دیوان عالی کشور خواهد شد درمان تهمت مانند رئيس جمهور ؟ یا یک امپراتور خدا ؟

در یک ماراتن جلسه برگزار شد بیش تلفنی, دیوان عالی کشور, امروز شنیده, سه مهم ترین موارد مورد قدرت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دفتر ریاست جمهوری به طور کلی.

و بر خلاف برخی از موارد اخیر که مشخص نیست چه دادگاه تصمیم خواهد گرفت که در یک تصمیم گیری است که عظیم سیاسی مفاهیم برای مغلوب ساختن پیشی جستن و کشور است .

در موضوع احضاریه از کنگره و دادستان تماس در بانک ها و حسابداران به نوبه خود بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق مالی: اظهارنامه مالیاتی خود را که او هنوز منتشر نشده چهار سال پس از وعده به انجام این کار; بانک سوابق خود را با شرح روابط با خارج از کشور وام دهندگان و شرکت های بزرگ با توجه به سوابق مغلوب ساختن پیشی جستن hush-پرداخت پول به Stormy Daniels.

بدیهی است که اگر این اسناد شد و تبدیل به مکان های سیاسی تاثیر خواهد بود عظیم. آن را به طور گسترده ای مشکوک که مغلوب ساختن پیشی جستن پرداخت مالیات فدرال در سال اعلام کرده است عظیم ضرر و زیان مالی در حالی که مباهات از ثروت و گرفته شده از یک میزبان از وام با آلمان و دیگر موسسات مالی است که افزایش حداقل تضاد منافع و نگرانی است.

اما در کلمات دادگستری اموزش Bader Ginsberg صبح امروز “سس خوب است برای غاز هم خوب است برای gander.”

چه برای جلوگیری از آینده کنگره تحقیقات (در موضوع در دو موارد) و یا دولت دادرسی کیفری (در شماره سوم) خواستار از تمام انواع اطلاعات خصوصی در سفارش به لحاظ سیاسی آسیب نشسته جمهور ؟

در دهان و استدلال هر دو طرف مشخص می شود دیگر به عنوان مصرف افراطی موقعیت است که باید با یک میزبان از عواقب منفی.

مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا–هر دو شخصی خود را وکیل و وزارت دادگستری–استدلال کرد که کنگره و دادستان منطقه منهتن درخواست شد هر دو بی سابقه خواهد بود و یک “چک سفید” به آزار و اذیت رئیس جمهور و مقامات دیگر است. “این را برساند ریاست جمهوری در حال حرکت رو به جلو گفت:” پاتریک Strawbridge یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی وکلای مدافع.

یکی دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن وکلای جی Sekulow (که فراموش نشدنی در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن در سنا استیضاح trial) رفت و حتی بیشتر با این استدلال که رئیس جمهور نشسته است و ایمنی از همه پیگرد قانونی و بررسی و کنگره تحقیقی قدرت محدود به استیضاح.

که وکلا برای کنگره منطقه وکیل و متعدد amicus خلاصه استدلال این است که خود را یک قدرت بی سابقه ای را با شتاب و در عین حال مثال دیگری از مغلوب ساختن پیشی جستن ایجاد یک “امپراتوری ریاست جمهوری” است که در عمل بالاتر از قانون است.

دیگر وجود دارد “ganders” در دادگاه مجازی و همچنین: سابق رئیس جمهور نیکسون و کلینتون.

در سال 1974 دیوان عالی کشور به اتفاق آرا به دستور ریچارد نیکسون رئیس جمهور مطابق با کنگره احضاریه و به نوبه خود بیش شخصی خود را در نوار ضبط شده از مکالمات. و در سال 1997 دادگاه به اتفاق آرا برگزار شد که رئیس جمهور بیل کلینتون نداشت ایمنی به دادخواهی مدنی–در خصوص دعوی از پائولا جونز ادعا آزار و اذیت جنسی.

هر دو از این موارد تا به حال عواقب دردناک برای رئیس جمهور که آنها را از دست داد. نیکسون استعفا داد و در میان واترگیت امر و کلینتون بود استیضاح برای دروغ گفتن تحت سوگند در Jones مورد.

در دهان استدلال امروز, اما, آن بعید به نظر می رسید که دیوان عالی کشور موضوع دیگری اتفاق آرا نظر. کاملا برعکس.

در یک سو عدالت کلارنس توماس–که صحبت بیشتر در امروز تلفنی شفاهی نسبت به چند سال گذشته در شخص آنهایی که–ابراز تردید است که کنگره هر گونه اقتدار در همه به حکم اسناد خصوصی. وجود چنین قدرت توماس پیشنهاد “به همین دلیل است که ما سرگردان در اطراف در بیابان تلاش برای تعیین استانداردهای ما استفاده کنید.”

