چیدن دوچرخه سواری? آنچه که و که در آن برای رفتن

Wمرغ من کشف عشق من برای یک دوچرخه آن را به از دست دادن وزن—مقدار زیادی از وزن. من در تلاش بود به نیروی تازه یافتن از کم تحرک زندگی علمی و اصلاح سلامت من. من را سوار محله در اطراف خانه در ارزان Schwinn دوچرخه کوهستان که من خریداری شده از فروشگاه بزرگ جعبه. من سوار بنابراین اغلب که دو بچه های کوچک در پایین جاده را به پایان خود حیاط جلو و موج زمانی که من گذشت.

“دوچرخه مرد!” من می خواهم آنها را بشنود فریاد. “سلام دوچرخه مرد!” من احساس مثل من عینک شنل و باید نعره میکشید عقب “هی بچه ها. در حال حاضر گوش دادن به پدر و مادر خود را در مدرسه بمانند.”

دوچرخه همیشه به من اجازه داد recenter من افکار مضطرب برای پیدا کردن یک محل حرکت هنگامی که زندگی به نظر می رسید به هیچ جا. این تعجب به من و سپس که تحت قرنطینه ملالت و همه گیر بیم—من می بینم بسیاری از مردم با دوچرخه و ببینید داستان در مورد دوچرخه فروش بالا رفتن سرسام آور. اگر یکی از مسری ترین چیزی که می تواند در اطراف چوب پس از این کابوس است و بیش از آن را باید در دوچرخه سواری. بنابراین اگر شما یکی از کسانی که کشف دوچرخه خود را حق در طول این ظروف سرباز یا مسافر در اینجا چگونه شما می توانید اقامت در زین.

اول خوش آمدید. شما در حال حاضر بخشی از زیادی و به دلیل همه گیر جامعه جهانی در حال رشد. ممکن است دوچرخه ماه, بنابراین شما در حال رفتن برای دیدن بسیاری از ما در حال حاضر.

مردم در همه جا بدون در نظر گرفتن جایی که آنها هستند از آنها سن خود را از جنس اعتقادات خود و یا فقدان اعتقادات و یا حتی وابستگی های سیاسی به اشتراک گذاشتن یک چیز مشترک هستند: آنها عاشق دوچرخه.

آیا من سواری مسیرهای پیاده روی در خانه من دولت از طریق گرمسیری دوچرخه سواری در اطراف بهشت Brownsville, Texas, به Indy 500 یا فقط به فروشگاه مواد غذایی سه بلوک دور زمانی که من دیدن کسی که بر روی یک دوچرخه است و اغلب همراه با nod همبستگی. حتی زمانی که دوچرخه سواری در کبک, کبک, من نمی دانم فرانسوی به دانستن آنچه که من با دیگران به اشتراک گذاشته در دنباله.

آن سخت است به لبخند نه بر روی یک دوچرخه—حتی اگر آن را در حال حاضر تحت یک ماسک.

اگر شما می خواهید به نگه داشتن دوچرخه سواری پس از همه گیر وجود دارد برخی از تنظیمات که شما را متحول خواهد ساخت دوچرخه سواری را تجربه کنند.

اول مطمئن شوید که به راست-اندازه دوچرخه خود را و یا خود را اندازه گیری کردن (دیدن این مفید اتصالات صفحه) و پیدا کردن حق قاب دوچرخه برای شما مناسب و یا با مراجعه به محله خود فروشگاه دوچرخه و داشتن یک حرفه ای شما مناسب است. اگر شما بر روی یک دوچرخه است که بیش از حد بزرگ یا خیلی کوچک شما در معرض خطر صدمه زدن به خود و یا پشت زانو خود را در طول زمان.

بعدی و نمی شود وحشت زده, اما آنچه شما می پوشیدن ؟

آنچه شما می پوشند هنگامی که شما سوار می شود و یک تعویض بازی. مختصری از سوار شدن در روزمره کوتاه فقط چند مایل از هوای تازه است که همیشه خوب است اما اجتناب از شلوار جین به طور کامل. در واقع هرگز دست کم گرفتن قدرت از خالی, اسپندکس, دوچرخه, کوتاه, برای اضافه کردن مایل به سوار خود را و مبارزه زین درد. اگر شما احساس خود آگاهانه در مورد آنها, شما می توانید همیشه پوشیدن, کوتاه, پوسته بیش از آنها را.

(و بله, شما باید تکاور زیر. آن را جلوگیری از ناراحت کننده مالش و چرخاندن لباس زیر درز.)

سرمایه گذاری مناسب و معقول دوچرخه سواری کشباف. نیوجرسی بالا فتیلهسازی پارچه های مصنوعی است که امن تر و راحت تر برای سوار دیگر. پنبه را نگه می دارد در برابر عرق بدن خود را که می تواند منجر به سکته گرما یا خستگی گرما.

همچنین خرید یک کلاه و پوشیدن آن است.

