Coronavirus آخرین: چه کسی می گوید “هر کشور هنوز هم باید در بالاترین سطح هشدار’

سازمان بهداشت جهانی هشدار داده است که این مسیر از coronavirus همه گیر ممکن است آخرین سال است که این بیماری ممکن است هرگز از بین برود. آلمان شروع به باز کردن برخی از مرزها در روز شنبه. دنبال DW برای آخرین.

  • چه کسی گفته است هر گونه کاهش محدودیت باید “مرحله به مرحله و تدریجی” و این که همه کشورها هنوز هم باید در حالت آماده باش بالا
  • آلمان آغاز خواهد شد آرامش بخش کنترل مرزی اقدامات در روز شنبه در حالی که دسترسی نامحدود به چند کشور همسایه است که انتظار می رود در ماه ژوئن 15
  • یک تجدید نظر مرگ و مير در پروژه های مدل که 147,000 آمریکایی ها می میرند از COVID-19 اوایل ماه اوت
  • جهانی مرگ و میر را تصویب کرده است 294,000 با بیش از 4.3 میلیون مورد ثبت شده

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

18:05 با انگلستان پیشرو اروپا در coronavirus تلفاتنخست وزیر بوریس جانسون گفت که “نارس” به مقایسه با کشورهای دیگر است. او شده بود پرسید: چرا دولت در حذف نمودار نشان دادن مقایسه آن قبلا ساخته شده است.

به مدت هفت هفته دولت بریتانیا شده بود انتشار نمودار مقایسه همه گیر و تاثیر آن بر این کشور با دیگر کشورهای اروپایی. هفته گذشته بریتانیا پیشی گرفت و ایتالیا در مرگ و میر تبدیل شدن به دوم سخت ترین-آمار کشور در جهان پس از ایالات متحده است. تغییر منعکس شد در نمودار روزانه تا دوشنبه. روز سه شنبه دولت بریتانیا حذف تصاویری در دسترس نباشد.

زمانی که فشار بر این موضوع در مجلس جانسون گفت که او تا به حال توصیه شده است که در مقایسه با دیگر کشورها شد, “نارس به دلیل صحیح و نهایی راه ساخت این مقایسه خواهد بود که همه ما بیش از حد مرگ بالغ برای همه کشورهای مربوطه.”

حزب کارگر رهبر Keir Starmer گفت که او “گیج” توسط PM پاسخ.

Starmer اضافه آن را “بسیار واضح است که برای هفت هفته که ما نبودند بالاترین [مرگ] نرخ در اروپا مورد استفاده قرار گرفت و برای اهداف مقایسه. به عنوان به زودی به عنوان ما رسید که unenviable محل آنها شده است کاهش یافته است.”

17:15 به دبیر کل سازمان ملل متحد هشدار داده است که درد و رنج روانی از ادامه coronavirus همه گیر خواهد شد و به احتمال زیاد بیشتر از دوام بیاورید ویروس بحران خود را.

“حتی زمانی که همه گیر است و تحت کنترل در آورد و غم و اندوه و اضطراب و افسردگی خود ادامه خواهد داد و بر مردم و جوامع” دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: در یک پیام ویدئویی.

“خدمات بهداشت روانی یک بخش ضروری از تمام پاسخ های دولت به COVID-19,” او اضافه شده است. “آنها باید گسترش یافته و به طور کامل تامین می شود.”

کارکنان مراقبت های بهداشتی افراد مسن و کسانی که با شرایط از پیش موجود و کسانی که در درگیری ممکن است در معرض هشدار داد.

17:10 اقتصاد جهانی تنظیم شده است shrink 3.2% در این سال, بزرگترین افت از زمان رکود بزرگ با توجه به آمار سازمان ملل متحد. Coronavirus بحران تنظیم شده است برای پاک کردن تقریبا $8.5 تریلیون اقتصادی در خروجی در دو سال آینده. این افت خواهد معکوس تقریبا تمام دستاوردهای اقتصادی در چهار سال گذشته با توجه به یک گزارش جدید. در این سند همچنین پروژه هایی که 34.3 میلیون نفر هستند به احتمال زیاد به سقوط به زیر خط فقر شدید در این سال از جمله 56 درصد در آفریقا است.

به طور جداگانه اقتصاددان ارشد برای صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) گفت: آخرین آمار اقتصادی تایید صندوق بین المللی پول پیش بینی 3 درصد انقباض.

“اگر هر چیزی آن را مانند به نظر می رسد چشم انداز بدتر خواهد شد” گیتا Gopinath گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی به میزبانی فایننشال تایمز روزنامه. او افزود که سقوط از مصرف جهانی احتمالا “منجر به تجدید نظر رو به پایین.”

17:00 سازمان بهداشت جهانی (WHO) رئیس جمهور هشدار داد که “هر کشور هنوز هم باید در آماده باش” و گفت: هر گونه کاهش محدودیت باید “مرحله به مرحله و تدریجی.”

دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus صحبت در یک جلسه رسانه در مورد اهمیت همبستگی جهانی در مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس رفتن به جلو.

“طریق وحدت ملی و همبستگی جهانی ما می تواند صرفه جویی در زندگی و معیشت و اطمینان حاصل شود که خدمات بهداشتی و درمانی هر دو عملکرد و بهبود,” او گفت:.

این که دکتر مایک رایان گفت: جهان دارای یک “راه طولانی برای رفتن” در مبارزه با ویروس و گفت: این می تواند سال قبل از ما این ویروس را تحت کنترل و یا به اندازه کافی می تواند پیاده سازی یک واکسن.

او هشدار داد که “بسیار مهم” کنترل ویروس لازم بود برای کاهش زمان هشدار سطوح.

