مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام جنگ آمار او به عنوان محور به قربانی کردن انسان

هیچ آمار تا کنون وضع نفس نفس زدن برای هوا احساس به عنوان اینکه خود را در قفسه سینه بودند که “خرد سندان.” هیچ کس تا کنون گریستم برای یک آمار است که به تنهایی درگذشت فراتر از لمس خانواده یا دوستان است. هیچ کس تا کنون سوگواری یک آمار.

و در عین حال در این لحظه از ملی تروما ما رئیس جمهوری نمی تواند به نظر می رسد برای جمع اوری حتی یک فقیر تقلید از دلسوزی برای قربانیان. چه تر است, به جای راه انداختن جنگ علیه این بیماری است که باعث درد را او راه انداختن یک برابر این آمار ترس—و به درستی—که اطلاعات شما بگویید برای همه زمان داستان خود را شکست مطلق به عنوان یک رهبر.

تهمت خودش را اعلام کرده است زمان جنگ رئیس جمهور در میان این بحران است. اما او روشن شده است از ابتدا که جنگ شده است او مبارزه کرده است تمام زندگی خود را: در برابر حق و حقیقت در برابر حقایق در برابر هر چیزی که ممکن است ارائه نگاه اجمالی به واقعیت خود منحرف شخصیت و سریال شکست.

اخیرا شنیده ایم که رئیس جمهور می گویند طی یک دفتر بیضی جلسه چهارشنبه با آیوا در کیمبرلی رینولدز “رسانه ها می گویند ما بیشتر موارد اما ما تا کنون بیشتر تست. اگر ما را بسیار کمی تست ما نمی خواهد که در اکثر موارد. بنابراین در یک راه با انجام همه این تست ما را به خودمان نگاه بد است.” در این بیانیه یک تهمت تایید دوباره که او نمی مراقبت در مورد پیشرفت بیماری و یا سرنوشت قربانیان آن او تنها در مورد مراقبت از او چگونه به نظر می رسد و با گسترش سیاسی خود و اقبال.

نظر او این بود کلاسیک Trumpian یک بی خبر اعتراف پیچیده شده در یک منحرف دیدگاه در داخل یک پارچه نهفته است. دروغ است که ما “آیا تا کنون بیشتر تست.” زیرا آنچه مهم با آزمایش خام شماره اما نرخ سرانه از آزمون در هر یک میلیون نفر است. و در حالی که در ایالات متحده ساخته شده برخی از پیشرفت در هفته های اخیر با توجه به Worldometer تست داده های ایالات متحده هنوز هم نمی cracked بالای 40 کشور و مناطق آن بسیار مهم متریک.

این پیچانده دیدگاه است که انجام این تست باعث می شود ما “نگاه بد” که در واقع البته تست در نظر هر متخصص ضروری است برای مبارزه با این بیماری همه گیر و در نتیجه انجام آن مانع توانایی ما برای مبارزه با ویروس و در واقع تولید نتایج بدتر در شرایط انسانی. و اعتراف است که این چیزی است که در مغلوب ساختن پیشی جستن ذهن و هدایت تفکر خود را.

اما ما می دانستیم که. ما می دانستیم که به عنوان دور برگشت به عنوان مارس 4, هنگامی که در سفر خود به مراکز کنترل بیماری مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در پاسخ به یک سوال در مورد اینکه آیا مسافران در بزرگ شاهزاده خانم کروز کشتی باید مجاز به پیاده “آنها می خواهم به مردم می آیند. من می خواهم به جای ماندن مردم (در کشتی.) … من نه چون من دوست دارم شماره ها جایی که آنها هستند. من لازم نیست به اعداد دو دلیل یک کشتی بود که تقصیر ما نیست که.” با او این است که همیشه در مورد او, درباره اعتبار و سرزنش و چگونه آن را نشان دهنده در Donald J. Trump.

یک مقام ارشد دولت رسمی گفت که او انتظار دارد رئیس جمهور برای شروع علنا سوال تلفات…

که ضربه چیزی است که منجر به پا کشیدن در تست و آن چیزی است که در حال حاضر ممکن است منجر به باز کردن یک جبهه جدید در رئیس جمهور جنگ علیه حقیقت با حمله به آمار خود را. با توجه به Axios “یک مقام ارشد دولت رسمی گفت که او انتظار دارد رئیس جمهور برای شروع علنا سوال مرگ و میر به عنوان آن را می بندد در پیش بینی های او و یا نهایی تعداد مرگ و خسارت او سیاسی است.”

این بیش از حد می باید به عنوان جای تعجب ندارد. ماه گذشته Fox television شخصیت Tucker Carlson و بریت هیوم شروع به بهم زدن در CDC اعداد با کارلسون گفت: “این کاملا ممکن است که پزشکان طبقه بندی معمولی پنومونی مرگ و میر به عنوان COVID-19 مرگ و میر. که این بیماری همه گیر است که اعتبار برای هزاران نفر از مرگ و میر است که رخ داده است اگر این ویروس تا به حال هرگز به نظر می رسد.” دبورا Birx و Anthony Fauci به سرعت پا به سرکوب این تلاش در تحریف.

