سوریه ex-سرهنگ تکذیب شکنجه زندانیان قبل از دادگاه آلمان

رو به یک دادگاه آلمانی در شکنجه اتهامات یک سرهنگ سابق سوریه پلیس مخفی را تکذیب کرد تا کنون اقدام “غیر انسانی است.” آلمانی دادستان ها ادعا می کنند انور R. نظارت از برخی از 4000 نفر که منجر به ده ها تن از مرگ و میر.

سوریه متهم نظارت بر توده شکنجه هرگونه تخلف قبل از یک دادگاه در روز دوشنبه ، متهم انور R. خدمت به عنوان یک سرهنگ سوری هوش بدنام شعبه 251 بازداشتگاه در نزدیکی دمشق قبل از تعویض طرف و فرار به آلمان است.

در بیانیه خوانده شده توسط خود وکلا در کوبلنتس سابق سرهنگ ادعا کرد که او “هرگز عمل inhumanely” و تکذیب ضرب و شتم و یا شکنجه زندانیان است. او به طور خاص رد اتهام تجاوز به عنف و سوء استفاده جنسی.

“این است که ما در برابر اخلاق در برابر دین ما,” او گفت: در اولین نظر رسمی در این دادگاه که در ماه گذشته شروع شد.

انور R. همچنین ابراز “تاسف و دلسوزی” برای همه قربانیان.

Anwar R. sitting in court, his face intentionally obscured. Koblenz, April 23 file photo. (picture-alliance/dpa/T. Frey)

57 ساله و اصل مشکوک که پناهنده نسبتا زود در سوریه جنگ می تواند به صورت یک جمله زندگی اگر محکوم

یک وکیل چند تن از قربانیان پاتریک Kroker را رد کرد و این سرهنگ سابق بیانیه به عنوان “چیز عجیب و غریب.”

ادامه مطلب: تعقیب است عودت در آلمان نیاز به قانون طولانی ترین بازوی

متهم از 58 مرگ و میر

آلمان مبتنی بر فرایند است که اولین محاکمات جنایات جنگی علیه سوریه هوش رسمی. 57 ساله متهم است در مواجهه با اتهام نظارت بر بازجویی از جمله “شوک الکتریکی” ضرب و شتم با “مشت سیم و شلاق,” تجاوز به عنف و سوء استفاده جنسی و محرومیت از خواب. دادستان ها بر این باورند که 57 ساله است که مسئول شکنجه در حدود 4000 نفر بین آوریل 2011 و سپتامبر 2012. حداقل 58 نفر به عنوان یک نتیجه از این روش.

پس از 18 سال فعالیت حرفه ای در سوریه سرویسهای اطلاعاتی متهم پناهنده در اواخر سال 2012. او یک مشاور سوریه و مقاومت در زمان یک نقش برجسته در اپوزیسیون. او در نهایت وارد در آلمان در سال 2014 و در تماس با پلیس آلمان, ظاهرا افزایش ترس است که او ممکن است به دنبال همکاران سابق خود. این افسر سابق دستگیر شد و در ماه فوریه سال گذشته است.

ادامه مطلب: دستگاه اطلاعاتی سوریه در دادگاه در آلمان

قربانیان را ایستاده

مقامات همچنین بازداشت چشم A. که مشکوک است از اینکه بخشی از تیم ملی آورده است که در اعتراض به شعبه 251 برای بازجویی.

روز دوشنبه انور R. کرد و گفت: “کمک به” بسیاری از بازداشت شدگان اشاره کرد و مشارکت خود در سال 2014 کنفرانس صلح.

حداقل نه شکنجه قربانیان در حال همکاری شاکیان در کوبلنتس مورد و انتظار می رود که به عنوان شاهد در دادگاه در کنار دیگر بازماندگان از شعبه 251 بازداشتگاه. قربانیان تنظیم شده برای شروع شهادت در ماه جولای.

اگر محکوم انور R. می تواند به صورت یک جمله زندگی در حالی که افسر سابق پلیس چشم A. می تواند محکوم به 15 سال زندان.

dj/msh (AP, AFP, dpa)

*یادداشت سردبیر: DW شرح زیر آلمانی کد مطبوعات که بر اهمیت حفاظت از حریم شخصی مشکوک به مجرمان یا قربانیان و طرح آمریکا برای خودداری از افشای نام کامل در چنین مواردی است.

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>