دیزنی لند شانگهای بازگشایی دروازه های خود را

شانگهای دیزنی توچال پارک دیزنی لند شانگهای دوباره دروازه خود, استقبال از مهمانان در تمام سنین بازگشت و دعوت آنها را به دوست داشتن زیبایی و گرمای بهار و تجربه خود را یک بار دیگر در سحر و جادو از دیزنی.

قبل از پارک دروازه شد رسما بازگشایی شد, با دکوراسیون بهار بر روی صفحه نمایش کامل دیزنی لند شانگهای میزبان ویژه بازگشایی, مراسم, علیه, رنگارنگ, زمینه یاد “گل مینی.” اعضای بازیگران از هر مضمون زمین در دیزنی لند شانگهای و دعوت طرفداران دیزنی و مهمانان پیوست و بیش از 30 شخصیت های دیزنی از جمله میکی موس, دافی و دوستان مارول سوپر قهرمانان, شاهزاده خانم دیزنی و بسیاری دیگر.

“پس از بازگشایی Disneytown مایل ستاره پارک و شانگهای هتل دیزنی لند در اوایل ماه مارس ما شده اند عمیقا نقل مکان کرد و با تشویق از مهمانان ما و طرفداران دیزنی” گفت: جو Schott, رئيس جمهور و مدیر کل شانگهای دیزنی توچال. “امروز ما بسیار خوشحال به بازگشایی دیزنی لند شانگهای با تشکر از تلاش های بی دریغ از ما اعضای بازیگران و جامعه ما است. امروز جشن یاد می شود و با شادی به ما مشتاقانه منتظر استقبال از مهمانان ما به این مکان شاد.”

شخصیت های دیزنی ساخته شده تعجب حضور در بالای پورتال ورود به عنوان مهمان وارد پارک تکان دادن آگهی های رنگارنگ به استقبال مهمانان به دیزنی لند شانگهای.

اعضای بازیگران, پوشیدن خود را رنگ روشن لباس, صف میکی خیابان درود مهمان به عنوان آنها را از طریق ورود به پورتال به دنیای فانتزی و سحر و جادو دوباره.

شانگهای دیزنی توچال کار کرده است به طور منظم با دولت های محلی در بازگشایی طرح دیزنی لند شانگهای. در طول این اولیه بازگشایی فاز, پارک نهاد اقدامات جدید و روش از جمله باز کردن با محدود کردن حضور و غیاب و مورد نیاز پیشرفته فروش بلیط و رزرو; انطباق اجتماعی فاصله در صف رستوران ها سوار وسایل نقلیه و امکانات دیگر در سراسر پارک و اجرای افزایش تمیز کردن و مایع.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>