“آنچه که ما همه از ترس این است که یک چرخه معیوب از بهداشت عمومی و اقتصادی بلایای اگر مستندات کاسته بدون توانایی برای تشخیص تازه شیوع” اضافه شده رایان که سران این که شرایط اضطراری برنامه. او همچنین اشاره کرد که coronavirus ممکن است تبدیل به یکی دیگر از بیماری بومی است که “هرگز از بین می رود.”

“ما نیاز به طرز فکر است که آن را در حال رفتن به گرفتن برخی از زمان برای بیرون آمدن از این بیماری همه گیر” اضافه شده بالا اپیدمیولوژی دکتر ماریا ون Kerkhove.

16:25 نزدیک به 1 میلیون خانوار در وین را دریافت کوپن به ارزش €50 (54 دلار) به صرف در کافه ها و رستوران ها به عنوان پایتخت اتریش بازگشایی.

شهردار مایکل لودویگ امیدوار است به صنعت مهمان نوازی دوباره روی پای خود و مردم را تشویق به بیرون رفتن به اتریش آغاز می شود به آسانسور اروپا یکی از شدید ترین مستندات. تنها فرد خانواده را دریافت کوپن از €25.

“ما در حال مبارزه برای هر کسب و کار و هر کار” لودویگ گفت. دهها هزار نفر از مردم در بیش از 9000 رستوران ها و کافه ها در وین.

این کوپن در دسترس هستند شروع روز جمعه برای وین 950,000 خانوار. شهرستان, اما نمی خواهد پای این لایحه برای نوشیدنی های الکلی.

15:55 به آمریکا متهم کرده است چین از حمایت هکرها که ممکن است در تلاش برای سرقت از محققان در برخورد با پاسخ به شیوع کروناویروس.

هر دو اف بی آی و وزارت امنیت داخلی گفت: مراقبت های بهداشتی و دارویی محققان “همه باید آگاه باشند آنها نخست اهداف این فعالیت و اقدامات لازم را برای حفاظت از سیستم های خود را.” نه سازمان منتشر شد اسامی نهادهای خاص که ممکن است هدف قرار داده شده است.

“چین در تلاش برای هدف قرار دادن این بخش مطرح یک تهدید مهم به ملت ما پاسخ به COVID-19” این سازمان اضافه شده, در بیانیه ای.

“پتانسیل سرقت این اطلاعات را خدشه دار تحویل امن و موثر و کارآمد گزینه های درمان” وزارت دادگستری در بیانیه ای گفت.

تنش رو به افزایش میان آمریکا و چین به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به افزایش شکایات که چین موفق به اندازه کافی هشدار جهانی به خطر مطرح شده توسط COVID-19.

15:40 در تلاش برای مبارزه با اثرات اقتصادی از coronavirus همه گیر و قرض دادن یک دست را به دیگران در نیاز برلین باشگاه شب صحنه “ایران ما” جریان حوادث شامل جریان زندگی از موسیقی مجموعه و پذیرش الکترونیکی کمک های مالی.

ابتکار مطرح شده بیش از €450,000 ($488,000) که به حمایت از برلین باشگاه و همچنین عمران دریا و نجات از برنامه های.

باشگاه در آلمان بسته شده اند پس مارس 18 با توجه به coronavirus محدودیت. بیش از 100 باشگاه های شرکت کننده در برنامه.

هنگامی که گسترش یافته شامل تمام شهرستانها در آلمان است که بخشی از این برنامه مجموع کمک های مالی جهش €900,000. حداقل €70,000 شده است اهدا به انواع علل اجتماعی و €24,000 به دریا نجات طرح.

15:30 فرانسه بازگشایی برخی از سواحل در سواحل اقیانوس اطلس برای اولین بار در مدت دو ماه به عنوان مستند محدودیت ادامه خواهد داد به کاهش.

مقامات ممنوع هر گونه “استاتیک حضور — نشسته و یا دراز کشیدن.” تنها واکر, شناگران, ورزشهای آبی پزشکان و ماهیگیران تفننی هستند خوش آمدید.

سواحل دیگر باقی می ماند خارج از محدوده از جمله برخی در سواحل نرماندی که محبوب با پاریسی با توجه به نسبت نزدیکی به پایتخت.

“اگر ما می گویند که ما باز خواهد شد سواحل هر کس فرود بر روی آنها و از آن خواهد شد وحشتناک جمعیت” شهردار نرماندی شهر دوویل گفت: رسانه های فرانسه توضیح این تصمیم به نگه داشتن مردم دور از ساحل.

Two people walking on a French beach (Imago Images/H. Lucas)

حرکت مورد نیاز است اگر شما می خواهید به بازدید از یک, فرانسوی, ساحل

14:50 رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen مشخص شده است در جزئیات اتحادیه اروپا €1 تریلیون دلار ($1.1 تریلیون) coronavirus بهبود اقتصادی طرح در پارلمان اروپا.

“ما باید یک گام بزرگ رو به جلو و استفاده از این چالش به عنوان یک فرصت برای ساخت مدرن و تمیز و سالم اقتصاد است که در خدمت نسل بعدی” von der Leyen در توییتر نوشت.

او تایید کرد که بازیابی صندوق در خواهد آمد علاوه بر این به بعد بودجه اتحادیه اروپا, اما پول خواهد شد از طریق بودجه. پول را به تمرکز بر روی آن قسمت از اتحادیه اروپا بیشتر به شدت تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس مانند ایتالیا و اسپانیا.

Von der Leyen نیز نامیده می شود برای برنامه بهداشت در اتحادیه اروپا. او همچنین تایید کرد که بهبود طرح شامل کمک های مالی.

14:30 رئیس فدرال رزرو آمریکا هشدار داد که در دراز مدت تاثیر اقتصادی coronavirus و گفت: کنگره آمریکا که بیشتر هزینه های ممکن است لازم باشد به تلاش برای مقابله با یک رکود است.

