در اینجا چگونه به مدفوع در طول یک بیماری همه گیر

من در مورد شما نمی دانم اما من روال بوده است مختل شود. به نظر می رسد همه چیز خاموش است حتی چیزهایی که ما به طور معمول نمی صحبت کردن در مورد. ما شده ایم صرف زمان بیشتری را در داخل خانه ورزش, کمتر خوردن متفاوت نوشیدن بیشتر و همه این چیزها را تغییر و تحت تاثیر قرار راه بدن ما کار می کنند و چگونه ما در نهایت احساس. مدفوع خنده دار آن را به عنوان یک شاخص بزرگ برای چگونه بدن ما انجام می دهند. پس خیلی اتحادش را تغییر در زندگی ما شاید خود برنامه و یا فرکانس کاملا خاموش است. من واقعا نمی خواهید به شنیدن در مورد آن. اما از آنجا که شما تنها نیستید که روال ممکن است مختل ما گرد کرده ام تا برخی از محصولات برای کمک به شما همه چیز در مسیر بازگشت.

برای غذا خوردن سالم

OXO سالاد عنکبوتی که تار میتند

رژیم غذایی من قطعا تغییر کرده است. حتی اگر من پخت و پز بیشتر و غذا خوردن کمتر خوردن سبزیجات و سالاد نیست هنجار. توصیه میکنم این سالاد عنکبوتی که تار میتند. آن را بزرگ برای تمیز کردن کاهو است که حداقل های مورد علاقه من, آشپزخانه, وظیفه و یا تمیز کردن تمام سبزیجات خود را. به علاوه آن را سرگرم کننده برای استفاده تا شاید آن شما را تشویق به خوردن بیشتر سبزی.

برای نوشیدن (کمی) کمتر

من برای یک, شده است نوشیدن بیش از حد در طول تمام این. این Coravin به من کمک کرد از بسیاری از آنجا که شما دیگر نیاز به باز کردن کل بطری شراب. در حال حاضر شما فقط می توانید یک لیوان (یا دو) بدون احساس تحت فشار به پایان بطری کردن. نوشیدن کمتر باید به شما کمک کند از یک بیت.

برای ورزش بیشتر

شاید شما به اندازه کافی ورزش. حتی راه رفتن مهم است. ما به گرد ما مورد علاقه در صفحه اصلی تجهیزات سالن های بدنسازی و TRX یک محل عالی برای شروع است. این همه چیز شما نیاز به تمرینات وزن بدن به علاوه وجود یک برنامه است که به شما نشان دهد چگونه به استفاده از آن. بهترین از همه, آن را آسان به راه اندازی و خراب.

برای دل و روده خود

NewRythm پروبیوتیک ها

من هرگز شخصا با استفاده از پروبیوتیک ها, اما من می دانم بسیاری از مردم که آنها را قسم می خورم. نه تنها آن را در روال خود را بیشتر…منظم… همچنین شما را سالمتر و شما تعجب که چرا شما نیست, مصرف پروبیوتیک ها در حال حاضر.

برای در حمام

Squatty اسان

معلوم ما قرار بود برای چمباتمه زدن و نشستن در توالت ما مثل حالت عادی که بزرگ نیست. این Squatty اسان تنظیم وضعیت خود را در توالت برای “بهینه بین بردن.”

Scouted بی وقفه تلاش می کند تا محصولات جدید و اسهال اینترنت به توصیه بهترین چیز برای ارتقاء زندگی خود را – بنابراین شما لازم نیست که. هر آنچه که شما دنبال آن هستید ما رو شما پوشش داده شده است.

Scouted انتخاب محصولات به طور مستقل و قیمت ها منعکس کننده آنچه در دسترس بود در زمان انتشار. ثبت نام برای خبرنامه ما برای حتی بیشتر توصیه. فراموش نکنید که برای بررسی از ما کوپن سایت برای پیدا کردن پوشاک معاملات از L. L. Bean, Lands’ End, فاصله, و بیشتر. اگر شما خرید چیزی از پست های ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون کوچک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>