من پنج وعده های غذایی مورد علاقه: ماسیمو Bottura

Massimo Bottura یکی از کسانی که فوق العاده نادر و عجیب و غریب انسان گفته شده است که رستوران خود را در جهان است, بهترین و به همین دلیل است که آنها یکی از بزرگترین سرآشپزها در این سیاره است. آن را در رتبه با او را دوست دارد از فران آدریا رنه Redzepi و جوآن رکا من Fontané.

مانند کسانی که نوابغ Bottura است که بی وقفه نوآورانه پرشور و جامع در مورد مواد غذایی و رانده شده به ایجاد امکانات جدید به نظر می رسد تنها او قادر به دیدن.

خود را در رستوران معروف Osteria Francescana در مودنا ایتالیا و در سال 1995 افتتاح شد و بلافاصله به دست آورد با توجه به اینکه فوقالعاده خوب و startlingly تازه است. غذاهای حاوی سنتی ایتالیایی روش با vulture از ایده های جدید و پس از آن شامل تکنیک های آشپزی و طعم او تجربه خود را از سفر. در سال 2016 آن اولین بار نام بهترین رستوران جهان را به 50 بهترین رستوران سازمان است که باعث ایجاد یک فهرست سالانه. دوباره در 2018, Osteria Francescana در زمان نقطه بالا. (طبعا وجود خواهد داشت هیچ لیست در سال 2020.)

در میان پروژه های دیگر او به همکاری با گوچی برای ایجاد گوچی Osteria دا ماسیمو Bottura در فلورانس در گوچی موزه. وی همچنین از افتتاح یک رستوران با مشهور مد نام تجاری در بورلی هیلز. سال گذشته او با همکاری W هتل ها و راه اندازی ترنو Subito در دبی و عرضه ویلای ماریا Luigia خود بوتیک 12-اتاق لوکس هتل و رستوران در مودنا. شما می خواهید به خوردن در زمانی که شما اقامت وجود دارد.

در سال 2015 در نمایشگاه جهانی در میلان Bottura باز Refettorio Ambrosiano با کاریتاس Ambrosiana سازمان است. این یک محل برای غذا دادن به گرسنه با غذا سمت چپ بیش از نمایشگاه. “ما نظارت مرمت رها تئاتر در حومه میلان و تبدیل آن به یک جامعه فضا. جامد زمین که در آن مردم می تواند گرفتن نفس خود را و شروع به باور در آینده خود را دوباره. ما ساخته شده قابل مشاهده نامرئی در میلان” او به من توضیح داد.

“ما به نام سرآشپزها از سراسر جهان برای پیوستن به جامعه ما آشپزخانه و طبخ با مواد غذایی مازاد آمدن از نمایشگاه. هر روز ما تا به حال به عنوان خلاق به عنوان ما می تواند به خدمت مهمانان ما—زندگی مردم در موقعیت های آسیب پذیر از میلان محله گرکو. ما می خواستیم آن را به بهترین سه وعده غذای آنها تا به حال تجربه و خدمت به آن را در یک گرم و مهمان نواز محل.”

پس از این نمایشگاه شد به او روشن “که مواد غذایی می تواند بیشتر: نه تنها یک پل بین گرسنگی و ضایعات اما همچنین یک پل برای مردم را به ایجاد جوامع جدید در اطراف تغذیه.” سال بعد او تاسیس غیر انتفاعی غذا برای روح با همسرش لارا “به درخشش نور نامرئی پتانسیل مردم, مکان ها و مواد غذایی است.” وجود دارد در حال حاضر هفت Refettorios خارج از ایتالیا از جمله در Rio de Janeiro, لندن و پاریس و یکی از برنامه ریزی برای مکزیک. در نهایت او می خواهد برای مقابله با آمریکا ،

در حال حاضر در طول coronavirus همه گیر Bottura تولید یک شبانه پخت و پز نشان می دهد در Instagram با خانواده اش به نام مادر قرنطینه.

“آنچه که من سعی به برقراری ارتباط از طریق آشپزخانه قرنطینه و همچنین با کاری که ما انجام می دهند با غذا برای روح است که هر کس می تواند چیزی را حتی در حال حاضر حتی از خانه ما. استفاده از این زمان برای آزمایش با آنچه که شما باید در یخچال برای رسیدن به می دانم که غذایی که می خورید و صرف زمان به اشتراک گذاری آن را با شما عزیزان است.”

خوانده شده در پنج وعده های غذایی مورد علاقه.

Cantarelli سن Busseto پارما ایتالیا, 1972

من 10th, جشن تولد 30 سپتامبر 1972. خانواده من جشن تولد در رستوران ها تا زمانی که من می توانید به یاد داشته باشید. من برادر بزرگتر ساخته رزرو برای خانواده غذا در محل کمی شناخته شده در حومه شهر پارما.

