Google Cloud و Splunk, Inc. (نزدک: SPLK) ارائه دهنده داده ها-به-همه چیز™ پلت فرم اعلام همکاری استراتژیک جدید برای کمک به سازمان های رانندگی عملی بینش از داده های خود را و قادر به تصمیم گیری سریع با دید زمان واقعی در سراسر شرکت. Splunk Cloud™ به زودی در دسترس در Google Cloud به کمک به مشتریان باز کند و ارزش خود را از داده ها و ارائه افزایش انعطاف پذیری برای مهار قدرت Splunk داده-به-همه چیز پلت فرم.

علاوه بر این دو شرکت قصد محکم ادغام Splunk ابر در سراسر Google Cloud از جمله برنامه های به رول جدید بومی یکپارچگی با Google Cloud Security مرکز فرماندهی Anthos و Stackdriver. این را قادر می سازد مشتریان جدید و موجود برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات مهم خود را از بین برنامه های کاربردی و رسم بینش جامع از مجموعه ای از داده های استخراج شده از هیبریدی خود را چند ابر محیط.

Splunk ابر ارائه قابلیت های Splunk داده-به-همه چیز پلت فرم به عنوان نرم افزار به عنوان یک سرویس (SaaS) را قادر می سازد سازمان ها را داده محور تصمیم گیری و اقدام در بینش از داده های خود را بدون نیاز به خرید مدیریت و یا استقرار زیرساخت های اضافی. Splunk ابر در ابر گوگل به ارمغان می آورد مشتریان یک صفحه نمایش برای بررسی و مانیتورینگ تجزیه و تحلیل و اقدام در داده های خود را با اعتماد به نفس است که آن را امن است در مورد اعتماد خود را در Google Cloud زیرساخت ها است. Splunk ابر مشتریان بیشتر خواهد شد بهره مندی از گوگل ابر قابلیت های فناوری از جمله هوش مصنوعی و یادگیری ماشین, امنیت شبکه و داده ها تجزیه و تحلیل ترافیک.

“Splunk کمک می کند تا شرکت ها را داده به هر سوال تصمیم گیری و اقدام برای هر دو در محل و ابر دیجیتالی سفر غرب وحشی با سرعت و مقیاس گسترده” گفت: Doug مریت, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت Splunk. “ما تصمیم به همکاری با Google Cloud برای ارائه این تکنولوژی قابلیت و اعتماد زیرساخت های مورد نیاز برای کمک به کسب و کار اتصال تمام انواع داده ها. Splunk همکاری با Google Cloud خواهد شد کمک به توانمند سازی و حتی بیشتر مشتریان به مهار تقریبا بی حد و حصر اطلاعات فرصت های سراسر آن امنیت و توسعه نرم افزار در حالی که باقی مانده چالاک و مقرون به صرفه”

“داده است که در مرکز هر کسب و کار دیجیتال و تحول است و ما مفتخر به همکاری با Splunk برای کمک به سازمانها در ساخت data-driven ابر بومی استراتژی گفت:” توماس Kurian مدیر عامل در ابر گوگل است. “کسب و کار در حال حاضر می تواند اهرم Splunk قابلیت های تجزیه و تحلیل داده های آن, امنیت, رفتار کاربر و بیشتر در Google Cloud قابل اعتماد و امن زیرساخت ها است.”

Splunk ابر در ابر گوگل است که در حال حاضر در بتا برای دسترسی سریع مشتریان به طور کلی دسترسی به زودی. مشتریان علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد Splunk ابر و Google Cloud مشترک-راه حل می تواند بازدید cloud.google.com/splunk و splunk.com/googlecloud.

در مورد Splunk, Inc.

Splunk, Inc. (نزدک: SPLK) تبدیل داده ها به انجام کار با داده ها-به-همه چیز پلت فرم. Splunk فن آوری طراحی شده است به منظور نظارت بر تجزیه و تحلیل و عمل به داده ها در هر مقیاس.

در مورد Google Cloud

Google Cloud فراهم می کند سازمان های پیشرو با زیرساخت های پلت فرم قابلیت ها و راه حل های صنعت همراه با تخصص به دوباره اختراع خود را کسب و کار با داده ها-طراحی و نوآوری در محاسبات مدرن زیرساخت ها است. ما تحویل شرکت های درجه ابر راه حل هایی که اهرم گوگل تکنولوژی برش لبه برای کمک به شرکت ها کار موثر تر و مدرن برای رشد و نوآوری برای آینده است. مشتریان در بیش از 150 کشور به نوبه خود به Google Cloud خود را به عنوان شریک قابل اعتماد خود را برای حل مهم ترین مشکلات کسب و کار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de