برک آوت ‘خانه دار’ لی McSweeney دفاع برانگیز #MeToo انتقادات

در یک پادکست جدید مصاحبه برک آوت جدید Real Housewives of New York شهرستان با هنرمندی لی McSweeney که با بهره گیری از یکی از مشهورترین اولین بازی فصل به فصل در حق رای دادن تاریخ در دفاع از اظهارات بحث برانگیز او ساخته شده است انتقاد اعضای کلیدی #MeToo جنبش است.

به نقل از ستون McSweeney بود گذراند برای پنت هاوس مجله متهم Asia Argento and Rose McGowan از بهره برداری از این جنبش برای منافع شخصی—و همچنین به عنوان یک یوتیوب در آن مصاحبه او در دفاع دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن—recirculated میان براوو طرفداران هنگامی که McSweeney پیوست نشان می دهد و بازگو روزانه جانور مقاله ای که منتشر شده در ماه گذشته.

“من حتی مطمئن نیست اگر آن را یک چرخش,” McSweeney در مصاحبه ای گفت: در همه چیز نمادین با دنی Pellegrino پادکست. “نظر من در همه چیز و جایی که من ایستاده است در خارج وجود دارد. و من ایستاده از آن همه است. البته مردم ذهن خود را تغییر دهید و چیزهایی مانند آن. ذهن من تغییر نکرده است.”

در op-ed با عنوان “آیا ما می توانیم بحث در مورد سمی زنانگی?,” که منتشر شد در مدت کوتاهی پس از مرگ Argento که دوست پسر, دوست, Anthony Bourdain, McSweeney نوشت که Argento و #MeToo جنبش نشانده McGowan شد نمونه هایی از “یک نمایش مزمن درنده خودشیفتگی.” او همچنین در مورد اختلاف Argento حساب که به او تجاوز شده توسط Harvey Weinstein با این استدلال که آن را تجاوز به عنف به دلیل او تا به حال شده است در یک رضایت طرفین رابطه جنسی با تولید کننده.

“تماس با این ‘تجاوز’ انجام شده است و جامعه ما از جمله جنسی-حمله به بازماندگان زیانی در بسیاری از سطوح” McSweeney نوشت. “من raped زمانی که 15 ساله بودم. من می دانم که بسیاری از زنان را متهم من از قربانی-سرزنش اما در برخی از نقطه ما باید برای حذف سپر غیر قابل نفوذ است که یکی را دریافت زمانی که او به عنوان یک قربانی است.”

“Argento در ادامه به یک رابطه رضایت با Weinstein برای چندین سال” او همچنین گفت. “The New Yorker مقاله چیزی است که رانش بازیگر زن ایتالیایی به امریکا, فرهنگی, گفتگو. قبل از این رسانه های آمریکایی می دانستم که کمی در مورد او.”

بعد از آن که در سال McSweeney co-bylined این قرص مجله داستان افشای آسیب در مبارزه و مشکل دیدگاه ضد سامی در زنان مارس سازمان است. در ژانویه 2019, McSweeney راه اندازی یک ویدیو یوتیوب و سری با خبرنگار نانسی Rommelmann با عنوان “#MeNeither.” این قسمت را از آنجا گرفته شده است یا خصوصی باشد.

در پادکست مصاحبه با Pellegrino که منتشر شده پنج شنبه شب McSweeney که پاسخ نمی دهند به روزانه وحش درخواست برای نظر برای مقاله اصلی به نام داستان “کردن به این دلیل که آنها در تلاش برای ایجاد یک داستان از هیچ چیز.”

“اگر شما نگاهی به تیتر شما برای رفتن به مانند او وحشتناک من نفرت او را” او گفت:. “مثل هیچ انجام تحقیقات خود را.”

“نگاهی به آنچه که مقاله در پنت هاوس [گفت] که در مورد چگونه Asia Argento and Rose McGowan ربوده #MeToo جنبش از یک زن که من تا به حال در پادکست به یک پلت فرم—آنها آن را ربوده و آن را به آنها. و معلوم شد که چند هفته بعد Asia Argento معلوم شد که او تقلب بود. اگر هر چیزی من مزخرف به نام او و من درست بود.”

مقاله روزانه وحش منتشر شده—که ایجاد یک داستان از یک مکالمه است که در واقع آیا در حال حاضر وجود دارد—گزارش داد که طرفداران و براوو کارشناسان از جمله محبوب پادکست میزبان سارا Galli از اندی دختران بحث شد McSweeney ستون در رسانه های اجتماعی در وب سایت طرفداران در تلویزیون و رسانه های خبری و در قسمت از پادکست.

این مقاله قرار داده و آن گفتگو در زمینه با نقل قول از McSweeney ستون و رله نظرات از طرفداران که گفت: آنها پیچیده چگونه آنها فکر می کردند از او و سرگرم کننده در اولین براوو سری.

“Sussing کردن زنان خانه دار واقعی“جهان واقعی سیاست و دیدگاه فمینیسم تبدیل به یک سالن بازی از انواع میان طرفداران به خصوص در سال های اخیر که این خبر را ساخته اند که از آن جمله است خط بین شخصی و سیاسی همه اما از بین میره وقتی که می آید به آمار و ارقام” مقاله گفت. “آنچه به نظر می رسد متفاوت در مورد این مورد این است که هیچ ادعا می کنند برای حفظ حریم خصوصی در اینجا. McSweeney نظرات در حال حاضر و به راحتی در دسترس به هر کسی که می خواهد به گوگل آنها را. بسیاری از آنها تحت خود byline.”

