دانمارک به اتهام 2 سوئدی با تروریسم بیش از اداره مالیات انفجار

دو سوئدی اتباع متهم شده اند ارتکاب “تروریسم مانند عمل” برای هدف قرار دادن دانمارک مرکزی سازمان مالیات با یک بمب. دادستان گفت: “حمله به کرون مالیات آژانس یک حمله همه ما است.”

دانمارکی دادستان روز دوشنبه به اتهام دو مرد سوئدی با تروریسم برای هدف قرار دادن دانمارک مرکزی اقتدار مالیاتی در سال گذشته با یک بمب.

“حمله به کرون مالیات آژانس است که یک حمله در همه ما و در نتیجه این خصوص جدی مورد گفت:” دانمارکی دادستان Lise-لت Nilas.

بیشتر بخوانید: اوباما در خنثی کردن طرح حمله تروریستی

دو مرد سالخورده 22 و 23 به حال رانده شده از سوئد به سازمان مالیاتی دفتر اصلی در کپنهاگ در ماه اوت گذشته. آنها سپس کاشته یک دستگاه انفجاری و منفجر شدن آن است.

‘ترور مانند عمل’

انفجار پاره پاره طریق جلوی اداره مالیات و منفجر کردن پنجره ها از ساختمان. دو نفر داخل در زمان انفجار.

“خوشبختانه هیچ کس مجروح شد” گفت: Nilas. “اما دادستان خدمات است و از این نظر است که جرم است به طوری جدی این مقدار به مانند ترور و مجازات باید افزایش یابد.”

بیشتر بخوانید: پلیس پروب انفجار در اداره مالیات در کپنهاگ

این مردان بودند که دستگیر بین المللی حکم توسط سوئدی سرویس های امنیتی چهره زندگی در زندان اگر مجرم به اتهام. در دانمارک یک زندگی متوسط جمله مقدار به حدود 16 سال در زندان است.

صادرات جرم

اگر چه مقامات دانمارکی هنوز به شناسایی بیشتر مشکوک دادستان گفت: آنها می توانند حکومت نه از احتمال که دیگران بودند درگیر در برنامه ریزی و هماهنگی این حمله است.

مقامات دانمارکی شده در بالا-هشدار بیش از جرم و جنایت سازمان یافته در شبکه های مبتنی بر در سوئد حملاتی به دانمارک. در سال گذشته دانمارک به طور خلاصه خود را بسته زمین پل با سوئد و معرفی موقت کنترل در مرز.

ls/rc (خبرگزاری AP)

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>