سرگرم کننده واقعیت: شما انسانی و کلاه ایمنی می تواند زندگی شما را نجات دهد. مطالعات نشان می دهد که کسانی که به پوشیدن کلاه دوچرخه سواری تمایل به صدمات کمتر و صرف زمان کمتر در بیمارستان است.

و از آنجایی که ما در حال زندگی در یک جهان با یک بیماری مسری فقط در حال انتظار برای حمله با چنگال را ضد عفونی کننده دست و پوشیدن ماسک. این می تواند یک ماسک پارچه و یا یک گردن گتر که شما را بکشد تا بیش دهان و بینی خود را. در حالی که مشاوره همچنان به تکامل در این منطقه به تمرین می آید, شما هنوز هم باید محافظت از خودتان و دیگران هنگامی که در دنباله و می دانم که دولت فعلی سفارشات در سراسر ماسک برای منطقه شما.

در نهایت بر روی یک دنباله دار اما در حال حاضر آن را نزدیک به خانه.

“در حال حاضر ما واقعا ترغیب مردم به استفاده از مسیرهای پیاده روی است که نزدیک به خانه خود گفت:” Brandi هورتون معاون ارتباطات برای ریل-به-مسیرهای پیاده روی های محافظت (RTC) در اخیر یک سال سالگرد زوم رویداد بزرگ آمریکایی راه آهن نوین. عظیم پروژه های راه اندازی شده در سال گذشته توسط RTC آمریکایی بزرگ راه آهن دنباله اجازه خواهد داد که دوچرخه سواران به سفر از ساحل به ساحل—از واشنگتن دی سی به ایالت واشنگتن—و ارائه حدود 4000 مایل بدون درز دنباله هموار. بیش از نیمی از دنباله کامل است.

“ما شاهد موج نوین استفاده در سراسر کشور دو برابر گفت:” هورتون “200 درصد افزایش از دنباله با استفاده از به طور متوسط فقط در همه جا.”

محله خیابان های خوبی هستند اما یک راه برای سوار محلی است برای کشف خود را در منطقه دنباله سیستم را از طریق پارک ها و راه آهن-مسیرهای پیاده روی—و وجود دارد یک راه آسان برای پیدا کردن آنها.

راه آهن و مسیرهای پیاده روی در حال سابق راه آهن تبدیل به مسیرهای دوچرخه سواری که بسیاری از آنها هموار و یا پوشش داده شده در سنگ خرد شده. به عنوان این بودند سابق راه آهن آنها اغلب مسطح و شیب ملایم. RTC کامل شبکه در حدود 37,000 کیلومتر از مسیرهای پیاده روی هر کدام با طول های مختلف در سراسر کشور و این goldmine از دنباله گزینه—همراه با دیگر مسیرهای پیاده روی—می توان با استفاده از برنامه های مانند دنباله لینک.

فکر می کنم از دوچرخه سواری خود را در مسیرهای محلی این راه: کاوش در جایی که شما زندگی می کنند با دوچرخه هیبرید تعطیلات—نه دقیقا یک staycation هستید اما نه کاملا سنتی و گردشگری. آن را به شما می شود اما ما به رسمیت می شناسد محدودیت های کنونی مسئولانه است.

در بوستون به عنوان مثال جرم مرکزی راه آهن نوین یک سابق راه آهن با یک طوفان در سال 1938 و ارائه می دهد برخی از سواری زیبا طریق طبیعت است. در حال حاضر تنها بخش هایی از این (در نهایت هم پیوسته) 104-مایل دنباله از بوستون آماده برای سواری اما با خیابان یا مسیرهای کوتاه گره با ماشین شما می توانید با اتصال به بخش های مختلف. همچنین محبوب چارلز رودخانه مسیر دوچرخه سواری است 22.9 کیلومتر از طریق پارک ها و شهرهای با درجه متفاوتی از فعالیت های انسانی و به طور منظم راه برای دریافت بر روی دوچرخه.

اگر شما زندگی می کنند در یا در اطراف نیویورک شما می دانید ارزش پیدا کردن فضاهای باز در خارج.

پارک مرکزی حلقه شش مایل ممکن است به آسانی به ذهن می آیند به عنوان یک دوچرخه سواری, گزینه, اما بسته به جایی که شما زندگی می کنند برخی از گزینه های در دسترس تر از دیگران است. دوچرخه سواری از 13 کیلومتر از رودخانه هادسون Greenway است یکی دیگر از انتخاب روشن ، آن ملت است شلوغ ترین مسیر دوچرخه سواری پس از دوچرخه سواران نیاز به آماده به اتاق و پوشیدن ماسک. اگر شما می خواهید به دور و یا اگر شما زندگی می کنند در جزیره اینوود Bikeway ارائه می دهد عکس سبز هموار و کوه مسیرهای دوچرخه از طریق دنباله View State Park, اینوود امور خارجه پارک و Massapequa حفظ کند.