“دامنه و سرعت از این رکود بدون, مدرن, سابقه, به طور قابل توجهی بدتر از هر رکود اقتصادی پس از جنگ جهانی دوم” جروم پاول گفت.

فدرال رزرو اغلب شناخته شده فقط به عنوان تغذیه است که بانک مرکزی آمریکا به شدت به حمایت کنگره در $2.9 تریلیون (€2.67 تریلیون) بسته محرک آنها تضمین شده و با رها کردن نرخ بهره و افزایش وام دهی.

“فدرال رزرو طول می کشد اقدامات از این قبیل تنها در شرایط فوق العاده ای مانند کسانی که ما امروز” پاول گفت. “مسیر پیش رو است که هر دو بسیار نامشخص و موضوع قابل توجهی ریسک حرکت نزولی.

“اضافی پشتیبانی مالی می تواند پر هزینه اما ارزش آن را اگر آن را کمک می کند تا جلوگیری از بلند مدت اقتصادی آسیب” پاول گفت. او هشدار داد که رکود اقتصادی می تواند طولانی تر و عمیق تر و بدون چنین اقداماتی.

14:15 دو مهاجران به تازگی از ترکیه را آزمایش مثبت برای coronavirus در یونانی جزیره لزبوسبا توجه به مقامات محلی. آنها در حال حاضر در قرنطینه در چادر در یک منطقه ساحلی و دور از جزیره اردوگاه های پناهندگان به سر می برند.

این جفت ارز در آمد و به عنوان بخشی از یک گروه از 51 پناهندگی پناهجویان از افغانستان و بخش هایی از آفریقا که فرود در جزیره on May 6. هیچ کس دیگری بود که در تماس با آنها دارای آزمایش مثبت است.

مهاجر اردوگاه در یونان در مستند تا مارس 21. بیش از 33 ، 000 ساکن در اردوگاه ها در جزایر متعددی با مقامات در مورد چگونه به سرعت شیوع می تواند در میان جمعیت. بیش از 150 نفر در یونان درگذشت از coronavirus و 2,744 شده اند آزمایش مثبت است.

13:50 انگلستان گزارش کرده 494 جدید و میر ناشی از کروناویروس در 24 ساعت تا 5 بعد از ظهر روز سه شنبه. افزایش مشابه به آمار و ارقام گزارش شده در روز قبل می آید به عنوان انگلستان و ولز به تدریج شروع به بلند مستند شده است که در جای خود برای بیش از شش هفته است.

جمعه دیدم بسیاری از کارکنان از بازگشت به کار پس از تشویق به انجام این کار توسط دولت با وجود محدودیت های بسیاری هنوز هم در جای خود. کارگران را تشویق به جلوگیری از حمل و نقل عمومی اما رسانه های اجتماعی تصاویری از مترو لندن نشان داد که جمعیت گسترده ای از مردم, بسیاری نه با پوشیدن ماسک.

انگلستان دفتر آمار ملی انگلیس همچنین گفت: اقتصاد کشور به طور رسمی در کاهش چشمگیر سرعت گزارش شده پس از بحران مالی 2008. دولت هشدار داده بود که “مهم” رکود آمده است.

حداقل 33,186 مردم در حال حاضر درگذشت coronavirus در انگلستان هر چند برخی از کارشناسان می گویند رقم واقعی ممکن است بیش از 40,000 تعداد زیادی از موارد مشکوک. شده اند وجود دارد 230,983 موارد تایید شده.

13:30 آلمانی سازنده ماشین فولکس واگن قرار است یک محدودیت در مديران پاداش با توجه به تاثیر اقتصادی coronavirus بحران است. این carmarker قرار دادن مقررات جدید در محل بیش از یک دوره سه ساله است که تغییر سیستم فعلی به یک عملکرد گرا سیستم پاداش.

بر این اساس این شرکت 18,000 مدیران تحت تاثیر مقررات خود را ثابت حقوق و دستمزد کاهش به 80% از آنچه در آن در حال حاضر است 2022. مجله آلمانی اشپیگل که گزارش کاهش تخمین زده است که مدیران را در حال حاضر کاهش به حدود 90 درصد از درآمد فعلی خود را در سال 2020 از بخش بزرگی از درآمد خود را می آید از پاداش است.

آنها می گویند که برخی از مدیران که از سطح بالایی از جبران خسارت از طریق پاداش می تواند درآمد کاهش حدود 25%.

13:20 اتحادیه اروپا در مبارزه با تروریسم رسمی Gilles de Kerchove هشدار داده است که طیف گسترده افراط گرایان در حال بهره برداری coronavirus بحران به گسترش پیام خود را و طرح حملات به گزارش آسوشیتد پرس.

De Kerchove گفت: راست افراطی و شبه نظامیان اسلامی “می تواند مشاهده و حمله به پرسنل پزشکی و امکانات بسیار موثر است زیرا این امر ایجاد یک شوک عظیم در جامعه است.” او اضافه کرد که افراط گرایان با استفاده از این واقعیت است که مردم در سراسر جهان در حال صرف زمان بیشتری آنلاین در میان آتن برای مقاصد تبلیغاتی.

اتحادیه اروپا رسمی با اشاره به ایالات متحده در مورد سفید supremacist که به ضرب گلوله کشته شد توسط FBI در حالی که تلاش برای دستگیری او به توطئه برای منفجر کردن یک بیمارستان درمان COVID-19 بیماران پس از ابتدا با توجه به حمله به یک مسجد کنیسه و یا آفریقایی-آمریکایی مدرسه.

