شروع بیماری همه گیر کوروناویروس منجر به 74 درصد افت کلی احساسی خوب بودن, مطالعه می یابد

مردم در چین که گفت: آنها احساس آگاه در مورد کوروناویروس در وقوع COVID-19 همه گیر شد بیشتر احتمال دارد به یک عاطفی مثبت دولت بودند از کسانی که به گفته آنها به خوبی احساس نمی کنند مطلع بر اساس یک مطالعه جدید همكاري با دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه محقق.

نقاشی از دو شرکت بزرگ در سراسر کشور نظرسنجی انجام شده در چین و در سراسر زمان شیوع کروناویروس دانشگاه جانز هاپکینز کری دانشکده کسب و کار استاديار Yujing یانگ یافت که شروع این بیماری همه گیر منجر به 74 درصد افت کلی احساسی خوب بودن. عواملی که برجسته شامل کاهش ساکن در نزدیکی شیوع کانون که یک عضو از یک گروه های آسیب پذیر مانند سالمندان و برخورد با مسائل مربوط به ارتباط در طی یک مستند.

هنوز یانگ و شرکت خود نویسنده Jingjing کارشناسی ارشد دانشگاه پکن, توجه داشته باشید که افرادی که درک خود را به عنوان آگاه درباره ویروس—صرف نظر از مقدار واقعی خود دانش—تجربه شادی بیشتر در طول شیوع از کسانی که نمی فهمند و خود را به عنوان مطلع در مورد COVID-19. این بالاتر ادراک از خود و دانش همراه بود با یک حس قوی تر از کنترل است که کمک به محافظت از احساسی خوب بودن یانگ می گوید.

این نتیجه گیری شد تا حد زیادی سازگار در سراسر جمعیتی و اقتصادی قرار گرفتند.

“مردم در مورد برداشت خود را اغلب قوی تر در تاثیرگذاری بر خود احساسی خوب بودن از مربوطه هدف جنبه می گوید:” یانگ یک متخصص روانشناسی. او اضافه می کند که یافته های این مطالعه که منتشر شده است در تحقیقات روانپزشکیمی تواند اطلاع رسانی عمومی سیاستگذاران و سلامت روان مقامات که به دنبال حفظ و یا افزایش بهزیستی روانشناختی در طول یک عمده شیوع مانند COVID-19.

“منابع برای مراقبت از سلامت روانی باید بیشتر در دسترس گروه هستند که بیشتر از نظر روانی آسیب پذیر در طول یک بیماری همه گیر” یانگ می گوید. “سیاست های خاص برنامه ها و مداخلات نیاز به توسعه یافته برای کمک به پرورش مثبت روابط خانوادگی در طول تمدید مستند. همچنین تلاش است که افزایش مردم درک درستی از چگونه به طور موثر جلوگیری از عفونت می تواند کمک به افزایش حس کنترل و در نتیجه سلامت روانی خود را.”

توسط پاتریک ارکولانو

tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>