یونسکو وبینار به بررسی راه های تقویت آموزش از راه دور در شرق آفریقا موزه

بیش از 75 حرفه ای از موزه ها و موسسات آموزشی در سراسر آفریقا و اروپا و آمریکا و کارائیب شرکت در یک جلسه آنلاین در 14 مارس سال 2020 برگزار شده توسط دفتر منطقه ای یونسکو در شرق آفریقا و یونسکو موسسه بین المللی برای ظرفیت سازی در آفریقا (IICBA) در مراسم تجلیل از موزه بین المللی در روز است که با تمرکز بر ” فرصت ها و چالش ها و بهترین شیوه ها در توسعه آموزش از راه دور منابع برای موزه ها در شرقی آفریقا است.’

وبینار افتتاح شد توسط مدیر دفتر منطقه ای یونسکو برای شرق آفریقا خانم ان ترزا Ndong-Jatta و شامل توصیفات توسط موزه ملی مدیران در اوگاندا تانزانیا سیشل و رواندا نیز به عنوان مطالعات موردی در شیوه های خوب و منابع به اشتراک گذاشته شده توسط شورای بین المللی موزه ها (ICOM) اسمیتسونین مرکز برای آموزش و دسترسی دیجیتال و آمریکا, مرکز مطالعات آموزش از راه دور و همچنین به عنوان تسایتز موزه Contemp orary هنر آفریقا (آفریقای جنوبی) و Aapravasi Ghat میراث جهانی یونسکو تفسیر مرکز (موریس). نتایج یک منطقه ای بررسی استفاده از فن آوری دیجیتال در موزه ها نیز ارائه شده توسط مشترک المنافع انجمن موزه ها (CAM) و معلمان دیدگاه های به اشتراک گذاشته شد توسط یک مدرسه ابتدایی و استاد از کنیا و یک افسر برنامه در آموزش و پرورش معلم و برنامه ریزی درسی از یونسکو-IICBA.

پس از ارائه یک جلسه پرسش و پاسخ بود که به رهبری پروفسور جورج Abungu بازنشسته مدیر کل موزه ملی کنیا و موسس مدیر و مشاور سرب از Okello Abungu میراث مشاوران که همچنین ارائه یک خلاصه ای از نتیجه گیری ها و توصیه ها به راهنمای پروژه های منطقه ای پیشنهاد در حال توسعه توسط یونسکو به تقویت آموزش از راه دور منابع و شبکه های, در شرق آفریقا, موزه ها. به این منظور بسیاری از اعضا بر نیاز به انطباق های موجود و برنامه های آموزش و پرورش برای پاسخگویی به آموزش از راه دور و همچنین پیشنهاد پایین راه حل های فناوری باید در اولویت قرار گیرد. چند نام شرکت کنندگان برای ایجاد یک منطقه ای آموزش از راه دور پلت فرم برای موزه ها و معلمان و همچنین نام در یونسکو برای کمک به تقویت منطقه ای موزه شبکه در آفریقا است.

سخنان پایانی ارائه شد توسط دکتر Yumiko Yokozeki مدیر یونسکو-موسسه بین المللی برای ظرفیت سازی در آفریقا (IICBA) که به نام دولت به ارائه گسترده تر دسترسی به اینترنت در سراسر آفریقا و همچنین پیشنهاد برگزاری یک پیگیری جلسه به منظور توسعه یک سیاست کاغذ در موزه آموزش و پرورش است.

وبینار ارائه یک فرصت برای همه شرکت کنندگان به یادگیری در مورد زمان زمینه آموزش از راه دور برنامه های آموزشی و منابع در موزه ها در شرقی آفریقا منطقه دسترسی ملی منطقه ای و جهانی منابع برای آموزش از راه دور در موزه ها و تدوین توصیه هایی برای بسط یونسکو پروژه پیشنهاد برای حمایت از توسعه آموزش از راه دور برنامه های آموزشی و منابع برای موزه ها در شرقی آفریقا منطقه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>