پیشتر دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ خواست رهبران مذهبی را به چالش “نادرست و مضر پیام” است که در حال افزایش دادن به ethnonationalism نفرت گفتار و درگیری در طول شیوع بیماری است. او هشدار داد رهبران مذهبی در سراسر جهان است که افراط گرایان “به دنبال بهره برداری از فرسایش اعتماد رهبری و تغذیه در افراد آسیب پذیری به خدمت خود را به پایان می رسد.”

12:35 صدراعظم آلمان گفته است او می خواهد تمام اضطراری کنترل مرز معرفی شده شامل coronavirus برداشته شود در اروپا 26-وزارت امور خارجه ویزای شنگن-منطقه آزاد از 15 ژوئن.

“هدف این است که اگر بروز عفونت اجازه می دهد تا آن را — من می خواهم بگویم که دوباره — که از 15 ژوئن به بعد کنترل مرز در منطقه شنگن می تواند به طور کامل حذف” مرکل گفت: مجلس مجلس از پارلمان آلمان.

“کرونا همچنان یک خطر برای همه ما” مرکل گفت که آلمان ها خواهد بود زندگی با این بیماری همه گیر برای برخی از زمان در عین حال که هنوز هم وجود دارد هیچ درمان یا واکسن. “این خواهد بود افسرده اگر ما مجبور به بازگشت به محدودیت هایی که ما می خواهیم به ترک پشت سر ما چون ما می خواهیم بیش از حد بیش از حد به زودی.”

مرکل در بیانیه تکرار نظرات ساخته شده پیش از آن در روز توسط وزیر کشور Horst Seehofer.

Germany Austria border (picture-alliance/dpa/P. Kneffel)

برخی از آلمان مرزها باز خواهد شد در ژوئن 15

12:15 کوچک کوهستانی آفریقایی پادشاهی لسوتو ثبت اولین مورد از COVID-19 وزیر بهداشت Nkaku Kabi اعلام کرد.

لسوتو شده بود قاره آفریقا را تنها باقی مانده دولت است که تا به حال گزارش نشده است هر گونه موارد از coronavirus.

بیمار که یک شهروند نامعلومی در خاورمیانه و کشور آزمایش مثبت برای این ویروس طی یک آزمایش تصادفی ورزش در پایتخت ماسرو. با توجه به Kabi بیمار شد بدون علامت باعث نگرانی وجود دارد ممکن است در بیشتر موارد در کشور محصور در خشکی.

آفریقا ثبت شده تقریبا 70,000 COVID-19 موارد و 2,403 مرگ و میر تا کنون.

تنها صحرای غربی است که به رسمیت شناخته شده به عنوان یک مقام رسمی دولت که توسط سازمان ملل متحد است, گزارش نشده است در هر مورد از coronavirus. یک عضو اتحادیه آفریقا در این قلمرو تا حدی کنترل شده توسط خود اعلام کرد جمهوری دموکراتیک عربی صحرا و بخشی از اشغال توسط همسایه مراکش.

11:45 مخالف از سرگیری مسابقات فوتبال بیش از 100 طرفداران گروه از کشورها از جمله آلمان و ایتالیا و فرانسه و اسپانیا با انتشار بیانیه ای گفت که منافع مالی شده اند به ترتیب اولویت بر بهداشت عمومی.

برتر آلمان-پرواز بوندسلیگا و همچنین به عنوان بخش دوم است که از سرگیری مسابقات در آخر هفته پشت درهای بسته در حالی که لیگ های از انگلستان به ایتالیا و اسپانیا در حال ساخت برنامه های مشابه.

“ما به شدت بپرسید اروپایی حاکم بر بدن یوفا و انجمن ملی برای حفظ توقف و توقف مسابقات فوتبال تا ازدحام استادیوم بار دیگر به یک عادت عاری از خطر برای بهداشت عمومی” گفت: این بیانیه از سوی ایالات حامیان اروپا است.

آلمانی وزیر کشور Horst Seehofer در اوایل روز چهارشنبه ایستاده بود با تصمیم به اجازه می دهد کشور را بالا دو لیگ رزومه بازی این آخر هفته.

11:22 اتحادیه اروپا, رقابت, رئیس, Margrethe بازرگانی گفت: این کمیسیون راه اندازی خواهد شد اقدام قانونی در برابر حدود دوازده عضو است که به اتهام نقض قانون اتحادیه اروپا توسط شهروندان قانع کننده برای قبول کارت به جای پول نقد بازپرداخت برای لغو پروازها در میان coronavirus بیماری همه گیر.

بازرگانی گفت که تور اپراتورها و شرکت های هواپیمایی می تواند اجرا به مشکلات مالی به دلیل بازپرداخت تعهدات اما اصرار بر حمایت از حقوق مصرف کنندگان است.

“نقطه شروع این است که مصرف کنندگان اروپایی حق دارند به بازپرداخت. دوره” بازرگانی گفت.

اجرایی اتحادیه اروپا است ارسال نامه به کشورهای عضو که اعتقاد به اتحادیه اروپا نقض حقوق مصرف کننده, حقوق بازرگانی گفت: در بروکسل. “و سپس ما انتظار داریم کسانی که عضو به اصلاح آن بلافاصله در غیر این صورت مراحل بعدی گرفته خواهد شد,” او اضافه شده است.

آلمان قبلا هم می خواستم به مصرف کنندگان ملزم به قبول کوپن به جای بازپرداخت. پس از مقاومت از بروکسل با این حال دولت آلمان خودداری از انجام این کار. چند کشورهای دیگر, اما, نادیده گرفت, اتحادیه اروپا قانون است.

10:40 , آلمانی, وزیر کشور Horst Seehofer گفت که او می خواهد این کشور را بالا دو لیگ فوتبال به سر پس از COVID-19 shutdown.

اعضای تیم انتظار می رود به پایبندی به قوانین مشابه بقیه جمعیت اگر مواردی وجود دارد از این ویروس مانند اجباری 14 روز در قرنطینه.

