طنز و طراوت ورونیکا مریخ می رسند به HBO

با هوای تازه و طعنه آمیز طنز که در توصیف او ورونیکا مریخ می رسد به HBO و HBO GO. با بازی کریستن بل و ایجاد شده توسط نویسنده Rob Thomas, فصل چهارم این سریال در مورد کارآگاه باهوش برای اولین بار در ماه ژوئن 5th. بار در کشور: Hbocaribbean.com

در داستانی ساحلی جامعه نپتون ثروتمند و قدرتمند را به قوانین و به شدت به دنبال پنهان کردن خود را کمی اسرار کثیف. متاسفانه برای آنها Veronica Mars شجاع و هوشمند محقق خصوصی است که اختصاص داده شده به حل پیچیده ترین اسرار این شهر است.

فصل چهار آغاز می شود که جوان گردشگران کشته شده در طول رخصتی بهار, تأثیر این شهر صنعت گردشگری و مریخ تحقیقات استخدام توسط پدر و مادر یکی از قربانیان برای پیدا کردن قاتل. داستان را دنبال ورونیکا تحقیقات که کفن در یک حماسه در رمز و راز است که او را به چهره قدرتمند نخبگان از شهرستان.

فصل چهارم از ورونیکا مریخ ستاره کریستن بل در کنار انریکو <url> و Jason Dohring. اجرایی تولید کنندگان Rob Thomas, Diane دکتر ruggier-رایت دن Etheridge و کریستن بل. سری تولید شده توسط Spondoolie محصولات در ارتباط با برادران وارنر تلویزیون.

لذت بردن از فصل چهارم VERONICA MARS به طور انحصاری در HBO و HBO GO شروع در ماه ژوئن 5th.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>