در واشنگتن دی سی پایتخت هلال دنباله 11 مایل و بخشی از شروع برای بزرگ آمریکایی راه آهن نوین با هفت کیلومتر از آن آسفالت شده و بیش از چهار سنگ خرد شده بین سیلور اسپرینگ مریلند و تاریخی جورج تاون. شما می توانید خود را ساخت سوارکاری لغو احکام صادره توسط ادامه به مریلند با استفاده از 184.5 مایل از هم پیوسته دنباله از سی همراه Chesapeake & اوهایو کانال پارک تاریخی ملی دنباله.

میامی همچنین دارای مقدار زیادی از گزینه های مانند 8.5 مایل Rickenbacker دنباله دار که پر از منظره سواحل پارک ها و خلیج های هدایت شده توسط درختان نخل و یا (نیز) 8.5 مایل Black Creek Trail که به شما فرصت برای دیدن حیات وحش است.

در طرف دیگر این کشور در سان فرانسیسکو با استفاده از یاد تکان دادن است که نسبتا مسطح و زیگزاگ-zagging شرق/غرب مسیر در سراسر شهر است که شما می توانید به پارک گلدن گیت که در آن بیشتر, دوچرخه سواری, فرصت های در دسترس هستند. اگر شما می خواهید به ماهی های بزرگتر سعی کنید مصرف در قطعات از برنامه ریزی ماموت 500 مایل Bay trail که بیش از 300 مایل کامل. آن می تواند تبدیل به یک تابستان پروژه.

اگر شما زندگی می کنند در L. A., شما باید مقدار زیادی از آب و هوا سعی کنید از مسیرهای پیاده روی در تابستان. 21 مایل ماروین Braude دوچرخه دنباله برای مثال آغاز می شود در مرفه اقیانوس آرام Palisades و در امتداد سواحل زیبا از L. A. رشته از جمله سانتا مونیکا اسکله و ساحل ونیز. Ballona نهر مسیر دوچرخه سواری آغاز می شود 7-مایل سفر در سید Kronenthal پارک (شهر) شما را از طریق محله ها و تالاب ها به اقیانوس آرام که در آن—اگر شما برای بیشتر—شما می توانید انتخاب کنید تا ماروین Braude دوچرخه بلیزرز.

در میانه شیکاگو لیک فرانت دنباله است که تا بحال یکی از بهترین و شناخته شده مسیرهای پیاده روی در شهر با آن 19 مایل از شهر, ديد آب, آن است که سخت به ضرب و شتم. هنگامی که آن را بازگشایی و پیروی از دستورالعمل های این شهر—آن است که یک محل عالی برای یک دوچرخه سوار به کشش پاهای خود را و ساخت تا مایل است.

رفتن به جنوب غربی ایالات متحده هوستون است بوفالو بایو دنباله, همچنین شناخته شده به عنوان سندی نی یادبود نوین—15 مایل دنباله هموار با سبز فضاهای شهری. اخیر دنباله اتصال اجازه می دهد تا شما را به انتخاب کنید تا بیشتر مایل در وایت اوک بایو دنباله با 17 کیلومتر فضای سبز در دسترس است.

و در دالاس-فورت وورث فقط انتخاب کنید تا دنباله لینک برنامه و بازی رولت روسی با ده ها تن از گزینه های دنباله در این منطقه است.

وجود مسیرهای کوتاه, مثل شکوه Big Bear Creek (5.6 کیلومتر) و یا درختکاری تپه های نوین (3 مایل) و یا راه دیگر مانند تملق ترکیبی از فضای سبز شهری در کنار قهرمان نوین (17 کیلومتر) و یا بلند پروازانه 35.2 مایل چاپارل راه آهن نوین که متصل چهار شهرستانهای استان است. هنگامی که آن را کامل است آن را اجرا 130 کیلومتر و اتصال 19 جوامع است.

به عبارت دیگر هر جا که شما زندگی می کنند وجود دارد به طور کلی رفتن به دوچرخه سواری گزینه های در دسترس به شما در خارج و در محلی مشاوره به شما برای بهترین نمایش و متوقف می شود. وجود دارد فرصت را به احساس می کنید مانند شما در حال گرفتن دور حتی اگر این بیماری همه گیر است که با قرار دادن محدودیت بر آنچه که ممکن است.

در حال حاضر در حالی که ما باید برای اقامت به خانه نزدیک تر نگه داشتن یک فاصله امن و پوشیدن ماسک, ما می تواند ساخت تا کسانی که دوچرخه سواری پاهای terrains مختلف, خیس کردن در آفتاب و خودمان را آماده برای زمانی که ما می توانیم بیشتر سفر دور دوباره.

که در آن روز ما باید بسته تا دوچرخه ما و بیرون رفتن و دیدار با جهانی که باشگاه از فروختن کوتاه زنانه—کسانی که همچنین شروع به پریدن کرد بر روی دوچرخه به از دست دادن وزن و یا خارج شدن از خانه در طول همه گیر اما در عوض گرفتار سرایت آنها هرگز می دانستم که آنها می خواستند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>