COVID-19 خواهد سازش انتقال به انرژی پاک و بدون فوری ذینفعان اقدام

– سابقه اختلالات از COVID-19 تهدید به انتقال به انرژی پاک

· مجمع جهانی اقتصاد منتشر شده مطالعه اندازه گیری آمادگی برای انرژی پاک گذار در 115 اقتصاد نشان می دهد که 94 را ساخته اند پیشرفت های پس از 2015 اما پایداری محیط زیست در ادامه به تاخیر

· بحران کنونی ارائه فرصت برای تجدید نظر چگونه انرژی تولید می شود, عرضه و مصرف بیشتر همکاری مورد نیاز برای اطمینان از دستاوردهای اخیر نیست لغو

· بررسی گزارش کامل در اینجا

Coronavirus همه گیر خطرات لغو کردن های اخیر پیشرفت در حال انتقال به انرژی پاک با سابقه سقوط در تقاضا نوسانات قیمت و فشار به سرعت کاهش هزینه های اجتماعی و اقتصادی قرار دادن کوتاه مدت مسیر انتقال در شک و تردید.

سیاست ها نقشه راه و چارچوب حکومت برای انتقال انرژی در ملی و منطقه ای و جهانی در سطح نیاز به قوی تر و انعطاف پذیر در برابر شوک های خارجی با توجه به آخرین نسخه از انجمن اقتصادی جهان را پرورش موثر انرژی انتقال 2020 گزارش منتشر شده امروز.

COVID-19 مجبور است شرکت در سراسر صنایع برای انطباق با عملیاتی اختلال تغییرات در تقاضا و شیوه های جدید کار و دولتها معرفی شده اند بهبود اقتصادی بسته برای کمک به کاهش این اثرات است. اگر اجرا با استراتژی های طولانی مدت در ذهن آنها همچنین می تواند سرعت بخشیدن به انتقال به انرژی پاک با کمک به کشورهای در مقیاس تلاش های خود را نسبت به پایدار و فراگیر سیستم های انرژی.

“این بیماری همه گیر کوروناویروس ارائه می دهد یک فرصت برای در نظر گرفتن نامتعارف مداخله در بازارهای انرژی و همکاری جهانی برای حمایت از بهبود آن تسریع انرژی انتقال بار بحران حاد فروکش گفت:” روبرتو Boccaسر از انرژی و مواد, World Economic Forum. “این غول تنظیم مجدد کمک های مالی ما گزینه ای را برای راه اندازی تهاجمی رو به جلو فکر و استراتژی های طولانی مدت منجر به متنوع امن و قابل اعتماد انرژی سیستم است که در نهایت حمایت از آینده رشد اقتصاد جهان در یک عادلانه و پایدار در راه است.”

گزارش تساوی در بینش از انرژی انتقال شاخص (ETI) 2020 که معیار 115 اقتصاد در زمان عملکرد خود را در سیستم های انرژی – در سراسر توسعه اقتصادی و رشد و پایداری محیط زیست و امنیت انرژی و دسترسی به شاخص و آمادگی خود را برای انتقال به امن و پایدار و مقرون به صرفه و فراگیر سیستم های انرژی.

نتایج برای سال 2020 نشان می دهد که 75 درصد از کشورها خود را بهبود پایداری محیط زیست حتی در حالی که متوسط جهانی نمره برای این ابعاد باقی می ماند پایین ترین از سه دسته مورد بررسی قرار گرفت. این پیشرفت نتیجه چند وجهی, با افزایشی نزدیک از جمله قیمت گذاری کربن و بازنشستگی نیروگاه های زغال سنگ جلوتر از برنامه و طراحی مجدد برق بازار به ادغام منابع انرژی تجدید پذیر.

اما این سختی به دست پیشرفت برجسته محدودیت تنها با تکیه بر افزایشی سود از سیاست های موجود و فن آوری برای تکمیل انتقال به انرژی پاک. بزرگترین پیشرفت کلی مشاهده شده است در میان اقتصادهای در حال ظهور با متوسط ETI نمره برای کشورهای در بالای 10 درصد باقی مانده ثابت پس 2015, سیگنالینگ یک نیاز ضروری برای دستیابی به موفقیت راه حل – یک تهدید توسط COVID-19.

انرژی انتقال شاخص 2020

سوئد (1) منجر ETI برای سومین سال متوالی و پس از سوئیس (2) و فنلاند (3). فرانسه (8) و بریتانیا (7) تنها کشورهای G20 در 10 صفحه. آنها را به اشتراک مشترک ویژگی های مانند محدود کردن یارانه های انرژی کاهش اتکا به واردات (در نتیجه بهبود امنیت انرژی) و دستیابی به سود در شدت انرژی از تولید ناخالص داخلی و افزایش تعهدات سیاسی به دنبال جاه طلبانه انتقال انرژی و تغییر آب و هوا به اهداف.