البته تعداد موارد و مرگ و میر در حالیکه در حال سقوط در ایالت نیویورک است و هنوز هم در حال افزایش در جای دیگر در کشور است. فرمانداران قبل از موعد مقرر افتتاح متحده به تحریک اقتصاد است به احتمال زیاد به سرعت آن را افزایش می دهد. به طوری که اعداد به احتمال زیاد کنه (یا شاید منفجر شدن) به سمت بالا در طول تابستان است. حتی تهمت به اکراه اذعان کرد این طور پیوسته تنظیم پیشبینی خود را از کل مرگ و میر به سمت بالا از 0 تا 50000 تا به جایی که از آن می ایستد در حال حاضر در بين 100000 و 200000.

اما دوباره کاخ سفید در تلاش است به بازی با این اعداد. جدید کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany این هفته گفت که برخی برآوردها تا به حال به عنوان بسیاری از 2.2 میلیون مرگ ناشی از این بیماری و “ما در یک نقطه که در آن ما به مراتب پایین تر از آن و آن را با تشکر از کار بزرگ از نیروی کار و رهبری از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.” 2.2 میلیون شماره بر اساس چه عوارضی ممکن است تا به حال دولت انجام هیچ چیز در تمام. و آن sidesteps McEnany نظرات هنگامی که او فقط یک روباه صحبت سر زمانی که او گفت: “ما نمی خواهد ببینید, بیماری هایی مانند coronavirus اینجا می آیند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن خود در تلاش است برای نرم کردن شماره از طریق استفاده از ham-fisted و حساس حسن تعبیر. برای مثال در روز سه شنبه این هفته گفت: با اشاره به فشار برای بازگشایی اقتصاد “را برخی از مردم تحت تاثیر قرار? بله. برخی از مردم شود بد است ؟ بله. اما ما باید به کشور ما باز است.” هیچ دعوا که کسانی که از دست دادن اعضای خانواده و یا دوستان خواهد بود “به شدت تحت تاثیر قرار.” و نه خواهد شد به دنبال شانه خالی کردن کلمات به قطع عواقب خود بد سیاست کمک به آنها را در یک بیت.

شاید بیشتر دلخراش از همه کسانی که در مرگ و میر هستند که نمی باید اتفاق می افتد. این آنهایی که ناشی از مغلوب ساختن پیشی جستن عدم قانون هر چه زودتر در پاسخ به اخبار این بیماری است. اپیدیولوژی تخمین زده اند که تا به حال مغلوب ساختن پیشی جستن در عمل فقط دو هفته زودتر بین 60 تا 90 درصد کمتری از مردم فوت کرده اند. این باعث شده است که فیلمساز Eugene Jarecki برای ایجاد TrumpDeathClock.com یک سایت است که با استفاده از محافظه کار ترین برآورد تاثیر مغلوب ساختن پیشی جستن انفعال به چوب خط حساب کردن در زمان واقعی آن است که مرگ و میر حداقل در بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن خطا.

کل این است که به سرعت در حال نزدیک شدن 50,000.

این طنز تلخ است که تا به حال مغلوب ساختن پیشی جستن شده است حاضر به پذیرش حقیقت زندگی کمتر خواهد بود از دست داد و این میراث که در مورد او مراقبت عمیقا خواهد بود بهبود یافته است. اما او همواره نسبت به این حقیقت که آیا دروغ گفتن به مطبوعات و یا گمراه کننده سرمایه گذاران در حال چرخش شکست خورده معاملات و یا خواستار عدم افشای توافق از همه کسانی که با او کار می کرد. هدف این است که همیشه همان بوده است برای پیشرفت خود بهره.

مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد مراقبت از یک عدد و یک عدد تنها: 270 تعداد آرا است که اطمینان حاصل شود و انتخاب مجدد او.

امروز که به معنی مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد مراقبت از یک عدد و یک عدد تنها: 270 تعداد آرا است که اطمینان حاصل شود و انتخاب مجدد او. تنها چیزی که مهم به او در مورد این بحران این است که آیا او می تواند دستکاری مردم به اندازه کافی به باور نسخه خود را از حوادث پس او می تواند به این تعداد. به همین دلیل است چرا که حقیقت این است که آنقدر محکم که به جای راه انداختن جنگ در این بیماری است که کشتن بسیاری از ما او حمله راستان و اطلاعات در مورد تلفات این بیماری در حال شکل گرفتن است. به دلیل تهمت می داند که یک تعداد 270 است که بین او و کل بسیاری از شماره های دیگر او را کنترل نمی کند—مانند آنهایی که درگیر در فدرال و دولت از صدور دستورالعمل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر