ساخته شده در آفریقا | Netflix

Netflix اعلام کرد که مقدمه ای از یک ساخته شده در آفریقای مجموعه – یک لیست سرپرستی از سری فیلم ها و مستند ها – به مناسبت ماه آفریقا و نشان دادن Netflix تعهد به آفریقا و خلاق جامعه است.

مجموعه های موجود در سطح جهان در netflix.com/madeinafrica (یا می توان در Netflix بکشد با جستجوی ‘ساخته شده در آفریقا یا افریقا ماه’ و یا ‘آفریقا روز) و آن را آسان تر برای کاربران که عشق افریقایی داستان برای پیدا کردن چیزی بزرگ به تماشای. این شامل بیش از 100 عنوان از جمله مسن مجوز فیلم و سریال و همچنین Netflix اصل مانند ملکه سونوکه عرضه در Netflix بکشد در ماه فوریه و خون و آبآن را برتر این ماه است.

این مجموعه شامل انتقادی-تحسین سریال مثل Jerusalema; پادشاه پسران; شیردل; Mokalik; اسکار-برنده جایزه فیلم Tsotsi; کشف; عروسی; Tjovitjo; قلعه و قلعه; پسر که مهار باد; Azali; سیب زمینی Potahto; شادی و بیشتر. کاربران خواهد شد و همچنین بین المللی فیلم و سریال بودند که هر دو عمدتا یا به طور کامل فیلم برداری در این قاره از جمله تعطیلات در طبیعت (آفریقای جنوبی و زامبیا); دریای سرخ غواصی رفت و آمد مکرر (نامیبیا و آفریقای جنوبی); Troy: سقوط یک شهر (آفریقای جنوبی), جانوران از هیچ کشور (غنا), الماس خون (مراکش سیرالئون و آفریقای جنوبی) و مستند از جمله لئوناردو دی کاپریو را عاج بازی و نامزد جایزه اسکار شد ویرونگا.

“آفریقا این ماه ما هیجان زده به جشن افریقایی داستان و قصه گوهای. این مجموعه شامل ملکه سونو – ما برای اولین بار Netflix سری اصلی – و همچنین به عنوان فیلم هایی مانند Catching Feelings, رئیس, پدر 93 روز مردان مبارک. ما امیدواریم که با ساخت این ‘ساخته شده در آفریقا’ عناوین به راحتی در دسترس ما کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود که آنها در حال تماشا در سراسر جهان می گوید:” بن Amadasun مدیر صدور مجوز و تولیدات مشترک برای آفریقا در Netflix’.

این ساخته شده در آفریقای مجموعه در حال حاضر در دسترس در Netflix بکشد در netflix.com/madeinafrica.

در مورد Netflix بکشد:

Netflix پیشرو جهان در جریان سرگرمی خدمات با 183 میلیون پرداخت می شود, عضویت در بیش از 190 کشور با بهره گیری از تلویزیون های سری, مستند و فیلم های در سراسر طیف گسترده ای از ژانرها و زبان. کاربران می توانید تا آنجا که آنها می خواهند در هر زمان و در هر نقطه متصل به اینترنت روی صفحه نمایش. کاربران می توانید بازی مکث و رزومه تماشای همه بدون تبلیغات و یا تعهدات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de