اسپانیا: 113 سال beats coronavirus

یک 113 سال گفته می شود که قدیمی ترین شخص زنده در اسپانیا جان سالم به در coronavirus و “عمل خوب” او در خانه سالمندان گفت. سالمندان ماریا Branyas ظاهرا “بی حوصله” در حالی که جداسازی در اتاق خود.

این 113 ساله ماریا Branyas ساخته شده “شگفت انگیز” بازیابی پس از آلوده شدن با کروناویروس در ماه مارس دخترش رزا گفت. ماریا بود “در شکل مایل به بحث” پس از “بسیار خسته” در طول هفته از انزوا در خانه سالمندان با توجه به رزا.

در یک ویدئو نشان داده شده توسط اسپانیایی TV3, Branyas خودش توصیف کارکنان به عنوان “نوع بسیار بسیار توجه” و گفت که او خوش شانس بود برای لذت بردن از سلامتی خوب است.

ادامه مطلب: اجتماعی فاصله clowning در اطراف coronavirus همه گیر

به طور جداگانه یک سخنگوی اقامت گفت: AFP news agency که ماریا بود “انجام خوب است.”

“او احساس می کند خوب در حال حاضر او در زمان آزمون در هفته گذشته و نتیجه منفی بود” این سخنگوی گفت.

صد ساله مایکروسافت کردن همه گیر

Branyas متولد شد و در سن فرانسیسکو در سال 1907 به پدر و مادر اسپانیایی و نقل مکان به اسپانیا با خانواده او در سن هشت بازمانده هر دو اسپانیایی آنفولانزای همه گیر از سال 1918 و در جنگ داخلی اسپانیا. او دارای سه فرزند یازده نوه (یکی از آنها در حال حاضر 60 سال) و 13 نوه بزرگ.

افراد مسن به ویژه آسیب پذیر هستند به COVID-19. همه گیر ادعا کرده است “چند” زندگی در Branyas’ خانه سالمندان در شرق شهر الت به گفته سخنگوی اقامت.

حداقل دو صد ساله زنان — یکی در سن 101 و یکی دیگر در سن 107 — شناخته شده به بهبود از coronavirus در اسپانیا.

بیشتر بخوانید: آلمان, پیرترین مرد جهان درگذشت 114

در انگلستان 106 سال کانی Titchen منتشر شد از یک بیمارستان در ماه گذشته پس از ضرب و شتم عفونت است.

Branyas اعتقاد بر این است قدیمی ترین فرد زندگی در اسپانیا. در 113 او نزدیک به چهار سال جوانتر از جهان پیرترین زن ژاپنی کین Tanaka.

dj/rc (AFP EFE)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>