مورد عجیب de Blasio را ناپدید بیماری کارآگاهان

“زمان و مقامات دولت سابق گفت: جنگ” را با خود بالا مقام بهداشتی ناشی از رهبر “آشکار بی اعتمادی از کارشناسان و نارضایتی خود را با سلامت عمومی توصیه هایی که اغلب بر اساس تجزیه و تحلیل علمی ناقص و در زمان ناقص اطلاعات” در حالی که رهبر “جوایز یقین قاطعیت و صراحت.”

یادآوری شما از هر کسی ؟

در واقع شهر نیویورک شهردار به عنوان شرح داده شده در نیویورک تایمز‘ داستان او را دیدم ‘اثبات’ تعطیلی خواهد محدود کردن ویروس. در حال حاضر او را د Blasio اعتماد. جزئیات مقاله چگونه, بیل د Blasio هل دور این شهرستان در بخش بهداشت و درمان—با بیش از یک قرن در نظر گرفته بسیار تجربه در ردیابی و سرکوب از شیوع آنفولانزای اسپانیایی به HIV/AIDS به ابولا—و آن کمیسر Oxiris Barbot—او می خواهم ستود شدید پیش از آن در همه گیر اما در روز جمعه گفت: او تا به حال حتی گفته شده در روز—و تعویض در این شهر بیمارستان های عمومی سیستم اجرا شده توسط Mitchell کاتز گفت که شهردار چه او می خواست به شنیدن در مورد چگونگی وجود ندارد نیاز به بسته همه چیز را و حتی استدلال در ماه مارس که گله ایمنی مقابله با ویروس ها برای ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>