Coronavirus معنی Millennials بیشتر در پیچ تر از همیشه

در نزدیک به هشت سال از من برای اولین بار شرح داده شده millennials به عنوان “پیچ نسل” همه چیز فقط بدتر برای کسانی که متولد شده بین سال های 1982 و 2000—و coronavirus است که در حال حاضر شتاب که اسلاید.

در میان همه گیر millennials دو بار به عنوان به احتمال زیاد به بیمه به عنوان Boomers (PDF). با وجود برتر آموزشی اعتبار وای بر میانگین درآمد دستمزد است که 20 درصد کمتر از آنچه متولدین ساخته شده در همان سن است. وای به مراتب کمتر احتمال دارد به خانه های خود از افراد متعلق به نسل بودند و کسانی که millennials با خانه های به مراتب بیشتر احتمال دارد که پدر و مادر ثروتمند.

سالمندان ممکن است دچار خطر بسیار بالاتر از این ویروس اما از نقطه نظر اقتصادی این millennials شدن پیچ بیشتر است. در یک گزارش جدید داده برای پیشرفت در بر داشت که متناوب 52 درصد از افراد زیر سن 45 از دست داده اند کار قرار داده شده است در مرخصی و یا به حال خود ساعت کاهش می یابد با توجه به همه گیر در مقایسه با 26 درصد از مردم بیش از سن 45.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>