کتی پری برهنه می شود و نشان می دهد و او حامله بدن در ‘بابونه’ تصویری

کتی پری را راضی نمی شود تا زمانی که شما پوشش او در بابونه! بابونه! بابونه!

روز جمعه پری منتشر شد یک ویدئو جدید برای “بابونه” از آینده او آلبوم استودیویی. در این ویدئو او سرگردان را از طریق جنگل در اثیری لباس سفید—و در نهایت برخی از سنگ سازند و پس از آن یک آبشار که در آن او معمولا لباس های خود و پرتاب آنها را در آب نشان کردن حامله بدن.

در یک Instagram پست در مورد آهنگ پری گفت که او “نوشت: این آهنگ چند سال پیش به عنوان یک تماس به باقی می ماند درست به این دوره شما برای خودتان تعیین کرده اید بدون در نظر گرفتن آنچه که دیگران ممکن است فکر می کنم. به تازگی آن را گرفته است تا به یک معنی جدید برای من در نور از آنچه در تمام دنیا در حال تجربه. هر یک از ما است که در بیش از هفت میلیارد دلار با ما داستان خود را از قدرت و انعطاف پذیری را بگویید.”

به نظر می رسد Perry شده است و با استفاده از موسیقی فیلم به سند بارداری با نامزد اورلاندو بلوم. او برای اولین بار تایید کرد این خبر در اوایل ماه مارس با “هرگز فرسوده سفید” تصویری. در نزدیکی پایان پس از آواز خواندن در لباس شب سفید و یک Midsommar May Queen-مانند لباس پری می ایستد در مشخصات پوشیدن gauzy سفید لغزش آشکار او حامله شکم زیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>