Trevor Noah دفاع Jared کوشنر بیش از جنجالی رسانه ها تیتر: ‘اجازه نمی جین تا جنجال’

پس از سافتبال مصاحبه با زمان مجله این هفته, اخبار رسانه های نفس نفس گزارش داد که جارد کوشنر گفت: این نشریه انتخابات ریاست جمهوری ممکن است به تاخیر افتاد تا پس از نوامبر 3rd ارائه شده وجود دارد یکی دیگر از شیوع COVID-19.

“اوه. من. خدا. جارد کوشنر ممکن است تاخیر در انتخابات؟!” با خوشحالی گفت: روزانه نشان می دهد‘s Trevor Noah در شب چهارشنبه. “این خوب نیست!”

او افزود: “و من نمی تواند باور کند که جارد کوشنر گفت: این. و به همین دلیل من نمی توانم باور آن است چرا که او در واقع می گویند این است.”

در واقع وقتی پرسیده شد که اگر انتخابات ممکن است به تاخیر می افتد و کوشنر پاسخ داد: “این تصمیم من را, بنابراین من مطمئن هستم که من متعهد می تواند یک راه یا دیگری. اما در حال حاضر این طرح است.”

“آره می بینید که نه تنها Jared کوشنر نمی گویند او به تأخیر انداختن انتخابات او می خندد کردن این سوال و می گوید که تصمیم خود را توضیح داد:” نوح. “و نگاه کنید: من یک فن از جارد کوشنر اما من فکر نمی کنم آن را مفید برای هر کسی به هم بزنید تا گه مثل این در یک زمان مثل این. منظورم این است که مردم اینجا تظاهر به مورچه ها! آنها نمی نیاز به اضافه استرس در زندگی خود را.”

“پس لطفا اخبار رسانه ها و یا هر کس قرار دادن این عناوین تا: اجازه دهید جین تا بحث که در آن نیاز ندارد—به خصوص پس وجود دارد بسیاری از چیزهای واقعی شما می توانید دیوانه در Jared کوشنر برای دادن PPE قرارداد به دوستان خود داشتن sleepovers با شاهزاده سعودی و یا صحبت کردن در یک فرکانس که احضار ملخ از مایل دورتر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>