بوندسلیگا تبدیل خواهد شد اولین عمده لیگ فوتبال این آخر هفته به راه اندازی مجدد پس از آلمان را خاموش کردن.

“من صادقانه باید بگویم من به دنبال به جلو به آن بیش از حد” Seehofer گفت.

10:18 وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas به نام برای یک رویکرد هماهنگ در درون اتحادیه اروپا به از سرگیری مرزی سفر می کند. “ما نمی همه باید به حرکت رو به جلو در سرعت یکسان اما ما نیز نمی باید به مسابقه در برابر یکدیگر. در این راه ما می توانید از پله در هر یک از دیگر انگشتان پا” Maas گفت.

او همچنین اعلام کرد بین المللی در محله “گفت و گو” در چند روز آینده.

او همچنین ادامه داد: به اصرار احتیاط: آزادی سفر “یکی از پایه های پروژه اروپایی, اما آن را نیز در مورد “آزادی برای سفر با خیال راحت.”

10:10 استرالیا مقامات باید جریمه یک کلیسا برای فروش آب ژاول به عنوان یک “درمان معجزه آسا” برای کوروناویروس. پزشکی رگولاتور گفت: MMS استرالیا جریمه شد AU$151,200 (€90,450, $98,100) برای فروش آن “معجزه معدنی راه حل” (MMS) که حاوی غلظت بالایی از کلریت سدیم به طور معمول استفاده می شود برای پارچه سفید کننده و ضد عفونی کننده.

مجرمان محلی فصل از ما مبتنی بر پیدایش II کلیسای بهداشت و درمان است که ممنوع شده است از توزیع این محصول در ایالات متحده است. محلی فصل شده است فروش این محصول برای برخی از زمان با چهار استرالیا بستری در سال 2014 برای نوشیدن این محصول است.

10:00 لهستان یافته مرز تعطیلی حداقل تا ژوئن 12, با توجه به آن به وزارت کشور. بسته بودن مرزها در ماه های مارس و تمدید محدودیت چهار بار از آن. شهروندان لهستانی, دیپلمات ساکنان و خارجی رانندگان حرفه ای می توانید وارد کنید در انتخاب پست های بازرسی.

09:45 آلمان آغاز خواهد شد کاهش آن کنترل مرز با فرانسه, سوئیس و اتریش در روز شنبه با توجه به آلمانی وزیر کشور Horst Seehofer. کنترل مرز را در محل باقی می ماند اما تنها تصادفی چک انجام خواهد شد. علاوه بر این تمام گذرگاه های مرزی بین این کشورها خواهد شد و نه از آنهایی که انتخاب شده در حال حاضر. استفاده از نقطه چک باید سهولت ترافیک برای مسافران در طول مرز شده اند که مجاز به عبور.

محدودیت گذرگاه مرزی بین این کشور های همسایه اجازه خواهد داشت در ماه ژوئن 15.

او گفت: مرزهای بسته خواهد شد دوباره اگر وضعیت سلامت رو به وخامت است. او گفت: او را در نظر بگیرید باز کردن مرزها با دانمارک در همان تاریخ.

مرز با لوکزامبورگ خواهد بود به طور کامل باز شنبه Seehofer گفت.

09:30 کرواسی در حال برنامه ریزی برای باز کردن مرزهای خود به اسلوونیایی گردشگران در روز. همچنین برنامه ریزی به گردشگران آلمانی بعد از ژوئن 15, وزیر بهداشت Gari Cappelli گفت.

“ما انتظار یک نتیجه خوب از مذاکرات با اسلوونی در روز چون ما اپیدمیولوژیک موقعیت های مشابه” Cappelli گفت: شبکه دولتی HRT.

“تحت این قرارداد که Slovenians بازگشت به خانه آنها نمی خواهد که برای رفتن به قرنطینه برای 14 روز,” او گفت:, و اضافه کرد که ترتیبات مشابه بودند در حال مذاکره با کشورهای دیگر است.

08:35 روسیه تعلیق استفاده از یک مدل خاصی از هواکش پس از یک آتش سوزی مرگبار شکست در سن پترزبورگ بیمارستان. آتش که به کشته شدن شش نفر شد متهم در یک Aventa-M ونتيلاتور. ونتیلاتور نیز در استفاده در مسکو بیمارستان که در آن آتش سوزی و کشته شدن یک نفر در روز شنبه.

روسیه بهداشت و درمان تنظیم کننده “است متوقف استفاده در خاک روسیه از … Aventa-M هواکش تولید شده از 1 آوریل سال 2020 است.” مدل استفاده شده است برای درمان بیماران در بیمارستان ها در مسکو و سنت پترزبورگ. کشور از ثبت نام بیش از 10,000 جدید کروناویروس موارد امروز به عنوان آن را تبدیل به یکی از جهانی نقاط از این بیماری همه گیر.

آن تعداد از تایید عفونت می ایستد در 242,271. کرملین منتقل پیش رو در این هفته با کاهش ملی مستند. ولادیمیر پوتین رئیس جمهور سخنگوی دیمیتری Peskov دیروز آزمایش مثبت برای این ویروس و دریافت درمان در بیمارستان است.

07:15 دولت اتریش تایید کرده است گزارش می دهد که این برنامه برای بازگشایی مرز با آلمان در ژوئن 15. گردشگری اتریش وزیر الیزابت Köstinger گفت: ایستگاه های رادیویی Ö1 آن آمده بود به یک توافق با آلمان است.

مرز بسته شده به مسافران از اواسط ماه مارس با توجه به کوروناویروس. این کابینه فدرال در برلین خواهد شد بحث در مورد باز شدن مرزها امروز به عنوان کمیسیون اروپا است که انتظار می رود به توصیه باز کردن مرزهای بین دو طرف کم نهفته مناطق.