در واقع تحقیقی قدرت مشخص نشده است در قانون اساسی این کشور به دو قرن از دادگاه سابقه را درک کرده اند و آن را به یک “ضمنی قدرت” که بخشی از کنگره قانونی مسئولیت. اگر کنگره نمی تواند بررسی آن را نمی توان قانونگذاری.

از طرف دیگر عدالت Stephen Breyer پرسید: چگونه این دو کنگره احضاریه گونه های مختلف از کسانی که در رسوایی واترگیت. عدالت Sonia Sotomayor اشاره کرد که دیگر مقامات دولتی شکایت کرد ممکن است به صورت خصوصی اقدامات پس چرا رئیس جمهور ؟ Sekulow پاسخ به سادگی بود “به خوبی او این است که رئیس جمهور ایالات متحده است.”

که مرتب سازی بر اساس “imperial ریاست جمهوری” لفاظی که نگران آینده مجموعه ای از کارشناسان که ثبت آن amicus دادخواستها.

و در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا بارها و بارها گفت که کنگره فاقد هر گونه دلیل قانونی برای به دست آوردن سوابق در واقع خانه را نظارت و هوش کمیته های ارائه شده قابل توجیهی برای انجام این کار: تصویب قانون الزام نامزدها به افشای اظهارنامه مالیاتی برای مثال و یا تقویت اخلاق در عمل دولت یا مبارزه با دخالت خارجی در انتخابات آمریکا.

در بین این مواضع رئیس دادگستری جان رابرتز و قضات نیل Gorsuch ساموئل Alito و برت Kavanaugh کشتی با استانداردهای اجازه کنگره و دادستان به انجام چنین تحقیقات.

رابرتز به عنوان مثال اشاره کرد که یکی از این استاندارد بود که تحقیقات باید “نگرانی یک موضوع که در آن قانون می تواند منتقل شود.” وجود دارد هر چیزی در جهان است که نمی خواهد منتقل می کند که استاندارد است ؟ پس از خانه وکیل موفق به پاسخ رابرتز به این نتیجه رسیدند “خود را تست است نه مقدار آزمون است.”

همانطور که در بسیاری از دیوان عالی کشور, موارد, مشکل در ایجاد یک استاندارد ممکن است در واقع نزول تمام کشتی. در واقع حداقل نیمی از سه ساعت است که این استدلال در زمان صرف شده در این نوع از سوالات. چه استاندارد می کند کنگره نیاز به ملاقات قبل از صدور چنین حکم? آنچه در مورد دامنه این درخواست ها (که شامل نه تنها مغلوب ساختن پیشی جستن اما تمام خانواده خود را سوابق مالی)? در حال ایالتی و فدرال تحقیقات مختلف و چرا ؟ کیفری و مدنی در موارد مختلف و چرا ؟

اما این تفاوت خواهد شد تصمیم گیری در این مورد است.

اگر تهمت و درمان است مانند نیکسون و کلینتون و سپس او را از دست بدهند. اما اگر آن مسائل که در نیویورک به بررسی بخشی از یک دولت مورد جنایی به جای فدرال مدنی یکی و که کنگره احضاریه هستند بیش از حد گسترده است; او فقط ممکن است برنده شوید. (تا کنون تهمت از دست داده است در هر دادگاه بدوی در هر سه مورد.)

که خواهد بود ؟ رابرتز که به احتمال زیاد ثابت خواهد کرد که تصمیم گیری رای دادن در این مورد اتحاد در برابر حکومت مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات از قدرت به عنوان مثال قابل توجه پایین تابعیت سوال در سرشماری و در زمان به نفع آن, به عنوان مثال, گذارم “ممنوعیت سفر.”

رابرتز به وضوح نسبت به استانداردهای که بسیاری از وکلا پیشنهاد شده است. اگر او می تواند بیان یک بهتر است, که اجازه می دهد تا کنگره نظارت و پاسخگویی جنایی بدون پرتاب باز floodgates به بی پایان سیاسی رسوخ در حریم شخصی او تقویت خواهد هر دو حکومت قانون و مشروعیت دادگاه عالی که به نظر می رسد خود را برترین و نگرانی است.

اما روشن نیست که چنین استاندارد وجود دارد. و این بدون اغراق بگویم که هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن آینده سیاسی و قانون اساسی موازنه قدرت در معرض خطر هستند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>