هفت از ما وارد شده و در چه شبیه پیازا کافه در وسط هیچ جا. “تی” نشانه نشان می دهد که آنها تا به حال یک مجوز به فروش tabacchi (سیگار) بود حلق آویز در خارج از درب. آن را مانند یک رستوران اما یک بار, فروش قهوه و ارواح. در پشت وجود دارد یک اتاق ناهار خوری با قاب چوب در دیوار, سفید, سفره ساده و جداول چوب. اما چیزی که قطعا متفاوت است. این عادی نیست osteria به دلیل وجود باور نکردنی بطری شراب در همه جا. این مالک Peppino Cantarelli یکی از پیشگام رستوران که شروع به واردات شگفت آور شراب از فرانسه در 1950s. او همچنین ساخت خود را ترکیب Cognacs در اتاق برگشت.

آنچه من به یاد داشته باشید در مورد غذا بود و این کاملا پخته شده مرغ گینه (فرا’ona) پخته شده در یک گلدان سرامیکی با creamiest ترین سس خوش طعم من تا به حال تا کنون خورده است. من همچنین به یاد داشته باشید بحث در جدول بود “وجود دارد foie gras در سس؟” Cantarelli حال تبدیل شدن به یک زیرزمینی foodie توقف برای gourmets از سراسر اروپا و قبل از عبارت “foodie” وجود داشته است. فیلم گروه از Bernardo Bertolucci را 1900 (Robert DeNiro, دونالد ساترلند Gérard Depardieu) شد و خوردن ناهار و شام وجود دارد هر روز. او در درجه اول شناخته شده برای خود را انتخاب شراب بلکه برای همسرش Mirella پخت و پز و توجه خود را به محصولات محلی مانند culatello و سنتی, پاستا, دستور العمل های. Mirella گذشت در ’80s در و رستوران بسته و پس از مدت کوتاهی; اما آن باقی مانده است در ذهن و دل بسیاری از مردم است. افسانه ای رستوران. چه با من گیر کرده است و هنوز بخشی از من است که یک رستوران است که در مورد نما و یا پمپ و شرایط اما در مورد ماده از آنچه اتفاق می افتد در داخل و در جدول.

لا Cantoniera, Piacenza, جورج Coigny, 1987

جورج Coigny یک آشپز فرانسوی در راس l’antica Osteria del Teatro در پیاچنزا با 2 ستاره میچلین در اواخر 1970s. او را سقوط در عشق با لوسیا یک زن از نزدیکی پیاچنزا تپه و تصمیم به بازنشسته و باز کردن یک رستوران وجود دارد. من هنوز هم به یاد داشته باشید برای این روز همه چیز خوردم در لا Cantoniera. من باز کرده بود خود من رستوران, Trattoria دلم Campazzo در سال 1986 و به عنوان یک خود آموخته آشپز مشتاق به یادگیری از هر کسی و هر کس. وجود من با تجربه برای اولین بار کامل مجاورت بین فرانسه, تکنیک های آشپزی و محلی و emilian مواد تشکیل دهنده. من هنوز هم می تواند طعم شهد از foie gras یا مورل قارچ شکم پر با ترکیه بوداده موس در قارچ آب میوه یا شکلات demi-cui سوفله کیک. جورج و من امانتی بیش از آن غذا و من از او پرسیدم اگر من می تواند کارآموز با او در روزهای دوشنبه هنگامی که Trattoria دلم Campazzo بسته شد. و این شد اولین آموزش آشپزی, خارج از آشپزخانه مادرم. جورج است که دیگر با ما اما من صحبت کردن در مورد او اغلب به کارکنان اختصاص داده اند و بسیاری از غذاهای به او.

بانکوک 2009

پس من شروع به سفر در 1980s من سعی کردم غذا های خیابانی از سراسر جهان از مکزیک به تایوان است. اما به یاد ماندنی ترین لحظه اتفاق افتاد یک شب در بانکوک در سال 2009.

من پخت و پز ایتالیایی ما منو در سوختهی هتل با دو سرآشپزها جوان از تیم Davide di Fabio و Taka Kondo. خدمات پس از یک شب سرآشپزها در زمان ما برای غذا خیابان. در واقع آنها ما را به یک پارکینگ در گوشه ای مشغول بلوار با ترافیک دیوانه. من به یاد داشته باشید یک زن که شبیه او بود 100 نشسته بر روی یک صندلی پلاستیکی در زیر lamppost گرفتن پول و همسرش در پشت مقابله با ملاقه و دیگ سوپ داغ. آن را حدود نیمه شب هنوز هم داغ و مهم, اما هنوز هم وجود دارد شد و دوچرخه و اتومبیل Vespas و راه رفتن مردم ، ما در زمان ما تو کاسه تام Kha Gai سوپ به نیمکت با سه آبجو. Davide اشتباه خود سفارش سوپ “فوق العاده تند است.” حتی مرد پشت پیشخوان گفت: “واقعا؟” Davide است که از جنوب ایتالیا بنابراین او عادت کرده اند به داغ ادویه جات ترشی جات. دوم قاشق مربا خوری بینی خود را آغاز خونریزی از ادویه جات ترشی جات و Taka و من شروع به خنده خیلی سخت ما تقریبا از دست رفته فیل راه رفتن توسط.