عملکرد مخلوط شده است در میان بقیه G20. ظهور مراکز تقاضا مانند هند (74) و چین (78) را ساخته اند تلاش مداوم برای بهبود محیط را قادر می سازد که اشاره به سیاسی تعهدات تعامل مصرف کننده و سرمایه گذاری و نوآوری و زیرساخت های, در میان دیگران.

در چین مورد مشکلات آلودگی هوا منجر به سیاست برای کنترل انتشار گازهای گلخانه ای electrify وسایل نقلیه و توسعه بزرگترین ظرفیت برای PV خورشیدی و خشکی نیروگاه های بادی. برای هند دستاوردهای آمده اند از یک دولت موظف انرژی های تجدید پذیر و گسترش برنامه در حال حاضر به تمدید 275 GW توسط 2027. هند نیز گام های قابل توجهی در بهره وری انرژی از طریق خرید عمده از لامپ های LED هوشمند, متر, و, برنامه, برای, برچسب لوازم خانگی. مشابه اقدامات در حال تجربه برای رانندگی کردن هزینه های وسایل نقلیه الکتریکی.

در ضمن روند شده است نسبتا مثبت در آلمان (20), ژاپن (22) و کره جنوبی (48) و روسیه (80). آلمان نشان داده است تعهد قوی در زغال سنگ فاز و decarbonization صنعت از طریق پاک کردن هیدروژن اما قیمت خدمات انرژی یک چالش بوده است. هر دو ژاپن و کره جنوبی صورت, طبیعی, معایب به عنوان خالص انرژی وارد. اما کسب و کار نوآورانه محیط زیست و توسعه زیرساخت و تعهد سیاسی باقی می ماند کلیدی توانمندسازها در هر دو کشور. در روسیه در بخش انرژی همچنان قوی ستون اقتصاد و همچنان به رهبری جهانی در امنیت انرژی هر چند پیشرفت در پایداری محیط زیست شده است متوسط است.

از سوی دیگر این ETI نمرات برای ایالات متحده (32), Canada (28), برزیل (47) و استرالیا (36) بودند یا راکد یا کاهش است. چالش های تایید پیچیدگی تجارت آف ذاتی در انتقال انرژی. در ایالات متحده headwinds شده اند عمدتا مربوط به سیاست محیط زیست در حالی که برای کانادا و استرالیا با چالش های دروغ در تعادل انتقال انرژی با رشد اقتصادی با توجه به نقش بخش انرژی در اقتصاد خود است.

این واقعیت است که تنها 11 از 115 کشور ساخته شده اند مداوم بهبود در ETI نمرات پس از 2015 را نشان می دهد پیچیدگی انرژی گذار. آرژانتین (56), چین (78), هند (74)و ایتالیا (26) در میان کشورهای بزرگ با سازگار سالانه بهبود. دیگران مانند بنگلادش (87), بلغارستان (61), جمهوری چک (42), مجارستان (31), کنیا (79) و عمان (73) نیز ساخته شده است دستاوردهای قابل توجهی در طول زمان است.

از سوی دیگر نمرات برای کانادا (28), شیلی (29), لبنان (114), مالزی (38), نیجریه (113)و ترکیه (67) کاهش یافته است پس از 2015. در ایالات متحده صفوف خارج بالای 25 ٪ برای اولین بار در درجه اول با توجه به نامشخص نظارتی چشم انداز انرژی گذار.

بیش از 80 درصد از کشورهای بهبود عملکرد انرژی دسترسی و امنیت پس از 2015 اما پیشرفت در کشورهای در حال توسعه در آسیا و آفریقا یک چالش باقی مانده است. انرژی دسترسی برنامه ها در این مناطق نیاز به اولویت بندی خدمات اجتماعی مانند نورپردازی و منطقه گرم و خنک کننده سرد برای ذخیره سازی مواد غذایی و دارو حفظ بهداشت شهری و مدیریت ترافیک است.

در اقتصادهای پیشرفته “access” تعریف شده است قیمت. قبوض آب و برق نشان دهنده رشد سهم از هزینه های خانوار یک چالش است که می تواند در تشدید قطعیت اقتصادی ایجاد شده توسط COVID-19. بعلاوه امنیت انرژی به طور فزاینده ای در معرض حوادث آب و هوایی شدید مانند طوفان و سیل و آتش سوزی بوده است که افزایش در فرکانس و شدت و حملات سایبر.

در حالی که شکاف بین آنچه مورد نیاز است به آنچه متعهد است و آنچه که به احتمال زیاد زمانی باقی می ماند بزرگ مرکب از اختلالات COVID-19 را بی ثبات جهانی انرژی سیستم با پتانسیل کوتاه مدت عقب نشینی می کند.در نهایت تلاش بیشتری مورد نیاز است تا اطمینان حاصل شود که اخیر حرکت است و نه فقط حفظ شده اما شتاب به منظور دستیابی به اهداف بلند پروازانه مورد نیاز است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>