RHCB به انتشار اولین تصویر کتاب توسط Emme Muñiz دختر جنیفر لوپز و مارک آنتونی

تاج کتاب برای خوانندگان جوان خواهد شد انتشار اولین تصویر کتاب از Emme Muñiz12 هنرمند و دختر جنیفر لوپز و مارک آنتونیبا عنوان خداوند به من کمککرد توسط امیلی ادیسون, معاون رئیس جمهور, & ناشر تاج کتاب برای خوانندگان جوان. این کتاب خواهد شد به طور همزمان به زبان انگلیسی و اسپانیایی در تاریخ 29 سپتامبر سال 2020 با اولین چاپ از 100 ، 000 نسخه. ایستون به دست آورد جهانی حقوق از برد Leavell در UTA و ویرایش این پروژه است.

با الهام از Muñiz خود نماز روزانه این شیرین و اطمینان بخش کتاب عکس پیاده روی خوانندگان از طریق عادی لحظاتی که Emme خدا می پرسد برای کمک به برخی از کوچک مانند بیدار شدن برای مدرسه و یا همراه شدن با یک خواهر و برادر و دیگران بزرگ مانند کمک به صرفه جویی در این سیاره و همه موجودات آن است. با تصاویر از برندا Figureroaخداوند به من کمک کند این است که یک داستان الهام بخش است که سهام روزمره قدرت تمرکز حواس از طریق نماز.

Emme Muñiz الهام گرفته شده بود برای نوشتن این کتاب با تجربه خود را با نماز. از نگرانی برای در معرض خطر و تهدید حیات وحش مانند تنبل او شروع به دعا به خدا برای کمک.

Muñiz می گوید: “در مدرسه یاد گرفتم در مورد تنبل و چگونه آنها رو به انقراض بنابراین من شروع به دعا برای آنها در من شبانه نماز. من نوشت: این کتاب برای کمک به جمع آوری پول برای نجات تنبل در حالی که همچنین آموزش کودکان دیگر چگونه ما می توانیم دعا و درخواست کمک به دو چیز است که من یک مقدار زیادی از راحتی.”

علاوه بر این در حال حاضر تبدیل شدن به یک نویسنده منتشر شده Muñiz نیز یک خواننده که اخیرا انجام شده با مادرش جنیفر لوپز در سال 2020 Super Bowl LIV حاصل کار دو تیم نشان می دهد علاوه بر انجام “بی حد و حصر” با لوپز در طول سال 2019 “تمام من” تور کنسرت. او به طور منظم به نظر می رسد در رسانه های اجتماعی پست همراه با برادر دوقلو حداکثر.

“ما هیجان زده به کار با Emme در این کتاب تصویر می گوید:” ایستون “هنگامی که ما برای اولین بار ملاقات نمود من خیلی الهام صمیمی او تمایل برای به اشتراک گذاشتن مثبت و حس آرامش که روزانه نماز را به زندگی خود را با دیگر کودکان و خانواده های آنان است.”

Emme Muñiz یک سرگرم خلاق و با نشاط 12 ساله. او لذت می برد آواز متقابل کشور در حال اجرا و تمام اشکال هنر است و اختصاص حفاظت از تنبل و حیات وحش است. Emme دختر جنیفر لوپز و مارک آنتونی و دوست دارد به صرف زمان با دوستان و خانواده به خصوص سگ او ، شور و شوق او را برای نماز آغاز شد زمانی که او 5 ساله بود. این یکی از Emme رویاهای به اشتراک گذاری با جهان است.

برندا فیگوئروا متولد شد در السالوادور که در آن خلاقیت خود را پرورش شد توسط چشم انداز زیبا, بازی با برادر و کتاب. او در حال حاضر زندگی در مادرید و در حال کار بر روی چندین پروژه های هیجان انگیز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>