رئیس جمهور اشرف غنی و رقیب عبدالله عبدالله در رسیدن به قدرت های مقابله

رئیس جمهور افغانستان اشرف غنی و رقیب خود عبدالله عبدالله توافق کرده اند برای به اشتراک گذاشتن قدرت ریاست جمهوری. تصمیم به پایان می رسد ماه از عدم قطعیت است که تا به حال شامل دو مراسم تحلیف.

رئیس جمهور اشرف غنی و رقیب خود در این کشور را مورد مناقشه انتخابات ریاست جمهوری عبدالله عبدالله به یک قدرت هسته ای در روز یکشنبه است که به ارمغان می آورد پایان دادن به ماه ها بن بست سیاسی در این جنگ زده کشور خاورمیانه است.

عبدالله ثابت به سر تا روند صلح با طالبان در افغانستان منجر خواهد شد و افغانستان به عنوان رئیس جمهور.

توافق نهایی شد بعد از ظهر یکشنبه با هر دو طرف توافق که نظارت چند وزارتخانه کلیدی به گفته صدیق صدیقی سخنگوی غنی.

“دکتر عبدالله منجر به آشتی ملی کمیسیون و اعضای تیم خود را شامل خواهد شد و در کابینه” او در توییتر نوشت.

ادامه مطلب: افغانستان بی پایان سیاسی بی نظمی imperils طالبان معامله

غنی و عبدالله هر دو مدعی پیروزی پس از سپتامبر گذشته ریاست جمهوری انتخابات. غنی اعلام رسمی برنده اما انتخابات شدند دنده های پی در پی تاخیر و ادعای رای تقلب گفت: این کشور به شکایت های انتخاباتی کمیسیون.

در ماه مارس و مردان برگزار موازی مراسم تحلیف ریاست جمهوری در داخل این اساس از کابل در کاخ ریاست جمهوری. در مبارزه پیچیده بود تلاش برای رسیدن به یک توافق صلح میان طالبان و آمریکا به معنای پایان 19 سال از جنگ افغانستان.

kp/aw (یمن)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>