شهرستان, شرکت, تصویب طرح برای لندن بزرگترین ساختمان به ترکیب عمودی سبز شهری

شهر لندن شرکت در برنامه ریزی و حمل و نقل کمیته امروز (14 مارس) تایید طرح چه خواهد بود اولین ساختمان در لندن به ترکیب سبز شهری در چنین مقیاس بزرگ است.

ساختمان در 50 Fenchurch Street ترکیب گسترده ای عمودی سبز شهری طراحی شده است که برای کاهش هوا و آلودگی صوتی مبارزه با اثر جزیره گرمایی بهبود تنوع زیستی و کمک به جمع آوری آب باران اجرا کردن مدیریت. آن را نیز ایجاد منطقه سالم و جذاب تر برای کارگران و ساکنان و بازدید کنندگان است.

قرار دادی فلزی کشاورزان را ارائه پشتیبانی برای گیاهان بالا رونده در جنوب و شمال و شرق ارتفاعات به ایجاد گسترده سبز استفاده شده است ، در سطح 10, سبز شهری ارائه خواهد شد بر روی تراس پشت بام از طریق منحصر به فرد مجسمه عناصر عمودی با کاشت و دو ارتفاع باغ زمستان.

در مقایسه با سایت های موجود توسعه ارائه خواهد شد 36 برابر افزایش در فضای عمومی در سطح همکف و بام باغ و باغ زمستان در 10th سطح زمین در حالی که همچنین ارائه 60,000 متر مربع از فضای اداری در سراسر 35 طبقه و 800 متر مربع از فضای خرده فروشی. جدید رد و بدل سالن و دفاتر برای Clothworkers’ شرکت و Clothworkers’ بنیاد نیز خواهد بود ساخته شده در 50 Fenchurch Street. این طرح نیز نقل مکان تاریخی 12th قرن Lambe نمازخانه Crypt را به محل جدید تشکیل بخشی از نمایش عمومی در پایین همکف, سطح, غنی سازی فرهنگی, جاذبه های این شهر برای بازدید کنندگان و کارگران است.

برنامه های تایید شده نیز شامل 1248 اقامت طولانی چرخه فضاهای پارکینگ در کنار دوش و همراه امکانات و 42 اقامت کوتاه چرخه پارکینگ در فضاهای عمومی جدید در میدان شهر با درجه 1 ذکر شده همه یادگاران رنگ آميزي برج کلیسا به عنوان مرکز آن نقطه.

Alastair خزه صندلی از شهر لندن شرکت در برنامه ریزی و کمیته حمل و نقل گفت:

“شهر لندن شرکت مفتخر است که برای پشتیبانی در سطح جهانی توسعه – ایجاد فضاهای بزرگ برای افرادی که در کار و سفر و زندگی در مایل مربع است.

“جدید 50 Fenchurch Street ساختمان خواهد بود با بالاترین کیفیت طراحی و دارای تعداد زیادی از ویژگی های نوآورانه از جمله گسترده سبز شهری تمام راه را به طبقه بالاتر و یک فضای عمومی است. آن را فراهم می کند افزایش قابل توجهی در ژیمناستیک floorspace جلسه یکی از اهداف اولیه این شهر را محلی برنامه ریزی و لندن طرح سیاست.

“ما امیدواریم که این ساختمان جدید را با ارائه یک مثال از توسعه پایدار برای نسل های آینده به عنوان شهر همچنان الگوی رشد پایدار است.”

شهر لندن شرکت کرده است تعهد خود را به سطح جهانی توسعه پایدار است و شامل کلید هدف از سبز شدن از شهر و فضاهای باز در پیش نویس برنامه شهرستان 2036. به عنوان بخشی از این تحولات جدید و نوسازی مورد نیاز خواهد بود که شامل یک سبز عنصر به ساختمان یا قلمرو عمومی به منظور کمک به بهبود تنوع زیستی آب باران اجرا کردن آلودگی های محیطی و درجه حرارت تنظیم و ساخت این شهر بیشتر بصری مطلوب محل کسب و کار.

توسعه و دستیابی به شهری سبز عامل (UGF) از 0.34.

گزارش کامل در اینجا در دسترس است.

یادداشت به ویراستاران

شهر لندن شرکت بدن حاکم از مایل مربع اختصاص داده شده به یک پر جنب و جوش و پر رونق شهرستان, حمایت از متنوع و پایدار لندن در یک جهانی-موفق انگلستان است. www.cityoflondon.gov.uk

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>