دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کیسه وزارت امور خارجه watchdog بررسی Pompeo

مستقل ناظر برخاستیم و باز یک تحقیق به وزیر امور خارجه مایک Pompeo. دموکرات ها را محکوم کرده اند اخراج به عنوان بخشی از یک “خطرناک الگوی مصر است.”

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از کار اخراج شده وزارت امور خارجه بازرس کل استیو Linick گفت که او تا به حال از دست رفته اعتماد به نفس در watchdog توانایی به خدمت می کنند.

تهمت نیست به دلیل خود را برای دست دادن اعتماد به نفس اما گفت: در نامه ای دیر جمعه که حذف او موثر خواهد بود در 30 روز.

Linick که منصوب شد بازرس کل در سال 2013 در دولت اوباما است که آخرین در یک سری از دولت مستقل ناظران به مجلس در هفته های اخیر.

قانونگذاران دموکرات به شدت مورد انتقاد قرار Linick را حذف نشان می دهد او ممکن است هدف قرار داده شده است برای باز کردن یک بررسی به وزیر امور خارجه مایک Pompeo.

ادامه مطلب: ما قطره پرونده جنایی علیه ex-مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور مایکل فلین

‘عمل مقابله به مثل”

خانه کمیته امور خارجی رئیس الیوت انگل متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از اقدام برای حفاظت از “یکی از وفادار ترین هواداران است.”

“آقای Linick اخراج در میان این بررسی ها کاملا نشان می دهد که این یک عمل غیر قانونی از اقدامات تلافی جویانه,” او گفت:.

او نداد در جزئیات این ادعا پروب اما یک دموکرات کنگره دستیار ذکر شده توسط آژانس خبری خبرگزاری فرانسه گفت: Linick به دنبال ادعا می کند که Pompeo تا به حال سوء استفاده سیاسی منصوب به انجام وظایف شخصی برای خودش و همسرش.

مجلس نانسی پلوسی گفت: Linick بود که “مجازات برای كارش انجام وظیفه خود برای محافظت از قانون اساسی و امنیت ملی ما.”

او گفت: اخراج مشخص شده یک شتاب “خطرناک تند تند از اقدامات تلافی جویانه” از مغلوب ساختن پیشی جستن.

رشته از اخراج

در اوایل این ماه رئیس جمهور سرنگون کریستی گریم — که منجر به وزارت بهداشت و خدمات انسانی دفتر بازرس کل — پس از شناسایی پزشکی جدی کمبود در بیمارستان برخورد با COVID-19 بيمار.

که به دنبال تهمت را اخراج در آوریل گلن خوب بالا coronavirus watchdog که موظف به نظارت بر دولت کمک مالی پاسخ به این بیماری همه گیر. همچنین در ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن به اطلاع کنگره او شلیک مایکل اتکینسون بازرس کل جامعه اطلاعاتی ایالات متحده کسانی که در راه اندازی در سال گذشته استیضاح پروب به رئیس جمهور.

با توجه به پخش سی ان ان Linick همچنین “کوچک” نقش استیضاح در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

وزارت امور خارجه ایالات متحده گفت: Linick خواهد بود جایگزین استفان Akard مدیر دفتر ماموریت خارجی.

nm/aw (AFP, Reuters, AP)

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>