روسیه: یک آتش سوزی در سن پترزبورگ بیمارستان جان COVID-19 بيمار

چندین بیماران تحت درمان coronavirus فوت کرده اند پس از یک آتش, روسی, آژانس های خبری می گویند. نشانه های اولیه هستند که دستگاه غیرمنتظره بود.

حداقل پنج COVID-19 بيمار در روسیه در شهر سن پترزبورگ درگذشت روز سه شنبه پس از یک آتش گرفتار در بخش مراقبت های بخش آنها در حال درمان در, با توجه به آژانس های خبری.

خبرگزاری اینترفاکس به نقل از یک منبع عنوان کرد و گفت که با بیماران مرده بود از استنشاق مواد سمی منتشر شده توسط آتش در بخش مراقبت های واحد واقع در طبقه 6 بیمارستان در Vyborgsky منطقه.

تیم های امداد و نجات گزارش در زمان 150 نفر به ایمنی.

مقامات گزارش تحقیقات به جرم انگاری منجر به مرگ.

خیلی از روسیه مراقبت های بهداشتی زیرساخت های منسوخ شده است و COVID-19 همه گیر است و قرار دادن آن در زیر قابل توجهی فشار است.

روز سه شنبه آتش بود چنین حادثه دوم در عرض چند روز در روسیه است. روز شنبه در یک آتش سوزی در فشرده-واحد مراقبت مسکو در یک بیمارستان کشته شدن یکی COVID-19 بیمار و منجر به تخلیه برخی از 200 نفر دیگر.

(AFP اینترفاکس)

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>