این Coronavirus ‘جنجال آفرینی’ به نظر می رسد بسیار خوب در حال حاضر

“مادر مقدس خدا.”

این که چگونه اپیدمیولوژی اریک Feigl-دینگ آغاز شد پس از حذف 14-پرینت موضوع در Jan. 25 هشدار در مورد “گرما همه گیر در سطح بد” infectiousness از کروناویروس که شکست در ووهان چین.

برای اولین بار تایید کرد آمریکا در مورد اعلام شده بود توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) روز قبل از آن در خارج از سیاتل. اما این بیماری نمی شد به طور گسترده ای درک به عنوان یک برنامه به طور بالقوه کابوس بیماری همه گیر. بسیاری از کارشناسان بیماری های عفونی نادیده گرفته شده بود و با وجود هشدار برای سال های سال است که ایالات متحده آماده است برای به ظاهر اجتناب ناپذیر بحران بهداشتی. Feigl-دینگ یک دانشمند مدعو در دانشگاه هاروارد بخش تغذیه می خواست برای کمک به اطمینان حاصل شود پیام خود را شنیده بود.

“من احساس من تا به حال واقعا فریاد در همه کلاه در راه است که وضع مردم را درک خواهد کرد و من ساده بسیاری از زبان” او در مصاحبه ای گفت:.

قبل از رها کردن خود از سد او بوده است floored یک preprint—که نیست-و در عین حال کارشناسی و کاغذ است که در ابتدا تخمین زده می شود این بیماری را مثل شماره و یا R-جز (R0) در 3.8. که به معنی هر فرد آلوده گسترش این ویروس به 3.8 مردم به طور متوسط. برآورد این رقم باید پس از نوسان به سمت نزدیک به 2 است که یک تفاوت مهم است.

Feigl-دینگ توييتها ویروسی رفت اما آن را به عنوان اغلب می کند توییتر به پایان رسید تا بودن یک شمشیر دو لبه است. یک همکار اپیدمیولوژی متنبه او “fearmongering مبالغه و مرزی بهداشت عمومی قصور.” Feigl-دینگ است که virologist نیز برای انتقاد از اشتباهات. در یکی از توییت خود او به اشتباه نوشت که coronavirus شد و هشت بار به عنوان عفونی السرس که تا به حال رو از 2 به 5.

در یک مصاحبه او به نام اشتباه “واقعا یک اتفاقی برداشتی غلط” از یک مجله. هنگامی که او متوجه آن او گفت که او به سرعت حذف صدای جیر جیر.

اما Feigl-دینگ است پس از ظهور به عنوان یک نوع از آواتار برای ظهور چه BuzzFeed لقب “coronavirus اثرگذارندهها.” ایده این است که او و دیگران استفاده کرده اند یک بحران بهداشت عمومی و پر شور توییتهایی—به جمع آوری پروفایل خود را.

در عین حال Feigl-دینگ معتقد است واکنش برخی از اشتباهات جزئی در معرض خطر پنهان ضرورت هشدارهای خود و نیاز برای دانشمندان به ارزیابی مجدد احتیاط خود را در برابر یک بحران بهداشت عمومی. و در حقیقت هشدارهای خود—هرچند ناقص—بودند مسلما بیشتر prescient از آنها بیش از حد گرم.

پس از همه, بیماری افسران باید پس از پیشنهاد کرد که COVID در حال حاضر ممکن است گسترش نسبتا به طور گسترده ای در خارج از چین در زمان Feigl-دینگ اولیه هشدار دهنده است. و البته وجود این حجم گسترده از آمریکا تلفات و تاریخی بحران بهداشت: بیش از 1 میلیون و تایید COVID-19 موارد با بیش از 70 ، 000 مرگ و میر در ایالات متحده به تنهایی.

حتی در حال حاضر بسیاری از کشورها هنوز هم در انتظار آزمون و ماسک و دیگر منابع به آنها آماده شدن برای پتانسیل موج در ارتباط با بازگشایی اقتصاد خود را از مستند. مهم نیست که چگونه این بحران نقش خارج از اینجا آن را عادلانه می گویند بیشتر در ایمان خوب alarmism ممکن است انجام داده اند این کشور—و جهان—برخی از خوب است.

“من واقعا نفرت به اپیدمیولوژی است که به اعتراف این, اما ما به طور بالقوه در مواجهه با… احتمالا یک بدون کنترل بیماری همه گیر است که جهان دیده نمی شود پس از 1918 اسپانیایی آنفلوانزا” Feigl-دینگ نوشت: در ماه ژانویه است.

او بر روی چیزی. و در حالی که او به آسانی پلیس به اشتباه او همچنین تلاش می کند برای درمان آنها. او حذف شده و دیگر موضوع درباره مقاله ای که بعدها کردهاند ارتباط COVID-19 و HIV (او شامل یک احتیاط برای خوانندگان به پرش به نتیجه گیری) و ممکن است تغذیه تئوری های توطئه است. به طور کلی او استدلال می کنند چیستان از همه گیر اعتراض برگزار کرده است تا نسبتا خوب.

