه موزه آورده جلو تعمیر و نگهداری و نوسازی اقدامات است که برنامه ریزی شده بود به محل این سال است. بنابراین شروع شده بود در مفهومی جهت گیری مجدد از ورود به نمایشگاه دائمی به اصطلاح “مقدمه” است که اوایل روز این شرکت تا سال 1948. با توجه به این هنوز هم در حال انجام کار نوسازی ورود قیمت به طور موقت به نصف کاهش می یابد.

در وب سایت www.porsche.com/museum موزه اطلاع در مورد اقدامات فعلی و همچنین پی در پی راه اندازی مجدد از برنامه های بازدید کننده که به طور کامل تراز وسط قرار دارد با رسمی مورد نیاز است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر