اتحادیه اروپا گردشگری نقاط داغ اصرار آلمانی ها به نگه داشتن برنامه های تعطیلات

آلمان دیپلمات ارشد Heiko Maas برگزار خواهد شد مدیترانه خود را به همتایان به بحث در مورد برنامه ریزی برای تابستان فصل گردشگری. کشورهایی مانند یونان و کرواسی را اب و هوای نسبتا همه گیر هست.

وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas ویدیو کنفرانس با چند تن از همتایان خود در سراسر اتحادیه اروپا روز دوشنبه برای بحث در مورد تلاش برای بازگشایی مرزها و راه اندازی مجدد اقتصاد گردشگری. سفر و گردشگری حساب برای بخش عمده ای از تولید ناخالص داخلی در کشورهای عضو مانند ایتالیا و کرواسی و اسپانیا و یونان است. Maas هنوز زده محتاط توجه داشته باشید پس از مذاکرات.

تحت برنامه های جدید مرزی جنبش خواهد بود ابقاء در فاز بر اساس coronavirus نرخ انتقال و هماهنگ کشورهای عضو اتحادیه اروپا.

“این بسیار مهم خواهد بود تا اطمینان حاصل شود که شهروندان ما فقط نمی تواند آزادانه در اروپا, اما همچنین می تواند با خیال راحت بازگشت به خانه” وزیران گفت: در یک بیانیه مشترک.

Maas گفت که امیدوار به آسانسور آلمان پتو سفر بان کی مون پس از این زمان یکی منقضی می شود در ژوئن 14 و به جای ارائه راهنمایی برای کشور است. اما او هنوز هم زده محتاط توجه داشته باشید پس از مذاکرات.

“ما نباید بیش از حد هیجان زده در مورد امکان بازگشت سریع به ‘کسب و کار به طور معمول” او گفت:. “ما می خواهیم به تعطیلات تابستانی امکان پذیر است اما تنها تحت مسئول شرایط. همین دلیل است که از آن خواهد شد لازم به مردم بگویید که بسیار واضح است که وجود خواهد داشت محدودیت در همه جا — در سواحل, در رستوران ها و در مراکز شهرستان.”

یونانی وزیر خارجه نیکوس Dendias بود به خصوص اعتماد به نفس را در کشور خود توانایی ارائه امن نقطه تعطیلات تابستان در نظرات به روزنامه آلمانی گروه Redaktions Netzwerk آلمانو مشتاق بود به اصرار گردشگران آلمانی به انصراف از برنامه های خود را.

“هدف این است که دوباره رایگان و بی خطر سفر در داخل اتحادیه اروپا,” او گفت:.

یونان به عنوان یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا حداقل تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس تا حدودی به دلیل بسیار سخت و خیلی زود مستند. در یک کشور از 10.5 میلیون نفر وجود دارد که باید 2,834 ثبت موارد COVID-19 و 163 مرگ و میر. این کشور در حال حاضر شروع به بازگشایی آن موسسات و اقتصاد از جمله آن مشهور جهان در سواحل است.

ادامه مطلب: که کشورهای اتحادیه اروپا در حال باز برای گردشگری تابستان?

کرواتی نخست وزیر Andrej Plenkovic تکرار Dendias در مصاحبه با Die Welt , روزانه, گفت, کشور, هتل ها و سواحل شد “آماده” برای استقبال از گردشگران در تابستان امسال است. با آن نسبتا کوچک با جمعیت 4 میلیون کرواسی ثبت کرده است 2,226 عفونت و 95 مرگ و میر.

“وجود دارد یک فرصت خوب است که ما قادر خواهد بود برای سفر در تابستان امسال نه تنها در سراسر آلمان اما در خارج از کشور در اروپا گفت:” توماس Bareiss دولت آلمان گردشگری کمیسر در نظرات به Stuttgarter Zeitung روزانه.

بایرن دولتی برتر مارکوس Söder, واکنش skeptically به برنامه های, به ویژه در مورد سه نفر از اروپا در کشور بدترین ضربه: “بر خلاف Heiko Maas, من باور نمی کنم که در زمان یک ماه ما قادر خواهد بود برای سفر به اسپانیا و ایتالیا و یا فرانسه دوباره” Söder گفت. “ما در حال راه رفتن بر روی یخ نازک.”

در هفته گذشته کشورهایی مانند اسپانیا و ایتالیا و پرتغال اعلام کرده اند خرما در اوایل تا اواسط ماه ژوئن به استقبال مسافران بین المللی.

ادامه مطلب: پرتغال پین اقتصادی امیدوار است در اوایل بازگشایی گردشگری

کشورهای متکی به درآمد گردشگری داشته اند به تعادل اقتصادی نیاز به راه اندازی مجدد فصل گردشگری با ادامه به رعایت فاصله فیزیکی و بهداشت قوانین است که لازم است به سرعت گسترش این بیماری همه گیر.

این گروه از بالا دیپلمات است که انتظار می رود به انتشار برخی جزئیات از نحوه بلوک رسیدگی گردشگری در این تابستان بعد از این کنفرانس در اوایل بعد از ظهر.

es/rt (AFP dpa)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>