را چشم پوشی کمک نزول مغلوب ساختن پیشی جستن نما نظامی بان?

طرفداران می گویند نیروی دریایی ایالات متحده می تواند در آستانه حکم دوم چشم پوشی به دنبال یک نما از کارکنان به طوری که آنها ممکن است انجام خدمت به کشور خود.

اگر داده بود دومین چالش موفق به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت ترانس پرسنل خدمات پس از آن نازل شد این هفته که نیروی دریایی اعطا کرده است اولین چشم پوشی به همجنسگرا را یک افسر نیروی دریایی.

افسر در اولین, موفق, مورد, نام در اسناد دادگاه به عنوان ستوان Jane Doe خدمت در نیروی دریایی برای 10 سال.

او یکی از یک گروه از ترانس پرسنل خدمات که مجبور شده اند به دنبال چشم پوشی به ادامه انجام شغل خود را پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت رفت و به اثر سال گذشته است.

ترانس پرسنل خدمات گروه حمایت Sparta گفت: روزانه وحش که از آن آگاه بود حدود 15 ترانس پرسنل خدمات که در حال حاضر در روند چشم پوشی. یک سخنگو گفت: این گروه معتقد است “وجود دارد حداقل یک درخواست در یک سطح که در آن تصمیم گیری می شود ساخته شده است. آن را نیز یک نیروی دریایی چشم پوشی.” The Daily Beast رسیده به نیروی دریایی برای نظر.

“اهمیت این پیروزی این است که ما در حال حاضر باید یک سابقه برای کمک به هدایت دیگران چشم پوشی از بسته های در انتظار تایید از خدمات دبیران” اما Shinn جمهور و صندلی of Sparta گفت: روزانه وحش. “هنوز هم وجود دارد بسیاری از باقی مانده گمنام اما امروز ما جشن نیروی دریایی شناخت ارزش بودن قادر به خدمت اصیل در یک فرد درست جنسیتی که بدون شک کمک به این افسر نیروی دریایی بود و حتی رهبر بهتر برای ملوانان.”

“اقدام وزیر نیروی دریایی را تایید کرده است یک درخواست خاص برای معافیت مربوط به خدمات نظامی توسط افراد فراجنسیتی و افراد با جنسيت بیقراری,” سخنگوی نیروی دریایی سرهنگ بریتنی Stephens سی ان ان گفت.

استفن سی ان ان گفت که “این سرویس عضو درخواست چشم پوشی به خدمت خود ترجیح جنسیتی شامل اخذ جنسیتی نشانگر تغییر در (دفاع ثبت نام واجد شرایط بودن سیستم گزارش دهی) و مجاز به رعایت استانداردهای مرتبط با خود را ترجیح جنسیتی مانند لباس و نظافت.”

GLBTQ قانونی طرفداران و مدافعان (خوشحال) و مرکز ملی, لزبین, حقوق (NCLR) تا به حال در زمینه کت و شلوار در ماه مارس از طرف افسر نیروی دریایی که در اعطا شد چشم پوشی. دولت با توجه به فایل پاسخ خود را به کت و شلوار در هفته آینده.

شانون Minter, NCLR قانونی گفت که افسر بود کاهش درخواست مصاحبه و آرزو به ناشناس باقی می ماند.

“او است که به وضوح رها” Minter گفت. “این شده است یک بار از وحشتناک عدم قطعیت و استرس است. نیاز به رفتن را از طریق این فرایند شده است بسیار دشوار. او بسیار رها و امید همه به خوبی می رود, رفتن به جلو. در حال حاضر او فقط می تواند با او کار است.”

