ŠKODA AUTO تولید می فرستد صفر زباله به محل دفن زباله ها پس از شروع سال

  • دولت از هنر و امکانات تولید را فعال و کارآمد و منابع پسند تولید
  • ŠKODA AUTO تحکیم اقدامات لازم برای بهینه سازی اثرات زیست محیطی آن وسایل نقلیه در آن ‘GreenFuture’ استراتژی
  • گیاهان مصرف انرژی برای خودرو و جزء تولید خواهد CO2-خنثی توسط نیمه دوم این دهه

ŠKODA AUTO است که به طور مداوم بهینه سازی اثرات زیست محیطی آن اتومبیل – از استخراج مواد خام مورد نیاز برای پایان چرخه زندگی خود را. در حال حاضر تولید کننده گرفته شده مهم دیگر جهش رو به جلو: پس از شروع سال 2020 ŠKODA اتحاد بازیافت تمام زباله های تولید شده در طول ساخت و معمولا دفع در محل دفن زباله یا مادی و یا حرارتی.

مایکل Oeljeklaus, ŠKODA AUTO عضو هیئت مدیره برای تولید و تدارکات با تاکید گفت: به عنوان یک تولید کننده خودرو ما خاص مسئولیت تنظیم یک مثال خوب از نظر پایداری. بر این اساس ما به طور مداوم اجرای ما GreenFuture’ استراتژی و درباره نقطه عطف بعدی در GreenFactory’ زیر بخش: ما در حال حاضر بازیافت 100 درصد از کل زباله های تولید شده در تولید خودرو. این یک گام مهم به سوی حتی بیشتر از همه با استقبال از تلاش های بازیافت و یک تعهد روشن به تقویت دایره اقتصاد است.”

این شرکت همچنین به دنبال یک دوستدار محیط زیست با رویکرد دفع زباله حتی اگر روش های معمولی خواهد بود مقرون به صرفه تر. به نام فقط یک مثال خودروساز بازیابی مواد متعدد با کیفیت بالا و قطعات پلاستیکی از بازیافت زباله. هر زمان که زباله های بازیافت حرارتی, ŠKODA تضمین می کند که انرژی آزاد شده در طی احتراق استفاده می شود برای تولید الکتریسیته یا گرما.

ŠKODA AUTO معتقد است که در پیچیده بازیافت اقدامات و همکاری با موسسه دایره اقتصاد است. در خصوص این ماشین تولید کننده است که با تمرکز بر اجتناب از تولید هر گونه زباله از ابتدا.

جدید paint shop در ملدا بلسلو گیاه به عنوان مثال با استفاده از حدود 210 گرم کمتر حلال در هر خودرو و نیاز به 17 درصد کمتر روشن کت از سیستم های متعارف. علاوه بر این هیچ رنگ لجن تجمع به عنوان ضایعات محصول و اگزوز جدید آلودگی هوا سیستم را کاهش می دهد مقدار از رنگ باقی مانده ایجاد شده در بدنه خودرو توسط بیش از 2 کیلوگرم است. ماشین تولید کننده است و نه ارسال آن زباله به محل دفن زباله پس از بازگشت در سال 2016 و به جای آن تا به حال این نوع از زباله سوزانده. در سال 2018 این شرکت شروع به پردازش انواع مختلفی از لجن مانده در همان راه بیش از حد. از آغاز سال 2020 ŠKODA نیز متوقف شد و با استفاده از سایت دفن زباله به صورت تجاری خود را هدر ندهید.

این ŠKODA آکادمی است که به همان اندازه متعهد به حفاظت از محیط زیست و استفاده مسئولانه از منابع طبیعی: این C6000 نازک مورد استفاده در آموزش های فنی می توان با استفاده از روش تقطير ساده اجازه می دهد 90 درصد از آن را به توان مورد استفاده مجدد قرار.

ŠKODA ترکیبی از آن فعالیت های زیست محیطی در GreenFuture’ استراتژی است که بر اساس سه رکن: ‘GreenProduct’ معاملات با توسعه وسایل نقلیه است که به عنوان دوستدار محیط زیست به عنوان امکان پذیر است – از نظر مصرف سوخت و همچنین مواد مورد استفاده و خود را recyclability. با ‘GreenRetail’ تولید کننده ترویج دوستدار محیط زیست عملیات در آن نمایندگی و کارگاه های آموزشی.

‘GreenFactory’ְ گرد هم می آورد تمام فعالیت های است که کمک به حفظ منابع در تولید است. شاخص های کلیدی عملکرد مانند انرژی و مصرف آب یا مقدار زباله تولید شده در هر خودرو را دقیقا تحت نظارت و به طور مداوم بیشتر بهینه سازی شده است. همین امر به تولید گازهای گلخانه ای CO2 و socalled ترکیبات آلی فرار (VOCs) تولید می شوند که هنگامی که ماشین بدن نقاشی شده, به عنوان مثال.

چک, ماشین, تولید کننده تنظیم شده است به طور مداوم دنبال این دوره در طول سال های آینده: با نیمه دوم این دهه گیاهان مصرف انرژی برای خودرو و جزء تولید خواهد CO2-خنثی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>