“از ژوئن 15, افتتاح مرز میان آلمان و اتریش امکان پذیر خواهد بود” وزیر گردشگری Koestinger گفت. او گفت: برخی از محدودیت در مرز ترافیک کاسته خواهد شد از روز جمعه و کنترل مرز خواهد بود به طور کامل برداشته از 15 ژوئن.

06:55 به اقتصاد بریتانیا قرارداد یک رکورد 5.8% در ماه مارس نسبت به ماه فوریه است. در کل در سه ماهه اول آن را کاهش 2.0% — بزرگترین فصلنامه پاییز پس از بحران مالی جهانی. بسیاری از اقتصاددانان پیش بینی می کنند و حتی بیشتر می افتد برای سه ماهه دوم با بانک مرکزی انگلیس هشدار داد که اقتصاد بریتانیا می تواند سقوط و 30 درصد در نیمه اول سال 2020 قبل از بازیابی قوی در نیمه دوم سال است.

“سرعت و مقیاس که در آن coronavirus ضربه به اقتصاد انگلستان بی سابقه است و این بدان معنی است که Q1 کاهش است به احتمال زیاد به دنبال بیشتر و بیشتر از لحاظ تاریخی قابل توجه و رکود در فعالیت های اقتصادی در Q2,” Suren Thiru سر از اقتصاد در اتاق بازرگانی گفت.

06:10 , آلمانی, سفر غول توی خواهد بریده بریده 8000 شغل در سراسر جهان آن را اعلام کرده است. این حدود 10 درصد از نیروی کار خود را. مدیر عامل شرکت فریتز Joussen گفت توی پدیدار خواهد شد تقویت از بحران”اما آن را متفاوت خواهد بود و توی آن را به صورت یک بازار های مختلف محیط زیست از قبل این بیماری همه گیر. این باعث می شود کاهش لازم است.” تور اپراتور در حال حاضر دریافت €1.8 میلیارد دلار ($1.95 میلیارد دلار) وام دولت. آن را به کاهش هزینه های اداری و 30 درصد آن سرمایه گذاری خواهد بود برش می شود. صنعت مسافرت گرفته است یک ضربه عظیم از همه گیر محدودیت.

05:35 اتریش آپا اخبار آژانس گزارش داد که این کشور در مرز با آلمان تنظیم شده است برای باز کردن در ژوئن 15. صدراعظم اتریش Sebastian Kurz گفت: سوئیس تلویزیونی شب گذشته که او انتظار می رود مرز باز می شود در ماه ژوئن. اتریش صدارت گفت: APA که روز جمعه وجود دارد فقط می تواند تصادفی چک در مرز. کوهستانی کشور صنعت گردشگری است که به شدت متکی به آلمانی مسافران است.

05:00 شلوغ ملل غیر نظامی حفاظت اردوگاه در سودان جنوبی شده است برخورد با این بیماری همه گیر برای اولین بار. دو مورد تایید شده اند در اردوگاه در جوبا سازمان ملل متحد تایید کرده است. تقریبا 200,000 مردم هنوز هم پناه در اردوگاه های سازمان ملل متحد در سراسر سودان جنوبی با وجود قرارداد صلح پایان دادن به پنج سال جنگ داخلی بیش از یک سال پیش. تقریبا 30000 نفر از کسانی که در جوبا پناه.

کمک به کارگران هشدار داده اند که تنها گزینه واقعی برای درمان شیوع بیماری در اردوگاه ها با استفاده از جداسازی مراکز برای جلوگیری از گسترش. وجود دارد عملا هیچ سیستم مراقبت های بهداشتی در خارج از سازمان های غیر دولتی.

04:40 کمیسر اروپا در امور اقتصادی Paolo Gentiloni اصرار دارد که یک فصل تعطیلات تابستان برگزار خواهد شد این سال است. “ما قطعا باید یک فصل گردشگری در تابستان است اما با اقدامات امنیتی و محدودیت های” ایتالیایی گفت: Süddeutsche Zeitung روزنامه.

این کمیسیون قصد دارد از این به انتشار دستورالعمل امروز در بلند کردن اجسام کنترل مرز در درون بلوک. با توجه به پیش نویس یک نسخه مرز محدودیت ها باید برداشته شود بین مناطق با کمتر از موارد اجتناب از تبعیض بر اساس ملیت. آن را نیز توصیه می کنیم اقدامات حفاظتی مانند فاصله فیزیکی در هتل ها و رستوران ها و حمل و نقل.

آلمان فدرال وزیر کشور Horst Seehofer هفته گذشته به دستور گسترش کنترل مرز با سوئیس و فرانسه و لوکزامبورگ و دانمارک تا جمعه. تنها کسانی که با دلیل معتبر از جمله مسافران می تواند عبور. ایالت نوردراین-وستفالن در کشور آلمان واقع دولت برتر آرمین Laschet شده است شفاعت برای پایان دادن به کنترل مرز در روز جمعه. “آن لطمه می زند و روح من وقتی می بینم که این موانع در اروپا هستند تا دوباره” او گفت Süddeutsche Zeitung.

04:00 نیوزیلند گزارش صفر در موارد جدید برای دومین روز متوالی. این می آید به عنوان کشور آماده به سهولت بسیاری از مستند محدودیت از روز شنبه.

اکثر کسب و کار خواهد بود قادر به بازگشایی اما اجتماعی فاصله قوانین را در محل باقی می ماند. مجامع عمومی محدود خواهد شد به ده نفر.

کاهش محدودیت های اعمال شده همزمان با دولت انتشار بودجه سالانه خواهد بود که با هدف بهبود اقتصاد در کشور.

03:52 به معاون شهردار از چین, Jilin شهر هشدار داده است که وجود دارد در معرض خطر است که این ویروس می تواند بیشتر در جمعیت پس از شش مورد جدید گزارش شده در این شهرستان است.

