هندی داروساز می میرد پس از نوشیدن coronavirus ‘درمان’

یک زن 47 ساله در چنای مرده است پس از مصرف این معجون او کمک کرد ایجاد با رئیس خود را در تلاش برای ضرب و شتم رمان ویروس. کارفرمای خود است و دوره نقاهت را در بیمارستان نیز پس از نوشیدن خورنده شیمیایی

یک داروساز درگذشت پس از نوشیدن یک ترکیب شیمیایی او کمک کرد تا توسعه در تلاش برای ضرب و شتم COVID-19 پلیس تایید شنبه.

داروساز و رئیس باقی مانده بود در بیمارستان بستری و پس از او بیش از حد, مصرف چه جفت امیدوار بود می تواند یک درمان موثر برای این ویروس است که آلوده به چهار میلیون نفر در سراسر جهان است.

ادامه مطلب: هند آماده به بازگرداندن تا یک میلیون اتباع رشته

با توجه به بیان صاحب Sujatha Bio Tech همراه با کارکنان سعی در ابداع یک درمان برای ویروس کشنده اما مصرف یک “خورنده شیمیایی مورد استفاده برای تصحیح نفت در طول آزمایش.” این منجر به مرگ کارمند, K. Sivanesan.

47 سال از درگذشت بلافاصله رئیس پلیس محلی Ashok Kumar گفت.

این دو نفر مشغول به کار برای یک داروی گیاهی سفت و آزمایش خود را درمان ترکیبی از اکسید نیتریک و نیترات سدیم در یک خانه در جنوب شهر چنای در تلاش برای شکست خطرناک است که منجر به حداقل 2000 مرگ و میر در هند است.

ادامه مطلب: چگونه crowdfunding است کمک به هند فقیر در سن COVID-19

رئیس پلیس کومار گفت: Sivanesan خرید مواد شیمیایی از یک بازار محلی و ایجاد فرمول پس از انجام تحقیقات بر روی اینترنت.

واکسن شکار

وجود دارد هیچ تایید دارو و یا واکسن برای درمان این رمان coronavirus جرقه یک مسابقه برای یک داروی جدید برای بیماری که به کشته شدن نزدیک به 300,000 نفر در سراسر جهان.

حدود 60,000 موارد ثبت شده تا کنون در هند است که اعمال سخت مستند اقدامات در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس.

DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>