Gim Huay Neo می پیوندد نستله ایجاد ارزش مشترک شورای

نستله با خوشحالی به استقبال Gim Huay Neo مدیر عامل پایداری در Temasek به آن ایجاد ارزش مشترک (CSV) شورای.

مارک اشنایدر نستله مدیر عامل شرکت گفت: “ایجاد ارزش مشترک بنیادی است که چگونه ما انجام کسب و کار در نستله. ما اعتقاد داریم که شرکت ما تنها می تواند در طولانی مدت موفق با ایجاد ارزش برای سهامداران و هم برای جامعه است. ما تا حد زیادی ارزش CSV شورای هدایت ما در اقدامات برای اطمینان از کسب و کار ما به عنوان یک نیروی خوب است. با تجربه در پایداری استراتژی راه حل ها و تاثیر, سرمایه گذاری, Gim Huay خواهد بود یک دارایی بزرگ به کار گرفت.”

ایجاد ارزش مشترک شورای خارجی شورای مشورتی تشکیل شده در سال 2009. این شورا کمک می کند تا برای اطمینان از صدای توسعه پایداری طولانی مدت و مثبت اجتماعی و اقتصادی تاثیر CSV استراتژی کسب و کار. به ریاست جانت Voûte های نستله ایجاد ارزش مشترک شورای تشکیل شده است نه خارجی اعضای که تخصص دهانه مسئولیت اجتماعی شرکت ها, استراتژی پایدار, تغذیه, آب و توسعه روستایی. اعضای شورا همچنین فرم داوری پنل برای نستله CSV جایزه.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد CSV شورای.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>