در هواپیما سوار بازگشت به ایتالیا و شروع کردم به تصور چگونه به سفر با کام و شروع به یک سری از ظروف با استفاده نمادین, ایتالیایی, مواد تشکیل دهنده با یک اشاره از طعم از سراسر جهان است. آشپزخانه ما هرگز یکسان بوده است.

Sukiyabashi Jiro, توکیو, 2010

من تا به حال خورده سوشی قبل از اینکه حتی در رستوران سوشی در توکیو و نیویورک و لندن اما هیچ چیز به حال من آماده برای تجربه در آشپزخانه از Jiro زیرزمینی سوشی دن در Ginza ایستگاه مترو. من تا به حال ژاپنی سرآشپزها کار در Osteria Francescana و آنها تا به حال سعی کردم به توضیح سحر و جادو در اطراف سوشی تکنیک برش اما تا زمانی که من آن طعم, من به طور کامل درک.

آن وحی شد. چه طوری بود کاملا متفاوت از تمام دیگر سوشی تجربیات من بود تا به آن لحظه بود که بافت وحی که Jiro ایجاد خود را از طریق کاهش و درمان ماهی. کالاماری زمان در یک معنای کاملا جدید. مارماهی بود و قابل مقایسه با بهترین دسر های من تا کنون خورده در زندگی من است. اما بیشتر از همه من دور منفجر شد توسط برنج: اسیدیته دما و بافت. و بالاخره متوجه شدم که سوشی است همه چیز در مورد چاقو برنج و وسواس با ماهی.

شب کریسمس, مادرم, خانه, مودنا ایتالیا 2013

شاید به یاد ماندنی ترین از تمام وعده های غذایی بود که در آخرین شب کریسمس شام ما نشسته در اطراف مادر من میز ناهارخوری و به اشتراک گذاشتن یک وعده غذایی خانواده با برادران و خواهران و خانواده های ما قبل از مادرم گذشت یک ماه بعد در ژانویه 2014. او تا به حال شده است در بیمارستان از اکتبر و او را جشن گرفتند 89 تولد وجود دارد در ماه نوامبر و همه او خواسته بود به خانه برای کریسمس. من تمام دوران کودکی حول وعده های غذایی با پنج برادر و مادر و پدر و خاله و عمه و مادربزرگ همه فشرده در اطراف جدول اتاق ناهار خوری در وسط آشپزخانه. ما یک خانواده پر سر و صدا است که دوست دارد به خوردن و نوشیدن و بازی جوک. ما همه می دانستند که این ممکن است Luisa تاریخ و زمان آخرین کریسمس بنابراین ما تحت فشار قرار دادند به خانه در زمان برای جشن آن را با هم. همه ما پخته شده چیزی است که او دوست داشت. من ساخته شده یک کپی از کباب مرغ گینه از حافظه من از Cantarelli و برادر من پائولو ساخته پاستا با صدف که مادرم دوست داشت. خواهر من ساخته شده zuppa Inglese و برادر من مارکو آورده شراب.

ما خندید و می خوردند بیش از حد که ما در هر سال است. در نیمه شب به جای رفتن به توده ما نشسته در اطراف میز گفتن داستان. در آن لحظه من را شکست این خبر به مادر من است که من به تازگی به حال صحبت با کاردینال میلان و همراه ما بودند رفتن به باز کردن یک سوپ آشپزخانه در میلان Refettorio Ambrosiano در آینده جهانی نمایشگاه برای کمک به تغذیه ضعیف است. پاپ فرانسیس داده بود و ما را تشویق و برکت و رحمت خود را. به عنوان یک عمیقا مذهبی کاتولیک مادر من در زمان این خبر را به عنوان چیزی از اهمیت بسیار بیشتر از 3 ستاره میچلین من تا به حال به دست آورده در سال 2012 و یا بین المللی تمجید. سرانجام پسر خود را با استفاده از مهارت های آشپزی خود را و صدای که تا به حال بالغ در او را به رهبری اخلاقی در مبارزات انتخاباتی در مورد مبارزه با زباله های مواد غذایی و انزوای اجتماعی. این بود که او پیروزی و برای من یکی از مهم ترین لحظات در زندگی حرفه ای من. من می خواهم به فکر می کنم که ما به او شب زندگی خود را به عنوان یک تشکر برای تمام وعده های غذایی فوق العاده او پخته شده برای ما و هدیه ای از آموزش ما به عشق ، من قطعا نمی خواهد در آشپز اگر آن را برای او. با تشکر از شما مادر Luisa.

من پنج وعده های غذایی مورد علاقه ویژگی های محبوب ترین تجارب ناهار خوری از bartenders سرآشپزها مقطر و مشهور است.

مصاحبه شده و تغلیظ شده و ویرایش شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>