پس از پنج خونین سال در سوریه, روسیه در حال گردش است در برابر ایران و سوریه

غازی عینتاب ترکیه—پس از پنج سال مبارزه برای حفظ بشار اسد در سوریه اکنون به نظر می رسد تمایل به دور از بدنام آن مشتری است. اسد مداوم خشونت و فساد و ناتوانی خود را برای ایجاد حتی به صورت ظاهر از عملکرد دولت رشد کرده است به یک بار مسکو ترجیح می دهند به خرس.

و پس از آن وجود دارد این مشکل از ایران. اسد اعضای خانواده خود حکومت علوی clansmen لذت بردن از نزدیک شاید نشکن اوراق قرضه به رژیم در تهران و ایران-حمایت شبه نظامیان در سوریه است. همه از آن تضعیف مسکو از ماموریت های اصلی وجود دارد: برای بازسازی رژیم اسد به عنوان نمادی از ثبات قادر به جذب صدها میلیارد دلار از سرمایه گذاری خارجی برای بازسازی که شرکت های روسی و سپس آن را آماده برای دریافت.

تا زمانی که اسد بستگان همچنان به عنوان یک مافیا و مهار ایران با استفاده از نیروهای سوریه به عنوان پایگاه عملیات به تهدید اسرائیل و طرح حملات علیه نیروهای ایالات متحده در عراق و این کشورها به احتمال زیاد به پای این لایحه برای بازسازی سوریه—سازمان ملل از اروپا و خلیج فارس—بعید است به آمده تا با پول نقد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>