“من فقط تلاش برای بدست آوردن مردم را به نوبه خود سر خود را نه لزوما به گوش دادن به من” Feigl-دینگ گفت: “دفاع از خود است. “من نه مسیح. من لازم نیست که کامل پیام. به وضوح به من تحویل شد کامل نیست اما نظر من بود برای مردم به توجه. ما می تواند اجتناب شود اما تقریبا هیچ کس توجه است.”

از طریق چینی گروه های چت با اعضای خانواده در شانگهای چین و رسانه های اجتماعی Feigl-دینگ آغاز شد و پس از شیوع در اوایل ژانویه. او یکی از اولین دانشمندان آمریکایی در مورد اما او ناراحت شد حماسه whistleblower دکتر لی WenLiang که هشدار در مورد ویروس در ماه دسامبر و پس از آن سکوت توسط دولت چین. WenLiang بعد از درگذشت ویروس. مرگ او تا به حال تبدیل شدن به جریان اصلی اخبار, Chinese TV, اما Feigl-دینگ اعتقاد بسیاری از جامعه علمی در آمریکا ندارد “به اندازه کافی خوب اعداد و اطلاعات” به “کمیت هر چیزی” قطعی در مورد ویروس.

با توجه به دینگ “هیچ کس [در ایالات متحده] مراقبت در مورد هر چیزی در چین” با توجه به رسانه ای و سیاسی تمرکز بر مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح و 2020 انتخابات. در علاوه بر این به ایالات متحده خوشنودی او همچنین با اشاره به رشد این کشور به واکسن تردید است که یک ده بهداشت جهانی تهدید, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. “واکسن dismissiveness اپیدمی است dismissiveness. دوره. اگر شما درک این بیماری شما می توانید خود را واکسن” گفت: Feigl-دینگ empathetically.

دینگ خود را ستایش اپیدمیولوژی همکاران به عنوان “سخت محققان” اما او استدلال آنها اغلب “خطا در کنار اطمینان در مورد اطلاعات قبل از به اشتراک گذاری آن.” در طول یک بیماری همه گیر Feigl-دینگ گفت: در غیر این صورت مربوط به تحسین وتمجید علمی عمل است نه بیشتر البته محتاطانه عمل. او گفت که توافق با سازمان بهداشت جهانی بهداشت و درمان اضطراری برنامه, مدیر اجرایی, مایک رایان نظرات از ماه مارس کنفرانس مطبوعاتی که در آن او تاکید کرد: “اگر شما نیاز به حق قبل از اینکه شما حرکت می کند شما هرگز برنده خواهد شد.”

Feigl-دینگ تصمیم به حرکت سریع و ارسال هشدار خود را. “من فکر توییتر بهترین پلت فرم باز است که وارد بحث” او توضیح داد. “من می خواستم یک بحث عمومی در مورد این بیماری همه گیر در حال حاضر.”

او دریافت, توجه, رسانهها, پیروان—و بسیاری از انتقاد.

در Jan. 28, The Atlantic منتشر شده “چگونه به گمراه کردن خود را در مورد کوروناویروس.” داستان توسط الکسیس Madrigal برجسته Feigl-دینگ موضوع و به نقل از روزنامه نگار علم فلک Jabr که به نام پاک کردن خطا در یکی از توییت خود. این مقاله همچنین گفت Feigl-دینگ توييتها نمونه بزرگتر توییتر مشکل که در آن “افراطی ترین اظهارات می تواند به مراتب بیشتر تقویت شده نسبت به اندازه گیری بیشتر پیام است.”

Feigl-دینگ اذعان می کند که توییتر می کند پرورش بد-ایمان بازیگرانی که با استفاده از تحریک احساسات اما خود دفاع شخصی برای خود موضوع است که او احساس کرده بود به معنای واقعی کلمه “فریاد کردن این اطلاعات در غیر این صورت هیچ کس نمی خواهد باید مراقبت.” او گفت: اگر او به عنوان یک اندازه گیری دانشمند در زبان علمی این موضوع را دریافت کرده و توجه به آن مورد نیاز است.

شما نیاز به همدلی و علمی ذهن به درک این است که یک بیماری بسیار خطرناک.

اریک Feigl-دینگ

“لطفا برای جلوگیری از ترویج Dr. Eric Feigl-دینگ.”

که درخواست دریافت کردم از یک غریبه در ماه مارس است. فرستنده افزود: “ما در نیاز ناامید از اعتماد صداها در پوشش این بیماری همه گیر. او یکی نیست.” آنها متصل سلامت روزنامه نگاری مقاله درخواست از رسانه ها برای بهتر دامپزشک منابع خود را. ادامه داد: این انتقادات اوقات تلخی کردن و اگزوز Feigl-دینگ و او معتقد است که برخی از آنها فقط خرده و به سادگی در مورد “territorialism و credentialism.”

Feigl-دینگ که زد برای کنگره در پنسیلوانیا 10 کنگره منطقه به عنوان یک دموکرات در سال 2018 و از دست داد مطمئن باشید من او احترام فوق العاده ای برای virologists. اما او گفت: “شما نمی نیاز به یک virologist به درک حکایات از این بیماری همه گیر.”

“شما نیاز به همدلی و علمی ذهن به درک این است که یک بیماری بسیار خطرناک” او استدلال کرد. “در آن طول می کشد یک بینش عمیق به داده ها است که می تواند از طیف های مختلف علمی و یا کسب و کار رشته, به عنوان خوانده شده در برگ های چای به کشف سیگنال از نویز. این سیگنال نشان داد که این بیماری تا به حال به طور جدی خطرناک بالقوه است.”

اما اگر Feigl-دینگ بود که پرشور در مورد اعتقادات خود و تصمیم به صدای جیر جیر پس چرا او حذف اولیه ویروسی کیه ؟

دینگ گفت که او احساس تحت فشار از دانشگاه هاروارد به انجام آن است. “من با حذف این موضوع از آنجا که من تا به حال زیاد فشار زیادی از دانشگاه هاروارد دولت و واقعا مشکل شخصی و حرفه ای حملات علیه من از برخی از دانشگاه هاروارد همکاران که من را متهم به بودن scaremonger و نوعی طلب. من کاملا نه.”

من از او پرسیدم به ارائه نام و او کاهش یافته است. اما به عنوان این وقایع از آموزش عالی در گزارش اپیدمیولوژی دانشگاه هاروارد مارک Lipsitch بود علنا در میان آنها رفتن تا آنجا که به برچسب Feigl-دینگ یک “شارلاتان بهره برداری شکننده اتصال برای ارتقاء خود است. یک سخنگوی دانشگاه هاروارد کاهش یافته است به نظر برای این داستان.

به تازگی Feigl-دینگ دریافت کرده است برخی از vindication. او طول می کشد بسیار زیاد آرامش در دانستن سابق خود را در دانشگاه هاروارد مشاور سیمین لیو علنا او را پشتیبانی می کند. لیو در حال حاضر برجسته صندلی در بهداشت جهانی برای ایالات متحده برنامه فولبرایت در چین است.

فرماندار فیل مورفی نیوجرسی نیز توییتی ماه گذشته که او تا به حال یک مولد تماس با Feigl-دینگ در مورد چگونه به استفاده از تکنولوژی برای کمک به صاف و منحنی مسئولانه بازگشایی دولت خود را. او به Feigl-دینگ اعتبار برای رهبری تیم توسعه یافته است که یکی از اولین برنامه های تلفن همراه برای تماس با ردیابی در سال 2014 هر چند آن را توزیع شده است.

حتی Madrigal اذعان اصلی خود را آتلانتیک قطعه critiquing Feigl-دینگ توييتها ممکن است با توجه به re-ارزیابی در نور در حال تکامل بیماری همه گیر. در مارس 26, او پرسیدم قطعه ساخته شده حس در یک سیاره که در آن یک بیماری همه گیر نمی شد تحمل پایین در ما اما نه در سیاره B که در آن همه ما در حال حاضر زندگی می کنند. آن را درست در فردی و اشتباه در تصویر بزرگ.”

Feigl-دینگ گفت: او شده است ارائه مشاوره به مقامات در مقایسه اثربخشی کشورهای مختلف’ مداخلات حاوی این بیماری همه گیر. او همچنین گفت که او تا به حال به پایان رسید co-نوشتن یک متا تجزیه و تحلیل است که به بررسی بسیار قوی عوامل خطر دیابت برای افزایش COVID مرگ و میر.

با رئیس جمهور تهمت و چند تن از فرمانداران جمهوریخواه در ترغیب این کشور برای بازگشایی پرسیدم Fiegl-دینگ اگر او تا به حال یک جدید هشدار برای آمریکایی ها. او تاکید کرد دیگر چه اپیدیولوژی شده اند harping در: ایالات متحده انجام نمی شد به اندازه کافی تست.

او در مقایسه با رویکرد فعلی ما به “رها کردن آب از یک هواپیما” که “قرار نیست از فروزان آتش سوزی.” او گفت: ما باید تهاجمی تر در اوایل عظیم در سراسر کشور تست سریع قرارداد ردیابی در جوامع و سپس quarantining که مخاطبین واقعا صاف منحنی. “و ما نمی توانیم بازی whack-a-mole ما نیاز به یک بسیار هماهنگ ملی با رویکرد مهار از ایالات متحده بسیار متخلخل,” او گفت:. وجود ندارد که او پیش بینی کرد که ویروس نمی فلات یا کاهش در سراسر کشور است.

در یک نقطه او ominously پرسید: “اگر برخی از ایالات آمریکا نیست و خاموش کردن و سپس شما می توانید به راحتی از مرزها عبور می کنند. چه اتفاقي مي افتد؟”

مطمئن شوید که به اندازه کافی واشنگتن پست در گزارش این هفته بر روی تلفن همراه-تلفن اطلاعات با اشاره به افزایش سفر از نزدیک متحده به گرجستان که در آن رستوران ها و کسب و کارهای دیگر را آغاز کرده بود به بازگشایی قبل از اپيدميولوژيستها تلقی از آن عاقلانه.

این بار Fiegl-دینگ امیدوار عمومی در توجه به زنگ زنگ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>