جان الیور نشان می دهد ‘محکم’ شواهد علیه بهداشت ، ریچارد بورر که ریخته سهام پس از Coronavirus جلسه

یکشنبه شب پس از به طور خلاصه لمس کردن در immunologist ریک روشن است whistleblower شهادت در مقابل کنگره متهم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از نادیده گرفتن هشدارهای خود درباره رمان coronavirus و عدم آمادگی در هفته گذشته امشب میزبان John Oliver پنجه “یک رسوایی بزرگ دم در واشنگتن”: مورد عجیب بهداشت ، ریچارد با مته سوراخ کردن (R-NC) رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا.

این هفته دیابت با مته سوراخ کردن مجبور شد به مرحله پایین به عنوان هوش کمیته صندلی در میان FBI کاوشگر خود را به سهام معاملات—مصادره تلفن همراه خود را در روند.

“این درست است: اف بی آی کشف و ضبط با مته سوراخ کردن تلفن همراه در سوء ظن است که او ممکن است با استفاده از اطلاعات غیر عمومی از coronavirus جلسات به تخلیه سهام جلوتر از بازار سقوط” الیور توضیح داد. “جزئیات نیست در اینجا نگاهی به خصوص خوب برای او.”

یک روز پس از فوریه توجیهی جایی که با مته سوراخ کردن و دیگر اعضای کمیته اطلاعات مجلس سنا در جریان شدند پتانسیل تاثیر COVID-19 در اقتصاد بورر به فروش می رسد $1.7 میلیون سهام که شامل سهام در سفر و هتل و صنایع.

“این است که بسیار محکم. تنها راهی که می توانست هر shadier است اگر با مته سوراخ کردن و سپس خرید یک تن از سهام واقعی coronavirus” شوخی Oliver.

اگر که نیست به اندازه کافی با مته سوراخ کردن برادر در قانون جرالد Fauth به فروش می رسد بین $97,000 و $280,000 در سهام در همان روز او—و خصوصی ضبط ظهور در اواخر ماه فوریه از سوی دیگر ، با مته سوراخ کردن هشدار یک گروه از مدیران کسب و کار که COVID-19 را وخیم تاثیر در کشور است.

“در حال حاضر با مته سوراخ کردن قاطعانه معتقد است که او هیچ کار اشتباهی اینجا پایگاه فروش خود را تنها در گزارش های خبری در آن زمان است. و شما می دانید چه ؟ مطمئن گفت:” الیور. “اما چیزهایی وجود دارد در بورر گذشته که ذاتا مشکوک. برای یک چیز وجود دارد و موقعیت خود را در بازار سهام, عمل, که منع اعضای کنگره از تجارت غیر-اطلاعات عمومی که آنها یاد بگیرند در کار است. با مته سوراخ کردن یکی از تنها سه سناتور به رای که در برابر قانون.”

وی افزود: “بنابراین به نظر می رسد با مته سوراخ کردن پیدا کرده است خود را در یک وضعیت که بر خلاف که دولت فدرال: او اطلاعات در مورد کوروناویروس اولیه وجود دارد مقدار زیادی از سوالات در مورد آنچه که او با آن و در حال حاضر او است که اگر من ممکن است نقل قول شهادت بسیار خسته بهداشت عمومی رسمی ‘در اعماق گه.'”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>