تفاوت بین “واقعیت” و “تلویزیون واقعیت” است که موضوع مکالمه ثابت با نشان می دهد مانند این. گالی گفت وحش در آن زمان است که در حالی که او در مخالفت با McSweeney اظهارات او در بر داشت خودش مایل و قادر به جدا کردن آنها از تجربه و با بهره گیری خود را در نشان می دهد.

“در برخی از راه, دلایل من مخالف با زندگی واقعی او views ترکیب این دلیل او را مانند فوق العاده مناسب برای RHONYو بسیار آسان است به سازمان دیده بان در تلویزیون,” او گفت:. “او خود آگاه و با اعتماد به نفس در مورد قدرت و ارزش از صدای او و احساس قدرت به ایستادن برای آنچه (و هر کس که) او فکر می کند قابل دفاع است. من خودم جای تعجب نیست اگر یک روز او را نگه داشتن مرکز اپل.”

نظر من در همه چیز و جایی که من ایستاده است در خارج وجود دارد. و من ایستاده از آن همه است. البته مردم ذهن خود را تغییر دهید و چیزهایی مانند آن. ذهن من تغییر نکرده است.

لی McSweeney

McSweeney محبوبیت رشد کرده است هر هفته و شایسته. او به عنوان او اشاره کرد در Pellegrino پادکست یکی از معدود زنان خانه دار وجود داشته باشد “در اینجا بر روی زمین است.” او گویا هیچ-گاو چشم انداز ساخته شده است که او ایده آل آواتار برای بیننده در خانه و طراوت تغییر سرعت از (endearingly) توهم دیگر اعضای بازیگران در سری.

یک قسمت که در Hamptons ارائه شده خاص برک آوت حاضر برای McSweeney که در رفت و خنده دار مستی داد و بیداد, رقص برهنه کردن و از بین بردن مشعل ماورا چرا که آنها به نمایندگی از “مزخرف” سفید برتری پس از شورش در شارلوتزویل.

حتی هفته گذشته امشب میزبان جان الیور به نام فقط تیزر برای قسمت “یکی از جالب ترین چیزهایی که من دیده ام همه سال.”

در یک قسمت از سازمان دیده بان چه اتفاقی می افتد زندگی می کنندالیور گفت: میزبانی Andy Cohen “که باید لوگو برای ‘هیات داوران انتخاب جشنواره فیلم کن” در پایان…من به تماشای انگل و من آن را دوست داشتم خیلی. اگر شما بودند به من می گویند ” چه شما را بیشتر دوست انگل یا 20 ثانیه از این تریلر؟’ من می خواهم بگویم انگل—و من دروغ گفتن به شما.”

چیزی است که وجود دارد مسلما طراوت در مورد کسی که در نشان می دهد که اذعان به “دنیای واقعی” به گسترش سیاست و روش های که در آن زندگی ما تاثیر می گذارد در حالی که بسیاری از بازیگران دیگر اعضای طول تاریخ tiptoed در اطراف مسائل یا به این دلیل که آنها ناآگاه مهم نیست یا عصبی شد که نظرات خود را ممکن است تلقی بحث برانگیز به بینندگان است.

اغلب زمانی که چیزی است که یک زن گفته و یا انجام داده به خصوص در گذشته باعث می شود عناوین وجود دارد غریزه به انکار منحرف و یا رد که می تواند شفاف ریاکارانه است. در حالی که وجود دارد نه لزوما یک تماس برای McSweeney به “به به” و یا عذرخواهی گذشته و نظرات و راه است که مجادلات هستند reactionarily به کار گرفته شده—اغلب به اشتباه وجود دارد با اینحال چیزی قابل تحسین در مورد این واقعیت است که او را توضیح نمی دهد آنها را دور و اجازه می دهد آنها را برای خود صحبت می کنند.

این مصاحبه در یوتیوب سوال که گردش در میان طرفداران هنگامی که McSweeney استخدام شد فیلم برداری شده بود قبل از انتخابات 2016. در آن او گفت که او فکر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود “دروغ گفتن در مورد اینکه نژادپرستانه” توضیح داد که “او گفت: آنچه در این کشور می خواهد به شنیدن. مانند میانه امریکا و گه زیرا او می داند که چگونه او در حال رفتن به دریافت رای می دهند.”

او همچنین insinuated که او ممکن است رای دادن در انتخابات است چرا که او نمی مانند تهمت یا هیلاری کلینتون چیزی او را تایید کرد در روز پنجشنبه همه چیز را یاد پادکست.

“من نمی رای در سال 2016” او گفت:. “بود که من اعتراض هر دو نامزد. که حق من به رای دادن نیست. آن را در مورد امتیاز برای من است. آن را به معنای واقعی کلمه به من اعتراض. من فکر می کنم که من باید اگر من قصد دارم برای رای دادن احساس خوب در مورد کسی که من که کشیدن اهرم ، شما می دانید منظورم چیست ؟ این که چگونه من احساس می کنم. من اصلا خودم محافظه کار است. من اصلا خودم لیبرال. من فقط که هستم. آن را کشف کردن. مردم مانند اما شما که و که حس را ندارد و باعث می شود که در این و شما باید در اینجا. اما آن را مانند هیچ, من فقط می خواهم به احساس احساس من و آن. اگر هر چیزی من خودم رایگان متفکر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>