که اعضای موافق مستقل پروب از coronavirus پاسخ

یک قطعنامه به بررسی جهانی دست زدن به coronavirus همه گیر شده است به تصویب رسید که کنفرانس. اتحادیه اروپا در حمایت از این حرکت, اما در دفاع از این که از ما رئیس جمهور تهمت را تهدید به برداشت ما بودجه است.

سازمان بهداشت جهانی به تصویب قطعنامه ای روز سه شنبه به اجازه می دهد یک بررسی جهانی در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. رزولوشن رو بدون اعتراض از مجمع 194 عضو.

اتحادیه اروپا بود که در میان کشورها و بدن برای حمایت از این حرکت در سازمان بهداشت جهانی (WHO) سالانه کنفرانس به اصرار یک “بی طرف و مستقل و ارزیابی جامع” از واکنش بین المللی به این بیماری همه گیر.

اتحادیه اروپا همچنین ابراز حمایت که پیش از آن در روز سه شنبه رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به قطع ما بودجه جهانی سازمان.

“این زمان برای همبستگی نه زمان برای انگشت اشاره و یا برای تضعیف چند جانبه” اروپا در امور خارجه سخنگوی Virginie Batti-Henriksson به خبرنگاران گفت: در دومین روز از مجمع بهداشت جهانی.

این قطعنامه را بلافاصله اتخاذ یک چارچوب زمانی برای بررسی و اما چه کسی رئیس Tedros گفت: این مجمع در روز دوشنبه او را خوش آمد می گوییم یک ارزیابی مستقل در “اولین لحظه ای مناسب است.”

که شد ابتکار نادیده مغلوب ساختن پیشی جستن

این بیماری همه گیر کوروناویروس “تهدید به پاره در پارچه همکاری های بین المللی” اما خواهد شد که منجر به ادامه مبارزه جهانی علیه آن گفت: این سازمان سر Tedros Adhanam Ghebreyesus.

در سخنرانی خود در اجلاس سازمان بهداشت روز دوشنبه که رئیس ایشان تشکر “بسیاری از کشورهای عضو که ابراز حمایت و همبستگی خود را” به سازمان است. Ghebreyesus نیست به طور مستقیم آدرس اولتیماتوم ساخته شده توسط ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد توقف بودجه اگر سازمان نمی اصلاحات ظرف مدت 30 روز.

او استقبال اتحادیه اروپا در قطعنامه ای که خواستار ارزیابی مستقل از واکنش جهانی, که همچنین شامل می شود که.

“ما می خواهیم مسئولیت پذیری بیش از هر کسی” گفت: Ghebreyesus.

وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas همچنین با اشاره به بررسی البته تاکید بر این که هدف باید به شناسایی و بهبود وضع سرزنش.

“ما استرس نقش مرکزی سازمان بهداشت جهانی و بین المللی در مدیریت سلامت” Maas در بیانیه ای گفت. “این مهم است که به تقویت که به حمایت از آن و آماده سازی آن را حتی بهتر است برای آینده. این قطعنامه تاکید کرد که در شرایط فعلی بحران حاد مدیریت اولویت است. در مرحله بعدی این است که برنامه ریزی یک ارزیابی مستقل از واکنش جهانی به COVID-19.

مغلوب ساختن پیشی جستن را مقصر می داند که چین

مغلوب ساختن پیشی جستن که در حال حاضر به حالت تعلیق در بودجه از, که, با انتشار نامه ای در روز دوشنبه که در آن او به نام که یک “عروسک خیمه شب بازی از چین” و خواستار “اصلی اساسی پیشرفت در 30 روز آینده.”

که متعهد به دادن پاسخ مستقیم به مغلوب ساختن پیشی جستن نامه و بعد از آن در روز سه شنبه. آنگلا مرکل صدر اعظم بود که در میان رهبران اروپایی که حمایت خود را از این که در مجلس پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن نظر گفت: “این که مشروع موسسه جهانی است که به ارمغان می آورد همه چیز را با هم.”

بررسی خواهد شد و نه به طور خاص نگاه به که اما در پاسخ جهانی از همه دولت ها و نهادهای بین المللی.

قبل از ما بودجه یخ های ما شد بزرگترین تک کمک کننده به چه کسی است. باید از آنها جلو بروید با دائمی یخ چین ممکن است پر کردن بخشی از شکاف.

بیشتر بخوانید: رو COVID-19 سازمان بهداشت جهانی در حالت بحران

ما اشیاء را به جمله بندی در سقط جنین, اختراعات

آمریکا نیز رد زبان مورد استفاده در یک سازمان بهداشت جهانی قطعنامه در همه گیر اگر چه آن را متوقف سند از تصویب در اجلاس سران.

به طور خاص, واشنگتن “dissociates” از بخش است که تضمین باروری و جنسی بهداشت و درمان در این بیماری همه گیر. آن را نیز رد بخش گفت که کشورهای فقیر می سرپیچی از مالکیت معنوی قوانین در صورت لزوم به منظور به دست آوردن یک اورژانس پزشکی است.

“ایالات متحده معتقد است در حمایتهای قانونی برای متولد نشده و رد هر گونه تفسیر و… نیاز به هر گونه دولت برای ارائه دسترسی به سقط جنین” ما دیپلمات گفت.

آنها همچنین گفت که در بخش waiving حقوق معنوی ارسال “پیام اشتباه به نوآوران خواهد شد که ضروری است برای حل تمام جهان نیاز دارد.”

روسیه را متهم به تهمت از ‘بی اساس اتهامات’

یک مقام همچنین حمایت چه کسانی و چین روز دوشنبه شب انتقاد از تهمت و تهدید.

“روسیه است که در برابر هر گونه ساخته تحقیقات و اتهامات بی اساس. ما قاطعانه در برابر آنها” والنتینا Matviyenko بلندگو روسیه مجلس سنا گفت: خبرگزاری روسی اینترفاکس.

سابق نخست وزیر استرالیا کوین راد گفت: DW که ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن”s تهدید به خروج بودجه از سازمان بهداشت جهانی (WHO) بود “غیر مسئولانه” و نشان “هرج و مرج” طبیعت ریاست جمهوری خود.

“برای رئیس جمهور ایالات متحده به یک پتو لام که که اقدام به عنوان یک عروسک خیمه شب بازی’ به سادگی آن را انجام نمی عدالت” سعید راد که رئيس جمهور از انجمن آسیا موسسه سیاست. “مغلوب ساختن پیشی جستن است بسیار سریع به انتقاد از دیگران در حالی که بسیاری از ما موافق خود را از سیاست های داخلی هرج و مرج هستند.”

اما راد اذعان کرد که هر دو که و چین “را مشروع پرسش پاسخ” و گفت که چین “نمی کردن قلاب.”

اد/msh (AP, AFP رویترز)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>