Minter گفت که نیروی دریایی تصمیم مشخص و قابل توجهی در حوزه آبخيز. “این اولین بار است که چشم پوشی اعطا می شود, برای اولین بار چشم پوشی در آن بله یا خیر تصمیم گیری رسیده است و همچنین برای اولین بار ترانس خدمات عضو پس از این ممنوعیت در زمان اثر را به یک طرح دعوی در دادگاه به چالش کشیدن برنامه از این ممنوعیت به او و به چالش کشیدن نیاز به رفتن را از طریق روند چشم پوشی” او گفت:. “در پاسخ به نیروی دریایی مسلم خود چشم پوشی.”

آیا این مجموعه سابقه ؟ نگاه کل این ممنوعیت فاقد هر گونه هدف منطق و مشروعیت

نتیجه مثبت “قطعا بر بی خردی این ممنوعیت” Minter اضافه شده است. “آن را نمی کند مجموعه ای الزام آور حقوقی سابقه اما این مجموعه عملا عملی سابقه. وجود دارد هیچ هدف خدمت نیاز به خدمات عضو است که مناسب و برابر برای خدمت به رفتن را از طریق این ورزش داشتن به دنبال مجوز خاص به مانند هر کس دیگری در ارتش و همچنان به خدمت می کنند. آیا این مجموعه سابقه ؟ نگاه کل این ممنوعیت فاقد هر گونه هدف منطق و مشروعیت.”

یک سال 2016 رند مطالعه به این نتیجه رسیدند که وجود دارد “کم و یا هیچ تاثیری بر واحد انسجام اثربخشی عملیاتی و یا آمادگی” در کشورهایی که اجازه باز نما خدمات.

ارتش ایالات متحده تا به حال نشان داد معیارهای برآورده شود یا نه در روند چشم پوشی گفت: Minter. با توجه به اینکه ترانس اعضای خدمات در حال حاضر ثابت خود را به عنوان مناسب و قادر به خود را غیر ترانس همتایان چرا که آنها در حال حاضر در خدمت آن به نظر می رسید “غیر ممکن است به تصور یک دلیل مشروع برای انکار پوشی,” او اضافه شده است.

“قابل توجه است که چشم پوشی از درخواست شد که پس از عمل در اینجا آورده بود توسط کسی که تا به حال به شکایت آنها را به یک طرح دعوی در دادگاه برای محافظت از خودش را به عنوان او تحت این فرایند” Minter اشاره کرد. این که آیا آن را به دیگر مصوبات است که بخشی از یک طرح دعوی در دادگاه است و هنوز معلوم نیست.

“این پیروزی را فراهم می کند با روشنایی ضعیف تابیدن از امید, اما هنوز هم وجود دارد مقدار کار را انجام دهد.”

وضعیت رو به نما پرسنل خدمات بسیار پیچیده و وابسته به متفاوت شرایط شخصی—به عنوان ستوان جین سازمان حفاظت محیط زیست را مورد نشان می دهد.

ماه گذشته Sparta گفت: روزانه وحش که 1,600 مردم همه با تشخيص جنسيت بیقراری برمیگردد تهمت را ممنوع کرده بود بیا از زمانی که رئیس جمهور اوباما لغو ممنوعیت ترانس خدمات در سال 2016 و پس از آن “پدربزرگ” به نیروهای مسلح و قادر به خدمت آشکارا.

دوم بسیار بزرگتر از ترانس خدمت به مردم است و غیر معاف از ممنوعیت داشتن دریافت نکرده تشخيص جنسيت بیقراری قبل از سیاست رفت به محل. (ستوان جین سازمان حفاظت محیط زیست دریافت کرد او در ژوئن 2019 دو ماه پس از ممنوعیت رفت و به اثر.) آنها مجبور شده اند به خدمت در جنس خود اختصاص داده در هنگام تولد و قادر به دسترسی به مراقبت های پزشکی و یا دریافت جنسیتی تایید عمل جراحی است.

بری فرهم یک Sparta سخنگو گفت: این خدمات بودند “پنهان کردن خود را در حال تغییر جنسیت به دلیل محیط زیست هستند. آنها باید به خدمت در سایه”.