پنج تا از عفونت های جدید می توان به یک مورد تایید شده در شهر Shulan حدود 100 کیلومتر (63 کیلومتر) به دور از چانگچون, پایتخت, Jilin استان که در آن عفونت های خوشه ای بود که قبلا گزارش شده است.

معاون شهردار Gai Dongping گفت که مقامات در حال آماده سازی را به سطح شیب دار تا اقدامات لازم برای جلوگیری از گسترش ویروس. این شهرستان نیز به طور موقت به حالت تعلیق خدمات راه آهن در اصلی ایستگاه قطار.

03:06 آلمان گزارش کرده 798 موارد و 101 جدید و میر آوردن تعداد کل موارد به 171,306 و مرگ و میر به 7,634 با توجه به رابرت کخ موسسه (RKI). هر دو چهره های خوانده شده را علامت کاهش از روز قبلی تعداد 933 موارد جدید و 116 مرگ و میر.

03:00 زندگی از دست داده اند در این بیماری همه گیر با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO) ادامه داد: محرومیت از تایوان و امتناع از آن را اجازه می دهد برای به اشتراک گذاشتن بهترین شیوه ها و اطلاعات ما در کمیسیون های دولت در چین نشان داد در یک گزارش.

تایوان می گوید که چین و این که باید توطئه برای اهداف سیاسی به آن را نگه دارید از شرکت در مذاکرات که که در پاسخ به درخواست برای coronavirus اطلاعات و سازمان misreported تایوان مورد تعداد. از ما حمایت کرده است بسیاری از کسانی که ادعا می کند.

در یک گزارش منتشر شده توسط کنگره ایالات متحده آمریکا-چین اقتصادی و امنیت, نقد و بررسی, کمیسیون, کمیسیون گفت: در تایوان محرومیت کمک به “بحرانی تاخیر” در دریافت به موقع و دقیق راهنمایی برای کسانی که اعضا در مراحل اولیه وقوع.

“تا به حال که اجازه تایوان کارشناسان بهداشت و درمان به اشتراک گذاری اطلاعات و بهترین شیوه در اوایل ژانویه از دولت ها در سراسر جهان می توانستند اطلاعات کامل تر در آن به پایگاه خود را در بهداشت عمومی و سیاست” آن را گفت.

“زندگی از دست داده به عنوان یک نتیجه از این اشتباه ارائه یک یادآوری غم انگیز از, چگونه بهداشت جهانی است به خطر بیافتد توسط کسانی که از لحاظ سیاسی با انگیزه خروج از تایوان” در این گزارش بخوانید.

در ضمن یک نظرسنجی منتشر شده توسط مرکز تحقیقات پیو نشان داد که حدود دو سوم از تایوانی مردم نمی شناسایی به عنوان چینی.

مرکز نشان داد که 66% نظر خود را به عنوان تایوانی در حالی که 28 درصد خود را به عنوان هر دو تایوانی و چینی و 4 درصد خود را فقط چینی. نتایج نشان می دهد که چین می تواند مشکل ریاست جمهوری را بر خود حاکم جزیره که ادعای حق حاکمیت خود را دارد. اما چین می گوید تایوان همچنان یکی از آن استان.

02:09 ترس وجود دارد که برزیل ممکن است تبدیل به جهان جدید کانون و کسانی که نگرانی های داده شده اضافه شده اعتبار جهانی توسط کارشناسان بهداشت و درمان.

“بدیهی است که افزایش موارد (در برزیل) در چند روز گذشته یک مورد نگرانی” مارکوس اسپینل های واگير وزارت در سازمان بهداشت پان آمریکا گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در واشنگتن است.

در واقع وجود دارد و حتی پیشنهاد شده که این ارقام در برزیل تا حد زیادی دست کم گرفت.

“برزیل تنها تست افرادی که تا پایان در بیمارستان گفت:” دومینگو آلوس یکی از نویسندگان یک مطالعه منتشر شده در هفته گذشته است که تخمین زده می شود تعداد واقعی موارد در این کشور آمریکای لاتین شد 15 برابر بیشتر از رقم رسمی.

01:59 استرالیا خزانه دار جاش Frydenberg را آزمایش کرده است منفی ها برای COVID-19 بعد از یک کشمکش سرفه زده سیاستمدار در یک سخنرانی در پارلمان.

“دیروز من تست شده برای COVID-19 از فراوانی از احتیاط” او توییتی در پی وقوع است که او را از چپ به نفس. “امروز صبح دریافت کردم نتیجه این آزمون که منفی بود.”

این قسمت که با نخست وزیر اسکات موریسون در این نزدیکی هست در حضور, مطرح, معتقد است که این ویروس می تواند با برخورد به بالای دولت استرالیا.

01:39 چین گزارش کرده است هفت جدید کروناویروس موارد از فقط یک روز قبل از آن با توجه به ملی کمیسیون بهداشت.

شش جدید موارد عفونت های محلی در شمال شرق استان جیلین که در آن مقامات را مطرح هشدار سطوح و معلق اتصال راه آهن. یکی وارد پرونده شد در شانگهای کمیسیون گفت.

چین نیز تایید هشت جدید بدون علامت موارد نسبت به 15 روز قبل در حالی که 754 نفر هستند تحت درمان برای موارد مشکوک.

چین گزارش کرده است در مجموع 4,633 مرگ و میر و 82,926 موارد گزارش شده.

01:08 شش نفر بوده اند کشته شده در درگیری با پلیس در گینه در تظاهرات بیش از موانع راه اندازی برای جلوگیری از گسترش coronavirus به گفته پلیس.

پلیس گفت: مردم نشان دادن در برابر موانع راه اندازی برای کنترل ترافیک بین پایتخت این کشور کوناکری و بقیه از کشور است. معترضان گفت: آنها خسته بودند از بدرفتاری و اخاذی توسط پلیس منینگ موانع در سوال.

