Air France – تعهد ما به سلامت و ایمنی برای اطمینان از شما یک سفر امن

سلامت و رفاه مشتریان و کارکنان در قلب هوایی فرانسه نگرانی. در علاوه بر این به سخت روش های بهداشت به طور معمول اعمال شده به آن پرواز هوایی فرانسه تصمیم گرفته است برای تقویت سلامت آن اقدامات برای حفاظت از همه در فرودگاه و در هیئت مدیره هواپیما خود را. این اقدامات بهداشتی در حال اجرا در طول سفر مشتری.

  • پوشیدن ماسک اجباری خواهد بود در پروازهای ما به عنوان از 11 مارس سال 2020 است. تمام مشتریان را مجبور به پوشیدن ماسک در طول سفر خود را. مشتریان اطلاع داده خواهد شد و از این طریق تمام کانال های ارتباطی (ایمیل و وب سایت) قبل از خروج خود را و خواسته خواهد شد که برای اطمینان از آنها دارای یک یا چند ماسک برای سفر خود را.
  • در فرودگاه اقدامات اجرا تضمین یک تجربه سفر در شرایط مطلوب بهداشتی و ایمنی با استفاده از فاصله فیزیکی اقدامات شمارنده مجهز به ست حفاظت از صفحه نمایش به طور مرتب ضد عفونی سلف سرویس کیوسک های ضد عفونی کننده دست در دسترس در سراسر فرودگاه و سازماندهی مجدد از مشتری کانال در بررسی و شبانه روزی برای محدود کردن تماس
  • در هیئت مدیره اکثر پروازهای فعلی کم بار عوامل اجازه می دهد تا ما را به احترام فیزیکی فاصله. در مواردی که این امکان پذیر نیست و نیاز به تمام مسافران و خدمه به پوشیدن ماسک تضمین کافی و سلامت حمایت می کند.
  • Air France تقویت شده هواپیما, روش های تمیز کردن به ویژه با ضد عفونی تمام سطوح در تماس با مشتریان مانند دسته های صندلی و میز و صفحه نمایش و معرفی یک روش خاص برای ضد عفونی هواپیما توسط پاشش تایید virucidal محصول.
  • هوا در داخل کابین است تمدید هر 3 دقیقه. هوا سیستم بازیافت در هیئت مدیره هوایی فرانسه هواپیما مجهز به فیلتر هپا – High Efficiency Particulate Air – فیلتر یکسان به کسانی که مورد استفاده در اتاقهای عمل بیمارستان.
  • برای محدود کردن تعامل این خدمات در پرواز بوده است و ساده – غذا و آشامیدنی خدمات تکمیل شده است اقتباس شده و معاف از فروش و روزنامه ها و مجلات و ارائه شده اند به طور موقت به حالت تعلیق درآمد.

کاترین ویلار SVP تجربه مشتری هوایی فرانسه توصیف این همه سلامت و اقدامات ایمنی برای اطمینان از شما در سفر با خیال راحت. سازمان دیده بان ویدیو.

Air France – تعهد ما به سلامت و ایمنی برای اطمینان از شما یک سفر امن

مشاهده وب سایت اختصاصی : COVID-19: Air France توسط سمت خود را در تمام زمانها.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>