DPD پشتیبانی از سوئیس کوچک و متوسط با بیان تحویل و ارائه می دهد ماسک محافظ برای شروع یو پی اس

DPD سوئیس ارائه می دهد 5,000 ماسک محافظ برای شروع یو پی اس در سوئیس و ارائه ماسک برای شرکتهای کوچک و متوسط در وسایل نقلیه با نام تجاری خاص.

از آوریل 24th, بسیاری از شرکتهای کوچک و متوسط می تواند بازگشایی درهای خود را. بسیاری از شرکت ها – مراکز باغ آرایشگری دندانپزشک یا فیزیوتراپی دفاتر… – اصلا لازم ماسک محافظ برای کارکنان و مشتریان است.

تحویل اکسپرس از ماسک محافظ به شرکتهای کوچک و متوسط

برای حمایت از کوچک و متوسط شرکت های DeinDeal.ch در همکاری با 3M گروه فروش سه میلیون ماسک محافظ به شرکتهای کوچک و متوسط. این ماسک باید تحویل داده شده است به طور مستقیم به شرکت پس از پنج شنبه گذشته. برای این منظور DPD فراهم می کند شش تحویل وسایل نقلیه با نام تجاری خاص و ذخایر اختصاصی تحویل ناوگان برای DeinDeal.ch: ماسک های تحویل داده شده به طور مستقیم به شرکتهای کوچک و متوسط از انبارها و شرکت های دریافت آنها را بعد از یک روز بعد از سفارش خود را.

ماسک محافظ برای سوئیس شروع یو پی اس

پس از سال 2016 DPD شده است یک شریک Venturelab و حمایت از سوئیس راه اندازی قهرمانان. DPD پشتیبانی از سوئیس شروع یو پی اس با حمایت roadshow در دره سیلیکون که در آن ابتکاری را برآورده می تواند منجر به سرمایه گذاران و مشتریان بالقوه است. شروع یو پی اس بنیانگذاران و مدیران اجرائی و همچنین بهره مندی از مشاوره و افزایش خود را رهبری می دانید چگونه. به عنوان بخشی از این همکاری DPD ارائه شده است 5,000 FFP2 ماسک به Venturelab. این ماسک توزیع شده برای شروع یو پی اس و متخصص در فن آوری های پیشرفته است که نیاز به ماسک قادر به نگه داشتن کار.

“این مسئولیت ما نه تنها برای اطمینان از عرضه اولیه بلکه برای حمایت از استارت آپ ها و شرکتهای کوچک و متوسط در سوئیس. ما به غرور و افتخار از محل به ایده مشارکت همین دلیل است که ما پشتیبانی مشتریان و همکاران به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم” می گوید Tilmann Schultze مدیر عامل شرکت DPD سوئیس.

 در مورد DPD سوئیس

DPD سوئیس یکی از بزرگترین شرکت های خصوصی ارائه دهندگان بسته و اکسپرس حمل و نقل در سوئیس. با 900 کارکنان و رانندگان شرکت ارائه بیش از 19 میلیون قطعه در سال به خصوصی یا تجاری مشتریان. علاوه بر دفتر مرکزی آن در بوچس (ZH) DPD در حال حاضر در یازده سایت در سوئیس و مناطق مرزی. DPD سوئیس متعلق به DPDgroup.
www.dpd.ch

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر