بلومبرگ ساده اطلاعات کشف دسترسی و یکپارچه سازی

بلومبرگ اعلام کرد که امروز آن را منتشر کرده است ارتقاء عمده به شرکت اکسس پوینت شرکت آماده به استفاده از اطلاعات سایت با جدید سلف سرویس بازار است که سبب اطلاعات مجوز مشتریان به راحتی کشف دسترسی و بلافاصله با استفاده از با کیفیت بالا, بازار پیشرو محتوا از هر دو بلومبرگ و اشخاص ثالث.

مقابل دفتر در حال حاضر بیشتر اطلاعات محور از همیشه به عنوان شرکت های مالی اتخاذ فن آوری های جدید در هوش مصنوعی یادگیری ماشین و اتوماسیون. این فن آوری نیاز به مقادیر عظیمی از داده های پیچیده و شرکت ها به دنبال راه ساده تر برای پیدا کردن دسترسی و یکپارچه سازی آن داده است. در خصوص quants و محققان نیاز به نرم افزار-آماده داده است که بلافاصله قابل استفاده بدون “کشمکش”.

در پاسخ به نیازهای مشتریان ما بلومبرگ به روز رسانی سازمانی نقطه دسترسی با چندین ویژگی جدید از جمله:

  • اطلاعات بازار: a self-سرویس راه برای دسترسی به داده ها مجوز محتوا برای خرید کلیک کنید, قابلیت
  • مجموعه خالق: یک ابزار برای کسب و کار تحلیلگران و توسعه دهندگان به راحتی تولید و به اشتراک سفارشی كارآمدي مجموعه داده

داده های جدید بازار روند کشف و دسترسی به اطلاعات با توانمند سازی مشتریان به سرعت پیدا کردن اطلاعات آنها نیاز دارند و خرید آن را به طور مستقیم. مجموعه خالق اجازه می دهد تا به کاربران برای سفارشی کردن داده ها را دریافت می کنند از طریق شرکت نقطه دسترسی است. هر دو به طور قابل توجهی سرعت بخشیدن به زمان استفاده کنید. این سرویس همچنین دارای آسان به استفاده از Web API و ابر-آماده برای حداکثر قابلیت دسترسی و همچنین یکپارچه سازی آسان بدون توجه به آنچه مشتری استراتژی تکنولوژی.

به عنوان محیط کاری تکامل می یابد بلومبرگ در ادامه به سرمایه گذاری در دادن مشتریان ما بدون درز دیجیتال تجربه آید به اطلاعات گفت:” جرارد فرانسیس جهانی سر از اطلاعات سازمانی در بلومبرگ. “پیشرفت به شرکت اکسس پوینت به طور چشمگیری ساده اطلاعات کشف و اکتساب را قادر می سازد مشتریان به ادغام داده ها را به برنامه های کاربردی خود را قرار داده و بلافاصله از آن استفاده کنید.”

“به خصوص در حال حاضر که بسیاری از متخصصان در حال کار از خانه بسیار مهم است برای شرکت های مالی به کاهش تعداد فرآیندهای دستی آنها با استفاده از به مصرف داده” گفت: Brian Doherty رئیس اطلاعات مجوز در بلومبرگ. “آخرین Enterprise Access Point ارتقاء قرار دادن کنترل به طور مستقیم در کاربران دست و اجازه می دهد آنها را به سازنده تر در هر محیطی که آنها در حال کار است.”

شرکت نقطه دسترسی است یک پلت فرم مبتنی بر وب برای مشتریان به راحتی کشف و عمل به بلومبرگ داده محصولات. این می تواند مورد استفاده قرار گیرد به فهرست مجموعه, بررسی فراداده, دانلود و تست نمونه مجموعه قبل از کسب و بلافاصله آنها را به استفاده از در داخل سازمان است. آن را فراهم می کند دسترسی به بلومبرگ یکی از داده های ارائه شده از جمله استاندارد مرجع قانونی قیمت گذاری و داده های کمی. شرکت Access Point راه اندازی شد در سال 2018 و 2019 شد و گسترش یافت و جایگزین می دهد. برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد شرکت نقطه دسترسی مراجعه کنید: https://www.bloomberg.com/eap

در مورد بلومبرگ
بلومبرگ جهانی کسب و کار و مالی اطلاعات و اخبار رهبر می دهد با نفوذ تصمیم گیرندگان مهم edge با اتصال آنها به شبکه پویا از اطلاعات مردم و ایده ها. این شرکت قدرت – ارائه اطلاعات اخبار و تحلیل ها از طریق فن آوری های نوآورانه به سرعت و با دقت است – در هسته بلومبرگ ترمینال. بلومبرگ شرکت راه حل های ساخت این شرکت را قدرت هسته ای: اعمال نفوذ تکنولوژی به مشتریان اجازه می دهد برای دسترسی به, ادغام, توزیع و مدیریت داده ها و اطلاعات در سراسر سازمان بیشتر کارآمد و موثر است. برای اطلاعات بیشتر www.bloomberg.com و یا درخواست یک نسخه ی نمایشی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>