آن شروع به گرم تر و حتی اگر من AC, من کسی است که همیشه داغ به خصوص در شب. یک راه عالی برای جلوگیری از این است که با فن های اضافی. طرفداران جعبه بزرگ هستند چرا که آنها گزینه های براق و به راحتی می توان ذخیره می شود زمانی که شما در حال استفاده از آنها نیست. آنها برای قرار دادن در خود پنجره را خوب سیستم های کنترل و مهمتر از همه در همه اندازه (نه اشکال اگر چه آنها فقط به عنوان به خوبی جعبه) شما می تواند نیاز. برای کمک به شما اقامت سرد ما گرد کرده ام تا برخی از مورد علاقه ما طرفداران جعبه.

استاندارد جعبه فن

آسایش منطقه 3-سرعت

زمانی که من فکر می کنم از یک جعبه فن این همان چیزی است که به ذهن می آید. می آید در سیاه یا سفید پس از آن می تواند در ترکیب با دکور خود و متناسب با صورت چسبیده در هر نقطه. آن را دارای سه سرعت بسیار سبک وزن است و می شود کار انجام می شود.

برای شخصی اندازه جعبه فن

تحت تاثیر قرار دادن جعبه فن

یک جعبه کوچک از طرفداران این خوب است برای یک nightstand یا اگر شما فقط می خواهم کمی نویز سفید به همراه کمی ملایم. شما به راحتی می توانید آن را در اطراف خانه با شما را به ایجاد یک شخصی سرد نقطه برای نشستن و یا خوابیدن.

برای لوکس جعبه فن

Air King جعبه فن

این یک لوکس جعبه فن. آن را مقاوم در برابر ضربه کوره به نرم افزار محافظت از تیغه و همراه با یک سال گارانتی. خنک ماندن و هرگز نگران خرید خود را. این جعبه فن شما پوشش داده شده در هر دو جبهه.

برای انعطاف پذیر جعبه فن

O2COOL شخصی فن

این یک به روز رسانی جعبه فن. در حالی که بسیاری از طرفداران جعبه شما را به حرکت تمام فن برای تنظیم که در آن نسیم می گذرد. با استفاده از این فن شما فقط می توانید شیب آن را به عقب و جلو برای تنظیم نسیم زاویه. آن را براق و دور قرار داده می شود به راحتی زمانی که شما با آن انجام می شود که یک مزیت بزرگ است.

Scouted بی وقفه تلاش می کند تا محصولات جدید و اسهال اینترنت به توصیه بهترین چیز برای ارتقاء زندگی خود را – بنابراین شما لازم نیست که. هر آنچه که شما دنبال آن هستید ما رو شما پوشش داده شده است.

Scouted انتخاب محصولات به طور مستقل و قیمت ها منعکس کننده آنچه در دسترس بود در زمان انتشار. ثبت نام برای خبرنامه ما برای حتی بیشتر توصیه. فراموش نکنید که برای بررسی از ما کوپن سایت برای پیدا کردن معاملات از Wayfair, هدف, Kohls, و بیشتر. اگر شما خرید چیزی از پست های ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون کوچک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de