گینه شده است یکی از بدترین آمار در کشورهای غرب آفریقا با 2,298 ثبت موارد و مرگ و میر 11.

00:39 رییس جمهور ونزوئلا, نیکولا Maduro, اعلام کرده است که گسترش در سراسر کشور مستند با هدف مهار گسترش coronavirus.

“من را تمدید 30 روزه دولت از, هشدار فرمان به منظور ادامه به حفاظت از مردم ما” مادورو گفت. آمریکای لاتین ملت رفت به مستند در 13 مارس که قبلا توسعه یافته در اواسط ماه آوریل است.

ونزوئلا به گزارش 423 موارد coronavirus با ده مرگ و میر تا کنون. این ارقام اختلاف شده اند توسط ایرانیها رقیب ژوئن Guaido که می گوید: تعدادی از عفونت ها به مراتب بیشتر است.

00:28 کانادا خواننده و ترانه سرا Bryan Adams است عذرخواهی برای یک expletive پر Instagram بیهوده گویی سرزنش حیوانات ظلم و ستم در چینی مرطوب بازار برای شیوع کروناویروس.

“هیچ بهانه ای من فقط می خواستم به بیهوده گویی در مورد این حیوان وحشتناک ظلم و ستم در این مرطوب-بازارهای بودن ممکن است منبع این ویروس و ترویج گیاه خواری” آدامز خود نوشت Instagram صفحه.

آدامز که بهترین و شناخته شده برای یک رشته از آمار مجرد مانند اجرا به شما و تابستان ’69, نظرات که موجب خشم بودند: “…به لطف برخی از … بت خوردن, مرطوب, بازار فروش حیوانات, ویروس, ساخت حریص حرومزاده به تمام جهان است که در حال حاضر در حالت انتظار به ذکر است هزاران نفر که رنج برده اند و یا فوت ناشی از این ویروس است.” آدامز نوشت: این پست را در حالی که همچنین تاسف خود کنسرت در حال لغو شد با توجه به این ویروس است.

“پیام من به آنها … است وگان,” او اضافه شده است.

Bryan Adams (picture alliance/dpa/J. Kalaene)

کانادا ستاره پاپ Bryan Adams عذرخواهی خود را “بیهوده گویی”

00:10 جهانی موارد در حال حاضر پیشی گرفته 4.25 میلیونبا تقریبا یک سوم از کسانی که در ایالات متحده سخت ترین-آمار کشور در جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز موسسه.

اخیر سنبله در عفونت های برزیل و روسیه و انگلستان را دیده اند در سراسر جهان در مجموع رسیدن به شکل جدید است.

از تقلا برای واکسن به مفاهیم “ایمنی گذرنامه” جهان همچنان به مبارزه در مبارزه خود را برای آمدن به شرایط با این ویروس است که باعث مرگ و میر بیش از 290,000 مردم است.

بیش از چهار ماه پس از گزارش اول پدید آمده از یک سارس-مانند ویروس در چین در شهر ووهان رمان coronavirus شناخته شده به عنوان COVID-19 تا پس از گسترش در سراسر آسیا و پاره از طریق اروپا و باعث ویرانی در ایالات متحده است. آن را در حال حاضر تهدید به انجام همان در آمریکای لاتین است. بیش از 200 کشور گزارش داده اند که عفونت.

مستندات اجرا شده اند مانند دومینو در سراسر جهان با درجات مختلفی از نمرهدهی و موفقیت هر چند برخی از این در حال حاضر به تدریج آرام به خصوص در اروپا است.

00:05 رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro آشکارا به چالش کشیده فرمانداران که در اعتراض به فرمان او به بازگشایی ورزشگاه و سالن مو به پرونده های حقوقی علیه حرکت می کند. Bolsonaro تصمیم به بازگشایی یک لیست بزرگ از کسب و کار ساخته شده بود در اعتقاد به این که آسیب های اقتصادی از مستند هرحال اثرات این ویروس در برزیل جمعیت.

برزیل دیوان عالی کشور است که قبلا حکم داد که دولت و دولت های محلی باید قدرت به منظور کسب و کار به اما Bolsonaro خود قدرت ریاست جمهوری به باطل است که مقامات محلی با به طور رسمی اعلام میلادی “ضروری است.”

برزیل را به وزارت بهداشت اعلام کرده است که پردازش 482,743 آزمون رسمی آزمایشگاه میان قابل توجه انبار.

این کشور آمریکای لاتین را ثبت موارد رز به 177,589 با توجه به وزارت بهداشت و درمان فراتر آلمان 170,508 تایید عفونت.

برزیل همچنین اعلام کرد 881 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته یک رکورد برای یک روز.

00:00 گرفتن در روز گذشته coronavirus اخبار در اینجا: آلمان عفونت رای دادن قطره زیر کلید آستانه

در گزارش این بیماری همه گیر کوروناویروس مگر اینکه در غیر این صورت مشخص DW با استفاده از آمار و ارقام ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز (JHU) Coronavirus مرکز منابع در ایالات متحده است. JHU به روز رسانی آمار و ارقام در زمان واقعی تلفیقی از داده های سازمان بهداشت جهانی دولت ها و دولت های ملی و دیگر منابع رسمی همه آنها در سیستم های خود را برای گردآوری اطلاعات است.

آلمان ملی آمار گردآوری شده توسط آن آژانس بهداشت عمومی موسسه کخ رابرت (RKI). این ارقام بستگی دارد انتقال داده ها از دولت و در سطوح محلی و به روز شده در اطراف یک بار در روز است که می تواند منجر به انحراف از JHU.

lc jdi/jsi (AP, AFP, dpa, Reuters)

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>