اسپارت گفت: این گروه از اعداد در هر نقطه بین 2000 و 13,000 نیروهای نظامی است. دقیق تر شکل غیر ممکن است به استنباط از آنجا که وزارت دفاع نگه نمی داده است.

این 15 نفر به دنبال چشم پوشی آمده از این گروه است. اگر آنها موفق به این معنی که آنها معاف از تحریم و ادامه می توانید در حرفه خود. آن را نیز فراهم می کند یک راه برای آنها را برای دریافت مراقبت های پزشکی و انتقال درون نظامی است.

“بسیاری وجود دارد میهنی مردم—هر دو در حال حاضر در حال خدمت و کسانی که مایل به خدمت—که شده اند در انتظار برای دیدن چگونه این روند آشکار در پس یک احتمال واقعی وجود دارد ترخيص یا کامل نوار به نام نویسی و راه اندازی” Shinn گفت. “این پیروزی را فراهم می کند با روشنایی ضعیف تابیدن از امید, اما هنوز هم وجود دارد مقدار کار را به انجام به عنوان ما همچنان به فشار برای باز کردن ترانس است.”

پیروزی برای ترانس افسر نیروی دریایی نمی کند بلافاصله ارائه مغلوب ساختن پیشی جستن بان تهی, اما آن را ارائه قابل توجهی بارقه امید برای کسانی که به دنبال چشم پوشی و دیگر trans خدمات اعضا خدمت در گنجه و یا کسانی که مایل به پیوستن به نیروهای مسلح که برنامه های کاربردی در حال منجمد به دلیل ممنوعیت.

“این چشم پوشی تصویب باطل نیست و یا به چالش کشیدن ممنوعیت” گفت: Shinn. “اما آن را نشانی از برش در برابر این استدلال که ترانس خدمات اعضا تاثیر منفی روحیه همبستگی و یا ماموریت یا که ما به نوعی نه خدمت. ما همچنان به خدمت در هر روز انجام ماموریت و ارائه ارزش در هر شاخه از سپاه تفنگداران دریایی به فضا زور و هر کس در بین خود و در هر عمده نصب و راه اندازی از جمله در حال حاضر-مستقر ترانس خدمات اعضا در راه آسیب است.”

این چشم پوشی جلوه دیگری از سیاست های تبعیض آمیز. هر سرویس دیگر عضو که نیاز به نوعی از مراقبت های پزشکی آن را دریافت

اولین موفقیت آمیز چشم پوشی می تواند “شکستن logjam,” Minter گفت: تشویق و اعطای دیگر چشم پوشی حتی اگر تمامی مراحل به نظر می رسد پوچ و غیر ضروری است.

“تنها دلیل trans پرسنل خدمات باید به دنبال چشم پوشی است چرا که رئیس جمهور تهمت دستور ممنوعیت اطلاعرسانی از خدمات نظامی حتی اگر بودن ترانس بدون تحمل در فرد تناسب اندام برای خدمت” Minter گفت. “این چشم پوشی جلوه دیگری از این سیاست های تبعیض آمیز. هر سرویس دیگر عضو که نیاز به نوعی از مراقبت های پزشکی آن را دریافت. تنها در صورتی که صدمه و یا مراقبت و جلوگیری از در ادامه خدمت آنها ندارند. لایه بندی در بالای آن یک قانون است که ممنوعیت افرادی که نیاز به انتقال مربوط به مراقبت در خدمت هیچ هدف. آن را فقط شامل ترانس افرادی که کاملا مناسب به خدمت می کنند.”

“ما قطعا خواهد شد بیش از تمایل به نشان دادن هر گونه دیگر trans خدمات اعضا به دنبال چشم پوشی” Minter گفت. “من امیدوارم که دیگران به ما برای این منظور است. این بسیار مهم است که آنها را نمایندگی و برخی از حفاظت به عنوان آنها را از طریق این روند تبعیض آمیز.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>