آمده است که بازگشایی زود هنگام دیدن سود اقتصادی محلی رشد فروش با توجه به جدید Fivestars داده

کوچک کسب و کار هزینه های خود را در فروشگاه های فیزیکی در کالیفرنیا و تگزاس و جورجیا و فلوریدا افزایش 18 درصد نسبت به آخر هفته گذشته با توجه به Fivestars. این “کسب و کار کوچک بازگشایی گزارش” از Fivestars یکی از امریکا بزرگترین محلی شرکت تجارت الکترونیک نشان داد که با وجود فروش پایین بودن 63 درصد از این زمان در سال گذشته انتخاب متحده است که باید برداشته اقامت در خانه محدودیت های در حال دیدن اقتصادی بهره مند شوند.

مروری جامع بر هزینه های مصرف کننده به کسب و کار کوچک بازگشایی گزارش تجزیه و تحلیل میلیون ها نفر از کل فروش و پا ترافیک نقاط داده از هزاران نفر از تجار در کالیفرنیا و تگزاس و جورجیا و فلوریدا از مارس 7-10, 2020 به قبل از تعطیلات آخر هفته از 30 آوریل – مه 3 سال 2020 و از این زمان در سال گذشته ممکن است 9-12, 2019.

با وجود نگرانی های ایمنی فلوریدا و تگزاس دیدن افزایش در فروش
این آخر هفته فلوریدا و تگزاس ساکنان ثابت آنها آماده هستند تا به تدریج خارج و قرار دادن پول به اقتصاد محلی است. در میان چهار متحده کسانی که باز شد هر دو تعطیلات آخر هفته بیشتر طول در مسیر بهبودی و فلوریدا شاهد بزرگترین افزایش در فروش کلی که تا 31 درصد از آخر هفته گذشته در مقایسه با تگزاس در 19% گرجستان در 18% و کالیفرنیا در 8٪.

چه چیزی بیشتر مصرف کنندگان شروع به پریدن کرد در این فرصت به بازدید از سالن زیبایی و فروشگاه های لباس در فلوریدا و تگزاس. در واقع فروشگاه های لباس در فلوریدا دیدم 10x افزایش فروش از هفته گذشته و تگزاس دیدم 149 درصد افزایش در فروش در سالن های زیبایی.

صنعت رستوران, اما, است شاهد بهبود کندتر. با استثنا از گرجستان که با تجربه 22 درصد افزایش در فروش از هفته قبل متحده مانند تگزاس تنها شاهد رشد فروش 9 درصد و فلوریدا و کالیفرنیا دیدم هفتگی افزایش فروش 6 درصد با اشاره به نگرانی های طولانی برای بازگشایی اتاق ناهار خوری در ایالات متحده است که برای آن اجازه می دهد در حال حاضر.

یک نگاه دقیق تر در فروش برای ایالات متحده به شرح زیر است:

فلوریدا فروش کلی پرید 31 درصد نسبت به آخر هفته گذشته اما هنوز هم پایین 55% به طور کلی نسبت به سال گذشته

 • خرده فروشی پوشاک فروشگاه فروش شد تا 1075% از هفته گذشته پایین 60 درصد از زمان مشابه در سال گذشته
 • رستوران فروش شد تا 6 درصد اما 70 درصد از زمان مشابه در سال گذشته
 • زندگی فعال (دوچرخه/قایق اجاره) بود تا 294% اما 92 درصد از زمان مشابه در سال گذشته
 • مشتری بازدید 27 درصد افزایش یافته است از آخر هفته گذشته

تگزاس‘ افزایش فروش 19 درصد نسبت به آخر هفته گذشته اما هنوز هم پایین 63% به طور کلی نسبت به سال گذشته

 • خرده فروشی پوشاک فروشگاه فروش شد تا 60 درصد از هفته گذشته پایین 54 درصد از سال گذشته
 • زیبایی و چشمه های معدنی فروش شد تا 149% اما 72 درصد از سال گذشته
 • رستوران فروش شد تا 9 درصد اما از 79 درصد از سال گذشته

گرجستان افزایش فروش 18 درصد نسبت به آخر هفته گذشته اما هنوز هم پایین 66% به طور کلی نسبت به سال گذشته

 • خرده فروشی, فروشگاه لباس, خرید و فروش شد تا 56 درصد از هفته گذشته پایین 73 درصد از سال گذشته
 • زیبایی و چشمه های معدنی خرید و فروش شد و تا 22 درصد اما 72 درصد از سال گذشته
 • رستوران فروش شد و 19% اما 72 درصد از سال گذشته

کالیفرنیا را خرید و فروش ماند نسبتا سطح در 8 درصد از آخر هفته گذشته و هنوز هم پایین 68% به طور کلی نسبت به سال گذشته

 • خودکار تعمیر فروشگاه فروش شد تا 24 درصد اما پایین 74 درصد از سال گذشته
 • رستوران فروش شد تا 6 درصد اما 72 درصد از سال گذشته
 • Vape و تنباکو مغازه خرید و فروش شد و تا 12 درصد اما 66 درصد از سال گذشته

“در دو هفته گذشته به تنهایی افزایش تاجر محلی فروش دلگرم کننده است” گفت: ویکتور هو, موسس و مدیر عامل شرکت از Fivestars. “اما هنوز هم آنها باید هزاران دلار را از دست داده و کسب و کار. در حال حاضر ما نیاز به گرد هم می آیند به عنوان یک جامعه برای کمک به تجار محلی آب و هوا این طوفان توسط عمدا انتخاب به فروشگاه در کسب و کارهای محلی هنگامی که ما احساس امن است.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Fivestars بازدید fivestars.com

در مورد مطالعه
Fivestars تجزیه و تحلیل میلیون ها نفر از نقاط داده ها از پلت فرم آن از 30 آوریل – مارس 10 سال 2020 و 9 – 12 مه 2019 به نمایندگی از مشتری ترافیک و فروش در بیش از 14 ، 000 موسسات کوچک و متوسط در سراسر کشور. این گزارش با عنوان “کسب و کار کوچک بازگشایی گزارش” نشان می دهد تعدادی از بینش اقتصادی تاثیر بازگشایی کسب و کارهای کوچک.

در مورد Fivestars
Fivestars است که امریکا یکی از بزرگترین محلی سیستم عامل تجارت الکترونیک. تاسیس در سال 2010 توسط سابق مک کینزی تحلیلگران ویکتور هو و مت دکا این شرکت ماموریت برای کمک به کسب و کارهای محلی به نوبه خود هر معامله به یک رابطه. این شرکت ارائه می دهد یک رابط پرداخت و وفاداری مشتری پلت فرم را قادر می سازد کسب و کارهای محلی به افزایش حفظ مشتری رانندگی فروش. برای اطلاعات بیشتر: www.fivestars.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>